ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшла атестація педагогічних працівників


Зміни, що відбуваються у сфері соціального захисту населення та вихід України до європейського й світового простору вимагають певного перегляду установлених позицій щодо базових дисциплін як важливого засобу покращення реабілітаційного процессу. Відповідно  змінюється і роль педагога. Сучасний стан розвитку корекційної педагогіки більш спрямованний на відновлення фізичного стану дитини з обмеженими можливостями, пізнавальних функцій дітей-інвалідів, вивчення особливостей їхньої діяльності та розвитку, що вимагає зміни пріоритетів у підготовці педагогічного працівника, який працює тільки з такою категорією дітей, бо саме від нього  залежить багато аспектів ефективності процесу реабілітації. 


 

У Шостці пройшов огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце


 метою привернення уваги суспільства до питань охорони праці на виробництві, підвищення активності та відповідальності роботодавців, профспілкових організацій, за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності на підприємстві, формування активної й свідомої позиції працівників щодо значення й місця здорових та безпечних умов праці, виховання культури безпечної праці з 10 березня по 10 квітня 2014 року на підприємствах міста у рамках заходів до Дня охорони праці в Україні пройшов огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце.


 

Гаряча лінія 16.04.2014


16 квітня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник управління праці та соціального захисту населення Наймитенко Антоніна Миколаївна .

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


14 квітня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат квітня місяця. Станом на 14.04.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 24397,46 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 


 

Про індекси споживчих цін у березні 2014 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у березні 2014 року:


 

Щодо конкурсного відбору на стажування за Програмою


На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 року № 849 "Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва" в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року № 1358 (далі - Програма).

В рамках Програми Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ (далі - GIZ) планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині 19-20 травня 2014 року у м. Києві (на базі київського проектного офісу GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5) та 13-16 травня 2014 року у м. Харкові (місце проведення уточнюється).

Запрошуємо прийняти участь у даному заході представників великого, малого і середнього бізнесу, комунальних, державних установ і організацій.

Інформацію щодо участі у стажуванні просимо надавати до управління економіки Шосткинської міської ради (каб 27/1, тел. 2-20-69, shostka_ekonom@mail.ru) до 05.05.2014р.

 

Умови стажування за Програмою


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 10.04.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

В об’єктиві влади  – виплата заробітної плати;

 В якому стані на сьогодні знаходяться шосткинські бомбосховища та як  громадянам знайти захист у разі виникнення небезпеки; 

 Вихідними в Шостці пройде загальноміське прибирання. Долучитися до наведення ладу  можуть усі бажаючі;

 Незабаром місто перетвориться на квітучу зелену оазу, запевняють на станції юнних натуралістів;

 Шосткинські писанкарки  підкорили Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Лемківська писанка». 


 

Сім днів позитиву. День сьомий.


А ви були коли-небудь на рок-концерті в бібліотеці?

Цікавий, неординарний підхід вибрали бібліотекарі міської бібліотеки ім. Л.Толстого. Вони організували зустріч з ініціатором акції «За здоровий спосіб життя», лідером провідного музичного рок-гурту України, яким безумовно є «Моноліт», Костянтином Гордійчуком.


 

Сім днів позитиву. День шостий.


Моя бабуся, наприклад, ніколи не купувала таблетки. Вона все життя користувалася дарами природи для підтримки свого здоров’я. Напевно,  Ви теж знаєте таких людей, які при будь-якому захворюванні, замість таблеток воліють використовувати народні засоби?  Однією з таких відвідувачам центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого пощастило зустрітись на заході «Чай здоров’ю – кращий друг», який продовжив акцію «Сім днів позитиву». Знайомтесь, це Світлана Валентинівна Комісарова.

243    244    245    246    247    248    249    250    251

 


%custom closeLinks()