ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент


Інформаційна програма "День" 27.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Велопробігом та концертом зустріла Шостка День незалежності України.

Економна економія: на Сумщині знайшли альтернативу дорогому газу.

Шосткинські ентузіасти на чолі з народним депутатом України Ігорем Молотком реконструювали братську могилу воїнам-визволителям.

75% дітлахів нашого міста охоплені позашкільною освітою –  здобутки юних шосткинців на творчій ниві зростають з геометричною прогресією.


 

3 вересня - вихідний!


Згідно з розпорядженням  міського голови № 113-К  від 27.08.12 "Про вихідний день", в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 274 -й річниці з дня створення міста та 70-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району,  керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2013 року вихідним днем. 

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


28  серпня  2013 року  об 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Анонс культурного життя міста з 26.08.13 по 01.09.13


 

Працює виставка моделей-копій діарам та військової техніки років Великої Вітчизняної війни,  відділ краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба» (вул.Кожедуба, 1)

27,28,29,30 серпня -  з 9.00 до 16.45 ,  31 серпня,1 вересня – вихідні


 

Гаряча лінія з начальником виконавчої дирекції фонду соціального страхування


28 серпня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  Агеєв Олександр Іванович .

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 

Вітання голови облдержадміністрації Чмиря Ю.П. та голови обласної ради Михайленка Г.М. до Дня Незалежності України


Шановні жителі Сумщини!

 

У новітній історії незалежної Української держави 24 серпня – особлива дата. 22 роки тому Україна законодавчо закріпила свої одвічні демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

 

Український народ пройшов нелегкий шлях реформ – політичних, економічних, суспільних. І сьогодні ми твердо можемо сказати, що наша держава відбулася, стала на шлях цивілізованого розвитку.

 

Сильні регіони – заможна країна. За роки незалежності закріпилися позитивні тенденції розвитку Сумщини у соціально-економічній, суспільно-політичній, культурній сферах. Утілюючи в життя реформи Президента України В.Ф.ЯНУКОВИЧА, ми збираємо рекордні врожаї, будуємо дитячі садки, лікарні, футбольні центри європейського зразка, шануємо героїчне минуле народу-визволителя, дбаємо про щасливе майбутнє дітей.

 

Спільними зусиллями і творчою працею жителів області ми збережемо і примножимо наші успіхи, досягнемо нових висот у соціально-економічному розвитку регіону.

Щиро вітаємо кожну родину Сумщини зі святом Незалежності України. Бажаємо миру і затишку, достатку і плідної праці в ім’я соборної та процвітаючої держави.

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                      Юрій ЧМИРЬ

 

голова Сумської обласної ради                           Геннадій МИХАЙЛЕНКО

 


 

Вітання міського голови Ноги М.П. з Днем Прапора та Днем Незалежності України


ШАНОВНІ ШОСТКИНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО МІСТА ! 

 

Дозвольте привітати вас з Днем Державного Прапора та  22-ю річницею Незалежності України!

 

Хай ці  свята  надихають  вас на плідну працю, спрямовану на  подальший  розвиток рідного міста та утвердження норм життя, гідних людини.

 

Бажаю вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності, а  спільна праця  на благо нашого міста та України  буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

 

 

 З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

У Шостці підняли державний прапор


Традиційно у переддень великого державного свята - Дня незалежності - український народ відзначає День Державного прапора України.

З нагоди цього свята  сьогодні в Шостці відбулась церемонія підняття Державного прапора України. 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна рпограма "День" 22.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Як Шостка економить енергоресурси – назустріч ініціативам президента України

Життя прожити – не поле перейти! чого прагне душа, коли тобі 90?

Дмитро Васильцов підкорив харківський марафон «Визволення» 

 


 

22 АВГУСТА ПРОШЕЛ ДЕНЬ ПАМЯТИ ПОГИБШИХ СОТРУДНИКОВ ОРГАНОВ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ


В этот день ветераны и сотрудники Шосткинской милиции почтили память сотрудников ОВД, погибших при защите Родины и выполнении служебных обязанностей по борьбе с преступностью. Среди павших героев – сотни Шосткинских правоохранителей, которые ценой собственной жизни выполнили служебный и гражданский долг перед Отечеством. 

Ветераны и сотрудники милиции возложили цветы к памятнику защитникам Отечества, расположенному в парке им. К. Маркса, и скло­нили головы перед памятью о старших товарищах, которые по­гибли, до конца исполнив свой служебный и гражданский долг перед Отечеством. 

244    245    246    247    248    249    250    251    252

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)