ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА СУМЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА ПЕНСІЙ


Про це заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО повідомила під час селекторної наради щодо погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат за участю Міністра соціальної політики України Наталії КОРОЛЕВСЬКОЇ

«З 1 грудня цього року збільшено розмір низки соціальних виплат, що дозволить забезпечити додаткову підтримку тим, хто її потребує. Перш за все, допомогу мають отримати найбільш незахищені категорії населення. В непростих економічних умовах ми не лише не допустили зниження соціальних стандартів, але й забезпечили їх підвищення», – наголосила Міністр.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі повідомляє, що з 4.12.2013 р. розпочато виплату пенсій грудня місяця. 

Станом на 09.12.2013 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 11536,63 тис.грн, що складає 25,3 % від потреби на поточний місяць.


 

Анонс культурного життя 09.12.13-15.12.13


Працює персональна художня виставка Тамари Бикової, Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53)10,11,12,13,14 грудня – з 9.00 до 16.45,15 грудня – 9.00 до 15.00 (працює виставковий зал)

9 грудня - вихідний.


 

Реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування


Підвищення професіоналізму державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування є одним із стратегічних напрямів Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Модернізація цієї системи дозволила у 2012 році збільшити на 9 % порівняно з попереднім роком кількість державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які підвищили рівень професійної компетентності (71051), удосконалити нормативно-правову базу, посилити спроможність навчальних закладів в організації підвищення кваліфікації на більш високому професійному рівні.


 

Професійний розвиток – важлива складова формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»


Комплекс заходів з формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» передбачає обов’язковість професійного розвитку його членів з метою підвищення рівня професійної компетентності, удосконалення професійних, особистих якостей та потенційних можливостей кожного учасника для подальшого планування кар’єри.

Реалізація цих завдань у 2013 році здійснюється відповідно до Переліку заходів, затвердженого наказом Нацдержслужби України від 14 січня 2013 року № 5. Станом на 25 листопада 2013 року здійснено такі заходи:


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 05.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Прийшла зима – чи готові впоратися з її примхами комунальні служби міста?

Шосткинські волонтери відзначають професійне свято та розповідають про свою діяльність.

Як п`ятеро студентських команд Шостки виборювали перемогу у конкурсі «Нумо, хлопці».


 

Про перенесення робочих днів


Відповідно до розпорядження міського голови № 154К від 27.11.13 «Про перенесення робочих днів», на підставі  розпорядження Кабінету Міністрів України від  21 листопада 2013 року N 920-р «Про перенесення робочих днів у 2014 році»,  з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року та 7 січня - Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу  робочі дні перенесені з:

четверга 2 січня - на суботу 11 січня;

п’ятниці 3 січня - на суботу 25 січня;

понеділка 6 січня - на суботу 8 лютого.

 

 


 

Прикрасимо міську ялинку і напишемо її історію разом!


Напередодні новорічних та різдвяних свят на центральній міській площі «виростає» звична всім шосткинцям  міська ялинка.
Саме з відкриттям  міської ялинки, яке відбувається традиційно  в День Святого Миколая, в Шостці починаються новорічні свята.
У  ході театралізованої вистави до гостей свята  обов'язково приходять Дід Мороз зі Снігуронькою. Вони запалюють різнокольорові вогники на міській ялинці  і веселощі починаються.
Ігри, жарти, новорічні забави, казкові герої, з якими завжди можна сфотографуватися –  так зазвичай проходить відкриття загальноміської ялинки.
Шосткинці вже звикли до виду нашої ялинки –  самої високої в Сумській області,  яка обертається. Саме така ялинка стояла колись  в центрі Києва на площі Незалежності, доки її не  замінили  на  стандартну штучну.

Мало хто пам'ятає зараз,  з якого часу ялинку почали встановлювати на її традиційному місці та  якою вона була раніше.


 

Штормове попередження про ускладнення погодних умов в Україні


За інформацією Українського гідрометцентру 9 грудня в Україні очікується ускладнення погодних умов: у західних, північних та більшості центральних областей місцями сильний сніг, в Україні місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовини, снігові замети, пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах 25-30 м/с.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій переконливо радить громадянам у період ускладнення погодних умов утриматись від поїздок власним автотранспортом та не планувати поїздок автобусним сполученням. Водіям слід мати в автомобілях снігову лопату, трос, термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі та достатній запас пального для можливості зігрітися у разі потрапляння у сніговий замет. При виборі маршруту руху пріоритет надавити дорогам державного значення.

 


 

В Шостке появилось мыло ручной работы


Если вы ведете здоровый образ жизни и являетесь сторонником всего натурального, тогда вам точно понравится новый магазин.

245    246    247    248    249    250    251    252    253

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)