ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ІГОР ЯГОВДИК: «МИРОПІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК – ТОРГОВІ ВОРОТА СУМЩИНИ»


10-11 серпня 2013 року в селі Миропілля Краснопільського району відбудеться V Міжрегіональний Миропільський ярмарок

«Миропільський ярмарок – чергова яскрава подія в житті регіону, яка презентує економічний потенціал Сумщини як на теренах України, так і на міжнародному рівні. Він сприяє розвитку тісних бізнесових контактів з областями нашої держави та сусідніми прикордонними регіонами Російської Федерації.  За роки свого існування Миропільський ярмарок став справжньою візитівкою області. Про свою участь у цьогорічному ярмарку заявили товаровиробники Сумської, Київської, Івано-Франківської, Донецької, Житомирської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей, автономної республіки Крим, а також п’яти прикордонних районів Бєлгородської та Курської областей Російської Федерації. Загалом – понад 300 суб’єктів господарювання», –  поінформував у ході брифінгу заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 06.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

На відеоселекторній нараді Сумської облдержадміністрації підбивали підсумки діалогу мешканців регіону та Президента України

Перевірити свої особисті дані відтепер можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії

Обряд хрещення як найголовніша подія в житті людини: у якому віці слід проводити церемонію та як правильно обрати духовних батьків?


 

ІГОР ЯГОВДИК: «НА СУМЩИНІ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ ВІДКРИЄТЬСЯ У ВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН»


Сезон полювання на пернату дичину стартує о 18:00 10 серпня

«За даними метеорологічного моніторингу на території області низький рівень пожежної небезпеки, тому перешкод для відкриття мисливського сезону немає. Ми ретельно та якісно підготувалися до сезону полювання, аби осінній відпочинок для сумських мисливців був не лише плідним, а й безпечним», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК у ході робочої наради.


 

Запрошуємо всіх на Кулішеві читання


 

8 серпня 2013 року о 15.00 годині в с.Гуково  відбудуться ІХ Кулішеві читання. Всі бажаючі взяти участь у заході  мають змогу доїхати безкоштовно.  

Автобус до с. Гуково  відправляється  о 14.00  від центральної міської  бібліотеки ім.Толстого (вул. Миру,11).


 

Апаратна нарада 05.08.13 р.


5 серпня 2013 року  на щопонеділковій  апаратній нараді  у виконкомі було розглянуте питання про розвиток футболу в місті.

Як повідомив завідувач сектору фізкультури та спорту Андрій Доценко,  на сьогодні  в місті функціонують  міська федерація футболу з юридичним статусом, три дитячо-юнацьких спортивні школи в яких свою майстерність підвищують 244 юних футболістів, з якими працюють 10 тренерів, 6 з яких штатні, 2 стадіони, 46 спортивних майданчиків, 29 спортивних залів, 11 футбольних полів та 7 майданчиків зі штучним покриттям.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 05.08.13 р.

 

У програмі дивіться про таке:

 

 У Шостці активно займаються спортивним вихованням підростаючого покоління – одне з головних питань апаратної наради

 За сприянням народного депутата України та депутата міськради у Артемівському мікрорайоні був відкритий дитячий майданчик

 Особливості національного полювання або як готуються мисливці Шосткинщини до відкриття сезону


 

ДІАЛОГ З КРАЇНОЮ ТРИВАЄ


Олександр Цупро: «Турбота про кожного громадянина – головна мета Програми Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» і ми послідовно виконуємо її»

На цьому у ході прес-конференції наголосив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації. «Нині ми докладаємо зусиль, аби кожен житель Сумщини міг отримати оперативний та дієвий відгук на своє звернення», – підкреслив Олександр Цупро.


 

Гаряча лінія з начальником відділу архітектури та містобудування


7 серпня    2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу архітектури та містобудування  Єфремов  Володимр Вікторович.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

В Шосткинському професійному ліцеї Сум ДУ – День відкритих дверей!


Шановні шосткинці!


Запрошуємо вас на День відкритих дверей  Шосткинського професійного  ліцею  СумДУ,  який відбудеться     6 серпня 2013 року о 15 годині  на базі нового навчально-лабораторного корпусу Шосткинського інституту СумДУ  (вул. Гагаріна, 1).

Завітавши на  День відкритих дверей  ви зможете дізнатися  про  сьогодення професійного ліцею та  плани  на  майбутнє,  познайомитися з викладачами,  учнями та випускниками навчального закладу.  

Приєднуйтеся до свята  великої та дружньої родини  Шосткинського професійного ліцею!

 

Відеоролік про Шосткинський професійний  ліцей СумДУ


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 01.08.13 р.

 

У програмі дивіться про таке:

 

Як відбувається процес розбудови Шостки влітку

«Свемі бути !», результати чотирьохмісячної роботи нового керівництва

«Рапорт здано,рапорт прийнято!» - "Світлий" проводжає  другу зміну відпочивальників

Спортивний Олімп Москви підкорено!Чергова перемога Дмитра Васильцова

266    267    268    269    270    271    272    273    274

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)