ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулось нагородження учасників та переможців ІІІ міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій»


Конкурс інформаційних технологій серед учнівської та студентської молоді в місті проходить вже третій рік поспіль за ініціативи міського голови Миколи Ноги.

28 травня  в приміщенні Молодіжного центру соціального партнерства і творчості відбулось нагородження  лауреатів і переможців ІІІ  міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій». Цього року конкурс  був присвячений 275-річчю міста Шостка.

Відкриваючи церемонію нагородження, методист методкабінету управління  освіти Любов Ходькова повідомила, що  на заочний тур конкурсу було надіслано 61 роботу. Найбільше робіт було представлено у старшій віковій категорії  - 44 роботи. До участі в очному етапі було допущено 25 робіт у номінаціях: «Статична 2Д-графіка», «2Д-анімація», «Статична 3Д-графіка», «Краща потокова презентація або відео», «Кращий веб-сайт».

Привітати та нагородити  учасників конкурсу прийшли міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, начальник управління освіти  Наталія Сергейко, головний архітектор міста Володимир Єфремов.

«Я задоволений і вдячний вам всім, що ви вибрали цей напрямок, добре попрацювали над конкурсними роботами та не посоромилися винести їх на конкурс. Це ваша перша  перемога.  Якщо ви підете далі по цьому шляху, ви будете отримувати перемогу далі. Перемогу над собою, над своїми колегами, в своєму колективі. Перемогу не тільки в Україні, а і в інших державах. Сьогодні в світі їде конкурентна боротьба і пік цієї боротьби знаходиться саме в сфері АйТі- технологій » - зазначив, вітаючи конкурсантів  міський голова Микола Нога  та побажав всім миру та єдності.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 28.05.14


28 травня 2014 року   відбувся сеанс  прямої телефонної лінії міськвиконкому. На запитання шосткинців відповідала начальник архівного відділу  Маргарита Харченко. 

Сьогодні на «гарячу лінію» надійшли   звернення  щодо отримання документів для оформлення пенсій. На звернення були надані роз’яснення.

Нагадуємо, в архівному відділі Шосткинської міської ради можна отримати архівні довідки соціально-правового характеру,  з майнових питань та інші. Довідки видаються безкоштовно та  при наявності паспорта.

Прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51


 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА! ШОСТКИНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!


В зв’язку зі збереженням  високої температури повітря, на території міста останнім часом збільшилася кількість пожеж.

Протягом 10 днів пожежі сталися на підприємствах міста – КП ШКЗ «Зірка», «Імпульс», приватному підпрємстві «Грант-сервіс» та в Шосткинському районі – горіла будівля Чапліївської сільської ради.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко звертається до керівників підприємств, установ, організацій міста та шосткинців дотримуватися  правил пожежної бпезпеки у пожежонебезничний період.

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки від 16 травня 2014 року забороняється користуватися відкритим вогнем

на території лісів, торховищ, лісопаркових зон, підприємств, установ, організацій, приватному секторі міста, присадибних ділянках та садово –городніх товариствах!


 

В Шостці очікується погіршення погодних умов


За інформацією Сумського обласного центру з гідрометереології, 29 травня  в  Шостці очікуються грози, шквали 15-20 м/с, місцями сильний дощ, місцями град. 

29 травня  вночі та вдень очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, місцями сильний, гроза, місцями град. Вітер південний 5-10, під час грози шквали 15-20 м/с. Температура повітря  вночі 13-180, вдень 26-31.


 

Міське управління з питань надзвичайних ситуації закликає шосткинців бути обережними під час спеки


Міське управління з питань надзвичайних ситуації закликає шосткинців бути обережними під час спеки та надає рекомендації щодо правил поведінки у спекотну погоду:


 

Запрошуємо до обговорення змін до Конституції України


На виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2014 №7/19-4905, розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» виконавчий комітет Шосткинської міської ради пропонує всім шосткинцям  долучитися до обговорення пропозицій щодо внесення змін до Конституції України стосовно  децентралізації влади.

Порівняльна таблиця до проекту Закону України, презентаційні матеріали, роз’яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні  розміщені  на офіційному сайті Шосткинської міської ради.

Пропозиції і зауваження до проекту Закону України просимо надсилати на електронну адресу: domesticpol@ukr.net  або за телефоном: (05449) 7-59-37 (сектор з питань внутрішньої політики).


 

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ


Відзначення Дня захисту дітей  відбудеться у неділю 1 червня. З нагоди цього свята в Шостці заплановано багато цікавихта різноманітних заходів. Обираємо заходи на свій смак та святкуймо разом!


 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ОПТОВОЇ ТА РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ МІСТА.


Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13.05.2014 року № 37-41-11/6527 Аграрний фонд розпочинає реалізацію цукру – піску на Аграрній біржі за ціною 9282 грн./тона (з ПДВ) по попередній оплаті на умовах EXW (франко-склад постачальника) з наступних базисів:


 

В ЦЕВі відбулось свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, МАН «Хай зірки не гаснуть!».


27 травня в глядацькій залі Шосткинського центру естетичного виховання  зібралися представники освіти міста – учні та їх батьки, вчителі шкіл Шостки.  Зібралися, щоб вшанувати її Величність Науку, учнів та вчителів, які вибороли призові місця на ІІІ, ІУ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ, ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Вітали тих, хто зумів подолати перші труднощі на шляху до успіху, тих, хто зміг стати справжнім сузір’ям розумних, талановитих та цікавих особистостей. Свято отримало назву  «Хай зірки не гаснуть!».

Гордість за молоду еліту прийшли розділити з освітянами поважні гості:


 

«СВЕМУ» РЕКОМЕНДОВАНО ВКЛЮЧИТИ ДО РЕЄСТРУ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ


Таке рішення було прийняте на засіданні постійно діючої при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України Міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних парків до Реєстру

«Створення індустріального парку розширює можливості роботи з інвесторами, підвищує конкурентоспроможність регіону, сприяє створенню нових робочих місць, забезпечує умови для розбудови сучасної виробничої та ринкової інфраструктури», – зазначив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК.

229    230    231    232    233    234    235    236    237

 


%custom closeLinks()