ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Управління з питань НС попереджає про ускладнення погодних умов


За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням активного циклону з заходу на Сумщині 18 січня очікуються складні погодні умови: вночі та вранці сильний сніг, вдень сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, слабка хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер вночі південно-східний, вдень північно-східний 7-12м/с. Температура повітря вночі 4-90 морозу, вдень 1-60 морозу.

19-20 січня:  поступове припинення опадів та посилення морозів. Вночі  температура повітря 13-200 морозу, вдень 10-170 морозу.

 

Міське управління з надзвичайних ситуацій звертається до  шосткинців з проханням бути обережними, одягатись тепло, щоб не допустити переохолодження    Власникам авто необхідно  бути максимально уважними та обережними за кермом.

 

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, прохання звертатись за телефонами 1555, 2-15-79, 7-11-11.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 16.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

У 2013 році по загальному фонду бюджету Шосткинський район перевиконав план

У місті відбулось свято здобутків і слави гімназистів

У сумському краєзнавчому музеї працює експозиція історії краю, присвячена 75-річчю  області


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


 

Завантажити № 2 від 16.01.14  можна  тут

 


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 15.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Надзвичайна ситуація у Шосткинській виправній колоній №66. спіймали на гарячому, співробітника виправного закладу, який намагався пронести наркотики і мобільні телефони для засудженого

Укрпошта нагадує, що у її відділеннях громадяни можуть отримати низку соціальних адміністративних послуг

Фотограф  шосткинського  Центру культури і дозвілля Василь Романенко завоював два перших місця на обласному фотоконкурсі


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 14.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

У місті прийнята програма зайнятості населення на 2014 рік ;

Танцюристи «Джерельця» стали володарями «Різдвяного Київа»

Вихованці станції юних натуралістів активно провели новорічні канікули

 


 

ВИХОВАНЦІ ЦЕВ ПРИВІТАЛИ МІСЬКУ ВЛАДУ ІЗ ЩЕДРИМ ВЕЧОРОМ!


Вихованці фольклорного ансамблю «Любисток» Центру естетичного виховання, щедрували в установах, організаціях, на підприємствах Шостки.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 13.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

З нагоди 200 річчя з дня народження Тараса Шевченка в навчальних закладах міста відбудеться низка культурних заходів – одне з питань що понеділкової апаратної наради при міському голові;

На конвертах Укрпошти з’явився відтиск з датою ювілею Сумської області.

Щедрувальники з народного  фольклорного  ансамблю «Любисток» привітали представників засобів масової інформації   телерадіокомпанії «Акцент» та редакції міжрайонної газети «Полісся»

Лазарівка та Коржівка відсвяткували день мікрорайону

 


 

Микола Нога: 200 – річчя від дня народження Шевченка повинно пройти на високому організаційному рівні.


На цьому наголосив міський голова Микола Нога під час чергової апаратної наради, яка відбулась 13 січня 2014 року.

 

Указом Президента України Віктора Януковича,   2014-й  рік оголошено Роком Тараса Шевченка. Згідно із зазначеним актом на органи виконавчої влади покладено низку завдань щодо сприяння у реалізації ювілейних заходів, спрямованих на увічнення пам'яті Великого Кобзаря, вивчення та популяризацію його спадщини тощо.

 

Як розповів начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун, у  рамках відзначення 200-річчя  від дня народження Т.Г.Шевченка,в міському краєзнавчому музеї та закладах централізованої бібліотечної системи міста будуть організовані виставки художньої літератури та проведені  просвітницькі заходи - інформаційні години , бібліографічні  огляди  літератури, години  спілкування, інші просвітницькі та культурно-мистецькі заходи.

 


 

Апаратна нарада 13.01.14


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  13 січня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник організаційного відділу Надія Трубачова  розповіла про  один з напрямків роботи організаційного відділу – забезпечення зв’язку з  органами самоорганізації населення міста.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 11.01.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23968,61 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

239    240    241    242    243    244    245    246    247

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)