ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Попередження про складні погодні умови в Україні 28-31 січня


Український гідрометеорологічний центр повідомляє: 28-30 січня у південній частині України, у Донецькій, а 28 січня і в центральних областях, спостерігатимуться сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 17-22 м/с. На півдні країни – місцями налипання мокрого снігу, ожеледиця (в окремих районах сильна), пориви вітру до 25-30 м/с. На дорогах країни ожеледиця.

 29-30 січня в Україні у нічні години очікується посилення морозів до -21…-26 °С, вдень до -14…-19 °С, у східних областях та на півночі Лівобережжя вночі -28…-33 °С, вдень -19…-24 °С; у південній частині вночі -15…-20 °С, вдень -11…-16 °С. 31 січня утримається дуже холодна погода.

 


 

До уваги депутатів!


З  метою забезпечення   стабільної роботи установ, підприємств та організацій міста  в умовах низького температурного режиму, необхідності присутності  їх керівників  на робочих місцях та  недопущення надзвичайних ситуацій, запланована на   28 січня 2014  року  двадцять друга сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання переноситься.

Про дату проведення сесії  буде повідомлено додатково.

 


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі завершено фінансування виплати пенсій за січень місяць 2014 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 44962,93 тис. гривень.

Ресурсне наповнення бюджету Фонду протягом виплатного періоду здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

 

 


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 23.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Громадськість Шостки направила головному «регіоналу» України  Миколі Азарову резолюцію зі своїм поглядом на сьогоднішню політичну ситуацію в державі.

На які хвороби найбільше страждали шосткинці у 2013 році – одне з основних питань наради у дитячій  лікарні.

У школі №11 вшанували переможців олімпіад, конкурсів та творчих змагань.

Команда п’ятикласників школи-ліцею виборола перемогу у півфіналі конкурсу «Знавці природи».


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 22.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Архівний відділ Шосткинської міськради підбиває підсумки роботи за минулий рік

Учні  школи №11 у незвичний спосіб ознайомилися з подією, яка закарбувалася в історії як День Соборності України

Читацька радість - фонд бібліотеки ім..Толстого поповнився новими книжками

 


 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконкому Шосткинської міської ради «Про вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»


Проект регуляторного акту передбачає встановлення вартості послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку  для КП ПВО «Енергія».

Проект рішення виконкому та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту рішення розміщений на офіційному сайті Шосткиснької міської ради  (сайт_www.shostka - rada.gov.ua) та в газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 41100 м. Шостка, пров. Енгельса, 4 (КП ПВО «Енергія»), 41100 м.Шостка, вул. Леніна,14 (виконавчий комітет Шосткинської міської ради).


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 21.01.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Умови утримання ув’язнених у Шосткинській виправній колонії №66 наближуються до євростандартів.

З 1 жовтня внесені зміни до Закону щодо погашення заборгованості виплат до управління пенсійного фонду.

«Загадкові сюжети» представив на своїй персональній виставці художник Іван Вологдін.


 

22 січня - День Соборності і Свободи України


Шановні шосткинці!

 

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Соборності та  Свободи України!

Ми повинні пам’ятати,  що   лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн в якості  рівноправного  партнера.

Наше завдання – зберегти Україну єдиною не лише територіально, а і духовно, забезпечити спокій, взаєморозуміння і злагоду в суспільстві.

Вітаючи вас із Днем Соборності та Свободи, бажаю всім миру, щастя та добра, а нашому місту і Україні – процвітання. Нехай відчуття єдності та згуртованості, спільна праця допомагає нам будувати майбутнє, бо в єдності –  наша сила.

 

З  повагою

міський голова М.П. Нога

 


 

Ніна Сиваєва: «День Соборності – свято єдності нації»


«День Соборності – свято єдності нації. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю територіальної цілісності, а передбачає і духовне єднання всього населення країни незалежно від національності»- переконана заступник міського голови  Ніна Сиваєва.

День Соборності і Свободи України відзначається  щороку, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Свято встановлено в державі згідно з Указом Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят» № 1209/2011 від 30 грудня 2011 року.
В  центральній  міській   бібліотеці  відбувся  іс торичний екскурс «Соборність України — від ідеї  до сьогодення”,  приурочений до Дня Соборності і Свободи України.  У заході взяли участь представники міської влади, політичних партій, громадськість.


 

Пам'яті Ю.П. Тугарова


На 73 ро­ці жит­тя, пі­с­ля тя­ж­кої хво­ро­би пі­шов із жит­тя Юрій  Па­в­ло­вич Ту­га­ров, ди­ре­к­тор  КП «ШКЗ «Ім­пульс» з 1984 по 2001 рік.

Юрій Па­в­ло­вич на­ро­ди­в­ся 19 ве­ре­с­ня 1940 ро­ці м. Чи­с­то­по­лі Та­тар­сь­кої ав­то­но­м­ної ре­с­пу­б­лі­ки. Свою тру­до­ву ді­я­ль­ність він ро­з­по­чав  в 1957 ро­ці ве­р­с­та­т­ни­ком Чи­с­то­поль­сь­ко­го ча­со­во­го за­во­ду. А пі­с­ля за­кін­чен­ня в 1965 ро­ці Ка­зан­сь­ко­го хі­мі­ко-­те­х­но­ло­гі­ч­но­го ін­сти­ту­ту пра­цю­вав на Му­ром­сь­ко­му при­ла­до­бу­ді­в­но­му за­во­ді, прой­шо­в­ши шлях від май­с­т­ра до  го­ло­в­но­го ін­же­не­ра.

263    264    265    266    267    268    269    270    271

 


%custom closeLinks()