ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя


І Всеукраїнський конкурс юних скрипалів та віолончелістів ім. Вадима Червова, 4-6 квітня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5)

 


 

В місті проходить конкурс на краще безпечне робоче місце


Конкурс проводиться до Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці - з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.

Для організації і проведення конкурсу на підприємствах створюються постійно діючі оглядові комісії. До складу комісії включаються представники робочих органів ВД ФСННВ в Сумській області і первинної профспілкової організації (уповноважені найманими працівниками особи з охорони праці). При необхідності оглядові комісії можуть створюватись в структурних підрозділах.


 

З 01 квітня по 30 квітня 2014 року відбудеться місячник з охорони праці та промислової безпеки


Мета та завдання місячника:

Місячник проводиться до Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці - з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.


 

Звернення


Організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Шостка заходів з нагоди Дня охорони праці в 2014 році звертається до до структурних підрозділів Шосткинської міської ради, місцевих органів виконавчої влади, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій м.Шостки:

 

 

  

У дитячій бібліотеці розпочався тиждень читання


Щороку в березні під час весняних канікул у бібліотеках України для дітей проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому за ініціативою видавництва дитячої книги «Дитвидав» .  

У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячого читання було засновано 22 лютого 1993 року.

В Центральній дитячій бібліотеці  урочисте відкриття Тижня дитячого читання  відбулося святом книги   «Хай Україна вся читає,бо книга нас усіх єднає».


 

У ЦЕВ ВІДБУЛАСЬ ДРУГА МІСЬКА КРАЄЗНАВЧО-ОСВІТНЯ КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА ВШАНУВАННЮ ПАМ'ЯТІ К.Д. УШИНСЬКОГО


27 березня 2014 року  в театрально – концертній залі Шосткинського центру естетичного виховання відбулась друга міська краєзнавчо – освітня конференція, присвячена вшанування памяті К. Д. Ушинського.

Цього року вся прогресивна громадськість відзначає 190-річчя від дня народження видатного українського педагога і мислителя Костянтина  Дмитровича Ушинського.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


27 березня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 12 від 27.03.14  можна  тут

 


 

Оголошено конкурс на право надання послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій міста


Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. Леніна, 8 оголошує конкурс:

 на право надання послуг з утримання житлових будинків та прибудинкових територій міста по восьми конкурсним пакетам;


 


Інформаційна програма "День" 26.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Через ранню весну у Шостці достроково завершився опалювальний сезон. Чи будуть цього літа городяни з гарячою водою?

Яке покарання чекає тих, хто свідомо уникає мобілізації – одне з питань чергової колегії Шосткинської райдержадміністрації.

35 чоловіків відправили з Шосткинського військомату на службу в Сумський артилерійський полк. Наступні на черзі – прикордонники.

Напередодні Міжнародного Дня театру юні актори колективу «Дзеркало» відкривають завісу у залаштунковий світ Мельпомени.

 

            

237    238    239    240    241    242    243    244    245

 


%custom closeLinks()