ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВНІС НА РОЗГЛЯД ПАРЛАМЕНТУ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО СКАСУВАННЯ ЗНАЧНОЇ КІЛЬКОСТІ ДОЗВОЛІВ У ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ


Документ передбачає скасування значної частини дозволів, зокрема у сфері поводження з відходами та агрохімікатами, зберігання зерна, використання водних ресурсів

Проектом Закону також передбачено обмежити сферу дії та збільшити строк дії окремих дозволів, установити можливість провадження господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру. Такі зміни стосуються дозволів у ветеринарній сфері, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.


 

Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради


27 червня 2013 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови

Пустовіта В.Є.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 01.07.13 р.

 

Сьогодні у випуску ви дізнаєтесь про наступне:


До опалювального періоду залишилося оновити дві третіх частини від загальної кількості покрівель міста.

Водії таксі будуть проходити атестацію на професійну придатність;

Грандіозним святковим дійством відкрилось  наметове містечко «Юність»;

Шостка з розмахом відсвяткувала День Молоді.

 


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ НАГЛЯД ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНІВ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА


Президент України підписав доручення «Щодо забезпечення додержання законів з питань свободи слова та недопущення втручання у професійну діяльність журналістів».

Згідно з документом, Міністр внутрішніх справ Віталій ЗАХАРЧЕНКО повинен забезпечувати оперативне реагування на порушення законів з питань свободи слова та захисту прав журналістів. Генеральному прокурору Віктору ПШОНЦІ запропоновано посилити нагляд за додержанням цих законів.


 

До уваги громадян!


З питань отримання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку  звертатися  до Цеху обслуговування споживачів № 4 м. Шостка, вул. Леніна,7.

 

 


 

Відпочинок дітей влітку


 Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року.  А літо на живописному березі  Десни  -  це кришталево чисте повітря,  сосновий ліс, лагідне сонце та багато різновидів активного відпочинку. Все це і дарує  усім дітям добрий настрій та зміцнює  здоров’я!

 З метою організації відпочинку та оздоровлення дітей, впровадження здорового способу життя  у червні 2013 року в заміському таборі „Світлий” та таборі наметового типу «Юність» Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організував і провів молодіжну акцію „ За здоровий спосіб життя”.


 

Анонс культурного життя з 01.07.13 по 07.07.13


 

Концерт хору ветеранів війни та праці Центру культури і дозвілля, 6 липня, вул. Леніна (помост), 19.00

Спортивна естафета «Здоров'я молоді - здоров'я нації», 6 липня, вул. Леніна, (помост), 18.00


 

Апаратна нарада 01.07.13


Під керівництвом в.о.  міського голови  Сиваєвої Н.О.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 липня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.


 

Шосткинці відсвяткували день Молоді + фото


Традиційно виступом кращих молодіжних колективів міста, спортивно – розважальними змаганнями, а цьогоріч змаганням байкерів, конкурсом  Боді-Арту, виступом гурту ««Київ-Електро», святковою дискотекою та феєрверком мешканці Шостки відзначили День молоді.

Містян зі святом привітали народний депутат України  Ігор Молоток та в.о. міського голови  Ніна Сиваєва.

 


 

Нові кадрові призначення


В виконавчих органах Шосткинської міської ради відбулись кадрові призначення.

З 27 червня 2013 року на посаду начальника управління праці та соціального захисту населення призначена Наймитенко Антоніна Миколаївна.

Виконання обов’язків начальника управління освіти покладено на головного спеціаліста управління освіти  Волошко Любов Олексіївну.

 

247    248    249    250    251    252    253    254    255

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%