ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці підписали Меморандум між політичними та громадськими об’єднаннями щодо проведення заходів з відзначення Дня Перемоги у 2014 році


 

6 травня 2014 року у виконкомі Шосткинської міської ради відбулась  зустріч міського голови Миколи Ноги з представниками міських осередків політичних партій , громадських організацій міста та правоохоронних органів.П ід час зустрічі було обговорене питання щодо формату заходів з відзначення в місті Дня Перемоги у 2014 році. 


 

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ


З нагоди свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років органами соціального захисту населення області проведена необхідна робота для забезпечення виплати разової грошової допомоги до 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

 У цьому році Уряд ухвалив рішення збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Розмір зазначеної допомоги збільшився на 7 % у порівнянні з минулим роком. Зокрема, інваліди війни І групи отримають допомогу на 160 гривень вищу, ніж у 2013 році.


 

КМУ затвердив порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги


Постанова  Кабінету Мністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги" 

На апаратній нараді


 

«На жаль, ситуація в Україні залишається складною. Сумні події відбулися   днями в Одесі», - зазначив міський голова Микола Нога під час щопонеділкової апаратної наради.

«Незважаючи на всі складнощі, які є в нашій державі, ми продовжуємо  працювати над забезпеченням життєдіяльності та розвитком Шостки», - підкреслив очільник міста.

Підсумовуючи сказане,  міський голова повідомив, що в місті  проводиться відповідна   робота по підготовці  заходів з відзначення 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 


 

Штормове попередження в Україні


Вночі 6 травня у західних, північних та центральних областях, 7 травня на Лівобережжі на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі заморозки 0-5°.


 

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь


Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.


 

Виконком затвердив звіт про виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2014 року


За  1 квартал 2014 року в бюджет міста надійшло доходів в сумі 74 623,3 тис.грн., що становить 23,4 % до річного плану.


 

Визначено виконавців по наданню житлово-комунальних послуг


Відповідно до рішення виконкому № 96 від 22.04.14 надавати послуги з утримання будинків і прибудинкових територій міста будуть наступні підпрємства:


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 квітня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста.  Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 13  питань, по яким  були прийняті відповідні рішення.


 

25-28 квітня в Шостці відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби


25-28 квітня в палаці спорту «Свема» відбулась відкрита першість з греко-римської боротьби серед юнаків 1999-2000 років народження.

 

236    237    238    239    240    241    242    243    244

 


%custom closeLinks()