ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Жінки України - митці


30 серпня 2013 року у виставковій залі краєзнавчого музею відкрилась виставка "Жінки України - митці". В експозиції представлено більше 60 робіт 51 жінки з різних регіонів України, що творчо та натхненно працюють у живописі, графіці, декоративно-ужитковому мистецтві.


 

Привітання міського голови з 1 Вересня


ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ВЧИТЕЛІ, СТУДЕНТИ І УЧНІ! ДОРОГІ ШОСТКИНЦІ!  

 

Початок навчального року – завжди свято. Воно приходить  до нас з першим шкільним дзвоником і, повторюючись щороку, супроводжує нас все життя, щоразу викликаючи хвилююче піднесення. Свято першого дзвоника всенародне, бо немає у нас родини, якої б воно не торкалося. Все більше   освіта та наука  стають визначальними  чинниками  у розвитку суспільства.

Усіх, хто за покликом серця відчиняє нам двері до знань, у кого починається перший чи черговий навчальний рік, хто постійно збагачується новими надбаннями науки і практики, від щирого серця вітаю  з Днем знань.

Хай на нелегкому шляху пізнання вашим супутником завжди буде успіх, а одержані вами знання слугують поліпшенню вашого добробуту та  розвитку рідного міста.

 

 

З повагою


Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „ Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка ”


Проект регуляторного акту  передбачає забезпечення чіткої та однозначної процедури обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка.

Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо зацікавлених осіб взяти участь у процесі обговорення проекту рішення виконкому «Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка».

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті shostka-rada.gov.ua в мережі Інтернет та газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою вул. Горького, 4 (КП «Шосткинське МБТІ»).


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 29.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Наше місто стане кузнею військовослужбовців з охорони дипломатичних представництв – одне з головних питань засідання виконкому.

 У Міністерстві внутрішніх справ розробили низку заходів по запобіганню ДТП за участю дітей.

 Дітлахи Куйбишевського мікрорайону феєричним концертом відсвяткували проводи літа.

  

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 28.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Шостку з робочим візитом відвідав командуючий внутрішніми військами МВС України Станіслав Шуляк.

Як Шосткинський район виконує завдання Президента України щодо продовольчої безпеки?

Напередодні опалювального сезону громадська рада Сумщини вирішувала – чим краще та вигідніше гріти власні домівки жителям регіону.

37 засобів реабілітації безкоштовно отримали шосткинські інваліди від управління праці.

З нового навчального року на базі клубу дитячо – юнацької творчості «Орлятко» відкриється 3 нових гуртка.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 36  від 29.08.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент


Інформаційна програма "День" 27.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Велопробігом та концертом зустріла Шостка День незалежності України.

Економна економія: на Сумщині знайшли альтернативу дорогому газу.

Шосткинські ентузіасти на чолі з народним депутатом України Ігорем Молотком реконструювали братську могилу воїнам-визволителям.

75% дітлахів нашого міста охоплені позашкільною освітою –  здобутки юних шосткинців на творчій ниві зростають з геометричною прогресією.


 

3 вересня - вихідний!


Згідно з розпорядженням  міського голови № 113-К  від 27.08.12 "Про вихідний день", в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 274 -й річниці з дня створення міста та 70-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району,  керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2013 року вихідним днем. 

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


28  серпня  2013 року  об 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Анонс культурного життя міста з 26.08.13 по 01.09.13


 

Працює виставка моделей-копій діарам та військової техніки років Великої Вітчизняної війни,  відділ краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба» (вул.Кожедуба, 1)

27,28,29,30 серпня -  з 9.00 до 16.45 ,  31 серпня,1 вересня – вихідні

249    250    251    252    253    254    255    256    257

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)