ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Алла Скляр «Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації реформи місцевого самоврядування»


«Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації  реформи місцевого самоврядування»,-  на цьому наголосила начальник юридичного відділу Алла Скляр, доповідаючи  під час щопонеділкової  апаратної наради при міському голові  про пропозиції щодо змін до Конституції України стосовно  децентралізації влади в Україні.

Начальник юридичного відділу ознайомила присутніх з пропозиціями, підготовленими  на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року.

Підсумовуючи обговорення  міський голова Микола Нога  запросив всіх долучитися  до  обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, провести обговорення  в  установах, підприємствах, організаціях міста та надати пропозиції до виконкому міської ради.       


 

Свято дитинства в « Турботі»


З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей з метою розвитку творчих здібностей, підтримки дітей з особливими потребами, в рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей 1 червня 2014 року  було проведено  традиційне свято для дітей-інвалідів на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота». 

Від імені міського голови учасників заходу  привітала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Тетяна Гурба


 

Як в Шостці відзначали День захисту дітей. Фото.


1 червня  в Шостці відзначали Міжнародний день захисту дітей.

В центрі міста  свято  розпочалося з хресної ходи. Єпископ Конотопський і Глухівський Роман  благословив шосткинців і окропив усіх присутніх святою водою.

Дітей зі святом привітатв міський голова Микола Нога.


 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!


Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Шосткинському району  реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській  області повідомляє, що в зв’язку з пожежою в приміщенні Чапліївської сільської ради, з 30.05.2014  громадянам, що мешкають на території сел Чапліївка, Лушники  з приводу державної реєстрації актів цивільного стану необхідно звертатись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Шосткинському району  реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській  області, який  знаходиться за адресою:

місто Шостка, вул. Горького, буд. 4, каб. 20, 22 (2-й поверх), тел. 4-61-42, 4-68-96


 

Обговорено проект внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади


Саме на перевагах децентралізації влади було наголошено у ході обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, яке  відбулося 29 травня 2014 року  у виконкомі Шосткинської міської ради. У обговоренні  взяли участь  міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, керівники підприємств, установ та організацій міста.
Зі змінами до Конституції України  ознайомила керуючий справами виконкому Олена Кравченко.


 

Відбулись громадські слухання


29 травня  2014 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 16.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Слухання ініціювало  управління економіки  Шосткинської міської ради. З інформацією щодо  зазначеного проекту перед присутніми виступила   начальник управління економіки Даря Гребенюк.


 

Виконком затвердив основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років


29 травня  виконкомом було розглянуто звіт про про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та завдання на осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Доповідав з цього питання в.о. начальнику управління житлового господарства Віталій Могильний.  Також були заслухані інформації керівників обслуговуючих підприємств директора  ПП "Івушка-Шостка" Крижанівського А.Ф., директора  ТОВ "Шостка-тепло" Чичака  Д.Д., директора  ТОВ “Шосткажитлосервіс” Строкача  А.М., директора   КП “Укржилкомфорт” Карпенка Г.А. 

За результатами рогляду звіт про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років  взято до відома.Затверджені  основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 травня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 25  питань. З обговорюваних питань  прийняті відповідні рішення.

 


 

Відбулось нагородження учасників та переможців ІІІ міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій»


Конкурс інформаційних технологій серед учнівської та студентської молоді в місті проходить вже третій рік поспіль за ініціативи міського голови Миколи Ноги.

28 травня  в приміщенні Молодіжного центру соціального партнерства і творчості відбулось нагородження  лауреатів і переможців ІІІ  міського конкурсу «Відкритий конкурс з інформаційних технологій». Цього року конкурс  був присвячений 275-річчю міста Шостка.

Відкриваючи церемонію нагородження, методист методкабінету управління  освіти Любов Ходькова повідомила, що  на заочний тур конкурсу було надіслано 61 роботу. Найбільше робіт було представлено у старшій віковій категорії  - 44 роботи. До участі в очному етапі було допущено 25 робіт у номінаціях: «Статична 2Д-графіка», «2Д-анімація», «Статична 3Д-графіка», «Краща потокова презентація або відео», «Кращий веб-сайт».

Привітати та нагородити  учасників конкурсу прийшли міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, начальник управління освіти  Наталія Сергейко, головний архітектор міста Володимир Єфремов.

«Я задоволений і вдячний вам всім, що ви вибрали цей напрямок, добре попрацювали над конкурсними роботами та не посоромилися винести їх на конкурс. Це ваша перша  перемога.  Якщо ви підете далі по цьому шляху, ви будете отримувати перемогу далі. Перемогу над собою, над своїми колегами, в своєму колективі. Перемогу не тільки в Україні, а і в інших державах. Сьогодні в світі їде конкурентна боротьба і пік цієї боротьби знаходиться саме в сфері АйТі- технологій » - зазначив, вітаючи конкурсантів  міський голова Микола Нога  та побажав всім миру та єдності.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 28.05.14


28 травня 2014 року   відбувся сеанс  прямої телефонної лінії міськвиконкому. На запитання шосткинців відповідала начальник архівного відділу  Маргарита Харченко. 

Сьогодні на «гарячу лінію» надійшли   звернення  щодо отримання документів для оформлення пенсій. На звернення були надані роз’яснення.

Нагадуємо, в архівному відділі Шосткинської міської ради можна отримати архівні довідки соціально-правового характеру,  з майнових питань та інші. Довідки видаються безкоштовно та  при наявності паспорта.

Прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51

233    234    235    236    237    238    239    240    241

 


%custom closeLinks()