ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулась чергова сесія міської ради


30 грудня  2013 року  під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось засідання XXІ  сесії Шосткинської міської ради VІ скликання.   На порядок  денний було винесено 16  питань.

 

 


 

АНОНС КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МІСТА З 06.12.13 ПО 12.01.14


Працює персональна художня виставка Тамари Бикової «В пошуках незбагненного», виставка «Новогодняя и рождественская открытка» та виставка новорічних іграшок,

Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 6,7 січня - вихідні 8,9,10,11 січня – з 9.00 до 16.45, 12 січня – 9.00 до 15.00 (працює виставковий зал).


 

Апаратна нарада 30.12.13


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  30 грудня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

На початку апаратної наради міський голова нагородив почесними  грамотами  працівників підприємств, установ та організацій, які брали участь у ліквідації аварії на каналіційному колекторі,  за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний  особистий внесок в ліквідацію надзвичайної ситуації в місті Шостка.

«Необхідно забезпечувати стабільне життя та стабільну роботу підприємств міста, особливо комунальних. В екстремальних умовах спеціалістами було проведено серйозну роботу по ліквідації аварії, за що я особисто їм  вдячний»,  - підкреслив міський голова, вручаючи нагороди.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 грудня   2013 року  під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 21 питання, по яким були прийняті відповідні рішення  


 

КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ВЕТЕРАНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ


26 грудня 2013 року в міському територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулася координаційна нарада керівників ведучих ветеранських організацій міста Шостка і Шосткинського району.


 

Дітей -інвалідів привітали з новорічними святами


29 грудня 2013 року в приміщенні Шосткинського міського товариства допомоги дітям – інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» відбулося традиційне  новорічне свято для  дітей – інвалідів.

Дітлахів з Новим роком від імені міського голови привітала завідувач сектором у справах сім’ї та молоді Ольга Сокульська.

Голова правління ШМТ «Турбота» Олексій Трегуб  вручив  солодкі подарунки, придбані за фінансової підтримки Шосткинської міської ради. Цікаву розважальну програму провели для дітей  святкова персонажі –

Дід Мороз зі Снігуронькою та Баба Яга.


 

ШОСТКА В ОЧЕРЕДНОЙ РАЗ ДОКАЗАЛА, ЧТО ОНА ТАНЦЕВАЛЬНАЯ СТОЛИЦА СУМЩИНЫ!


Шостка - танцевальная столица  Сумщины, а проект Dance-fest "Краса Сумщины" - рекордсмен танцевальной Сумщины.

28 декабря 2013 года танцевальный проект Dance-fest "Краса Сумщини", официально признан самым масштабным телевизионным шоу областной государственной телерадиокомпании  «РТС», завершился грандиозным гала-концертом. Танцевальной столицей Сумщины остался небольшой, но очень талантливый город Шостка.


 

Новини "ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 26.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Новопризначений очільник області Ігор Яговдик провів першу відеоселекторну нараду.

Учні школи №11 привітали «Акцент» з наступаючим Новим роком.

Новорічне диво подарували Дід мороз зі Снігуронькою вихованцям дитячого садка №6.

Учні школи №12 побували в гостях у «Снігової королеви».

 


 

Протидія упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини


Рада Європи та Європейський Союз приділяють значну увагу питанням захисту прав і свобод національних меншин, зокрема інтеграції в суспільне життя ромської національної меншини.

На відміну від більшості національних меншин роми не мають власної державності. Ромська національна меншина є другою за чисельністю національною меншиною, яка зазнала геноциду під час Другої світової війни. Дискримінація ромів у деяких державах Європи спричинила послаблення їх інтегрованості та маргіналізацію. Все це призвело до того, що ромська національна меншина є найбільш соціально вразливою національною меншиною в Європі.

Інтеграція в українське суспільство ромської національної меншини на сьогодні є соціально значущим питанням.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 25.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Як безболісно відсвяткувати Новий рік, не ставши жертвою чудес піротехніки?

Шосткинські католикі  відзначають свято народження Ісуса Христа.

Вихованка дитячої школи мистецтв здобула гран-прі на обласному конкурсі юних піаністів.

 

265    266    267    268    269    270    271    272    273

 


%custom closeLinks()