ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


26 вересня 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним: "Про готовність об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 років"


 

Бібліотеці ім. Л.Толстого – 70 років!


З нагоди свята бібліотека запрошує всіх на літературно-мистецький ярмарок «Бібліотека єднає друзів, який відбудеться 29 вересня 2013 року об 11 годині ранку за адресою вул. Мира, 11.

 

В програмі:

 

 - Презентація закладу «Бібліотеці  ім. Л.Толстого – 70!»

 - Виставка – продаж творчих робіт читачів та гостей бібліотеки

 - Майстер- класи з декоративно – ужиткового мистецтва

 - Автограф – сесія письменників міста

 - Мистецький колаж


 

Відбувся навчальний семінар


 Шосткинським міським центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчальний семінар  на тему: «Надання соціальних послуг вразливим категоріям населення» для фахівців із соціальної роботи. До  участі у семінарі запрошено начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В.

 Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності фахівців щодо роботи з різними категоріями населення по призначенню  субсидій та посилення співпраці фахівців з суб’єктами соціальної роботи.

Фахівці ознайомилися із законодавчою базою та отримали інформацію щодо роботи з сім’ями по призначенню субсидій, що є особливо актуальним в опалювальний період. В закріплених мікрорайонах міста зустрічаються випадки необізнаності населення щодо змін у призначенні субсидій, а саме: заборгованість по комунальним платежам, відсутність члена сім’ї за адресою прописки, неповне декларування доходів та інше.

 Надання  кваліфікованої  інформаційної допомоги дозволить сім’ям своєчасно отримати субсидію на відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг.

 

  


 

РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ» У 26 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ


Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» підготовка фахівців для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування позиціонується як післядипломна освіта, тобто спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення і оновлення її професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста/магістра та практичного досвіду.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 24.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

70 років промайнуло, а партизанські стежки ще в пам’яті!
Депутат Шосткинської міськради провела прес – конференцію щодо криміногенної ситуації у Шостці;
Школярів вчать сплачувати податки!
Профспілка гуртує, а спорт гартує. «Імпульс» знову призер! 

«PARTIZAN trophy-2013»


24 вересня 2013  року  у приміщенні виконкому міської ради  під керівництвом керівника апарату Сумської облдержадміністрації, голови організаційного комітету   Цупра О.М.   відбулася робоча нарада з   підготовки до проведення «PARTIZAN trophy 2013»

В нараді  взяли участь представники комунальних служб міста, правоохоронних органів, МНС, лікарні.

Трофі-рейд відбудеться 11-13 жовтня. Традиційно він  пройде на території Шосткинського, Ямпільського, С.-Будського, Н.-Сіверського районів.


 

Управління з питань НС інформує...


26-27 вересня 2013 року  на території Сумської області очікується прохолодна погода. Температура повітря вночі 26 вересня 2-70 тепла, на поверхні ґрунту  очікуються заморозки інтенсивністю 0-30, вдень 7-120.  27 вересня вночі 2-70 тепла, місцями на поверхні ґрунту заморозки 0-30, вдень 7-120

Заморозки у вересні, коли ще не зібраний урожай теплолюбних  культур, є небезпечними. Помідори і перець вже пошкоджуються при зниженні  температури до -0,50, викопані і невкриті бульби картоплі -1,-20, корені  цукрових буряків -2,-30.

Тому важливо вжити всіх заходів по збиранню і вивезенню овочевих теплолюбних культур, не залишати на полі викопаний і невкритий урожай  картоплі, коренеплодів.

 


 

ТАМАРА ІЩЕНКО: «ІНВЕСТИЦІЇ В МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ РЕГІОНУ»


Про це заступник голови облдержадміністрації зазначила під час презентації проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною»

Проект фінансується Європейським Союзом і виконується Всеукраїнською громадською організацією «Ліга соціальних працівників України». Його мета – вивчення практик та ініціатив повернення до професійної діяльності батьків після відпустки для догляду за дитиною та потреб і можливостей роботодавців в цьому аспекті.


 

АНАТОЛІЙ ТРОНЬ: « РОЗШИРЕННЮ МЕРЕЖІ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА СУМЩИНІ СПРИЯЄ ЗБІЛЬШЕННЯ НАРОДЖУВАНОСТІ»


Про це в «прямому ефірі» обласного радіо повідомив заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації

«Ініціатива Президента щодо зростання розмірів допомоги при народженні дитини – один із факторів покращення демографічної ситуації в регіоні. У 2010 році в області народилося 10 тисяч 39 дітей, у 2011 році – 10 тисяч 176, а в 2012 році   – 11 тисяч 15 немовлят», – зазначив посадовець.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 23.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

It-технології відтепер стануть ближчими до людей пенсійного віку – одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові

Завод «Імпульс» сумісно з Росією створили унікальний виріб. 

Напередодні  Дня партизанської слави згадували трагічні події біля Остроушок.

За якими симптомами криється підступна хвороба сальмонельоз та як її уникнути?

244    245    246    247    248    249    250    251    252

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)