ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про додаткові вихідні дні в травні 2014


Додаткові вихідні дні в травні 2014 :

 

9 травня ( День Перемоги)


 

Шановні виборці!


Запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців за адресою м.Шостка, вул.Горького, 4, кабінет №7.

Нагадуємо, уточнити свої персональні дані у списках виборців  можна через інтернет. Для цього   необхідно зайти на сайт державного реєстру виборців  drv.gov.ua,  зареєструватися

та через особистий електронний кабінет відправити запит. Відповідь через деякий час прийде на електронну пошту.

 

 

  


 

Гаряча лінія 07.05.2014


7 травня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник служби у справах дітей   Гришкова Ольга Петрівна  з питань здійснення  державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51.  


 

В Шостці підписали Меморандум між політичними та громадськими об’єднаннями щодо проведення заходів з відзначення Дня Перемоги у 2014 році


 

6 травня 2014 року у виконкомі Шосткинської міської ради відбулась  зустріч міського голови Миколи Ноги з представниками міських осередків політичних партій , громадських організацій міста та правоохоронних органів.П ід час зустрічі було обговорене питання щодо формату заходів з відзначення в місті Дня Перемоги у 2014 році. 


 

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ОТРИМАЮТЬ ОДНОРАЗОВУ ДОПОМОГУ


З нагоди свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років органами соціального захисту населення області проведена необхідна робота для забезпечення виплати разової грошової допомоги до 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

 У цьому році Уряд ухвалив рішення збільшити розміри разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Розмір зазначеної допомоги збільшився на 7 % у порівнянні з минулим роком. Зокрема, інваліди війни І групи отримають допомогу на 160 гривень вищу, ніж у 2013 році.


 

КМУ затвердив порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги


Постанова  Кабінету Мністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги" 

На апаратній нараді


 

«На жаль, ситуація в Україні залишається складною. Сумні події відбулися   днями в Одесі», - зазначив міський голова Микола Нога під час щопонеділкової апаратної наради.

«Незважаючи на всі складнощі, які є в нашій державі, ми продовжуємо  працювати над забезпеченням життєдіяльності та розвитком Шостки», - підкреслив очільник міста.

Підсумовуючи сказане,  міський голова повідомив, що в місті  проводиться відповідна   робота по підготовці  заходів з відзначення 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 


 

Штормове попередження в Україні


Вночі 6 травня у західних, північних та центральних областях, 7 травня на Лівобережжі на поверхні ґрунту, місцями і в повітрі заморозки 0-5°.


 

ІНФОРМАЦІЯ для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь


Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.


 

Виконком затвердив звіт про виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 квартал 2014 року


За  1 квартал 2014 року в бюджет міста надійшло доходів в сумі 74 623,3 тис.грн., що становить 23,4 % до річного плану.

239    240    241    242    243    244    245    246    247

 


%custom closeLinks()