ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

З 1 липня змінюються ставки ПДФО


З 1 липня 2014 року Законом «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VII в Україні запроваджується прогресивна шкала оподаткування податком на доходи фізичних осіб.


 

В Шостці іде підготовка до купального сезону


За інформацією начальника  міського управління з надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, рішенням комісії з техногенної та екологічної безпеки офіційним місцем відпочинку на воді визнано Галенківське  озеро.

До початку купального  сезону управлінням житлово-комунального господарства  проводиться  комплекс заходів, направлених на підготовку міського пляжу та забезпечення безпечних умов для відпочинку населення на воді – прибирається сміття, ремонтуються скамійки.

Водолази міської комунальної рятування служби проводять обстеження дна акваторії пляжу, готується  до використання за призначенням необхідне обладнання та техніка.

За дотриманням правил безпеки під час купання та надання першої медичної допомоги на території міського пляжу чергуватимуть  рятувальники  та медичний працівник.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертає увагу мешканців міста на необхідність дотримання  правил поведінки на воді. 

Гаряча лінія 21.05.14


21 травня 2014 року   відбувся сеанс  прямої телефонної лінії міськвиконкому. На запитання шосткинців відповідала начальник юридичного відділу Скляр Алла Григорівна. 
Сьогодні на «гарячу лінію» надійшло  2  звернення  від мешканців міста, в яких порушувалися питання щодо виконання рішення Шосткинського міськрайсуду  про порядок реєстрації нерухомості в м. Шостка.  Надано  роз’яснення про необхідність звернення в таких випадках  до реєстраційної служби Шосткинського управління юстиції

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51


 

В університеті третього віку закінчився навчальний рік


"Вчитися ніколи не пізно!" -  цей факт на власному прикладі довели студенти, а нині вже випускники «Університету третього віку» .


 

Краєзнавчий музей запрошує на виставку


В міському краєзнавчому музеї  працює  персональна художня виставка Івана Всильовича Вологдіна. Відкриття виставки відбулось 8 травня.


 

Ольга Сокульська : Оздоровча кампанія стартує з 1 червня 2014 року


За словами завідувача сектором  молоді Ольги Сокульської,  літня оздоровча кампанія стартує з 1 червня 2014 року та розпочнеться великим святом на бульварі Леніна. З 1 червня розпочинають роботу  пришкільні, профільні табори, табори праці та відпочинку.

З 5 червня 2014 року  розпочинає роботу профілакторій  «Лісний» (КЗ «Імпульс»). Путівка в «Лісний » коштує  2720 грн. Табір практично повністю готовий до прийому дітей. 

З 18 червня  розпочнеться І оздоровча зміна в таборі «Світлий» (ВАТ АК «Свема»). Вартість путівки  складає 2570 грн. Наразі триває планова підготовка табору до заїзду дітей.

Компенсація   від Фонду соціального страхування становить 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи.


 

Визначено переможців місячника з охорони праці та промислової безпеки


З 01 по 30 квітня 2014 року на підприємствах міста під гаслом: ”Дню охорони праці в Україні — без травм і аварій!” пройшов місячник з охорони праці та промислової безпеки. Мета зазначеного заходу — пропаганда безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій і установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю, за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму, аварійності.


 

Шановні мешканці міста!


21 травня 2014 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (приміщення Вищого професійного училища 19),


 де будуть вести прийом фахівці таких установ:

- управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради;

- управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі;

- територіального центру соціального обслуговування;

- Шосткинського міськрайонного центру зайнятості

 

з питань: надання всіх видів державних допомог, оформлення субсидії, перерахунку та призначення пенсій, надання соціальних послуг, працевлаштування тощо.


 

Гендерна рівність у колективних договорах


З метою досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України Верховною Радою України в 2005 році було прийнято Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків здійснюється у громадсько-політичній, соціально-економічній сфері та у сфері освіти. Так, наприклад, роботодавець зобов'язаний:


 

Щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців


Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 15 квітня 2014 року № 276

 

Це Роз’яснення розроблено з метою однакового застосування Закону України "Про вибори Президента України" (далі – Закон) в частині проведення перевірки дільничною виборчою комісією з виборів Президента України (далі – дільнична виборча комісія) факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування за місцем перебування виборців.

231    232    233    234    235    236    237    238    239

 


%custom closeLinks()