ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл


24 квітня 2019 року у центральній міській бібліотеці відбувся круглий стіл щодо можливостей втілення гендерного підходу в управлінні та бюджетному процесі Шосткинської громади.

 


 

Вартість путівки до «Світлого» нижча, ніж у 2017 році


Передбачається, що фінансування міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки буде збільшене на 1 млн. 69 тис. гривень. З цієї суми 500 тис. гривень планується витратити на підготовку табору «Світлий» до оздоровчої кампанії, 198 тис. гривень – на оздоровлення дітей пільгових категорій і 371 тис. гривень складатиме обласна субвенція, яка надійшла до місцевого бюджету, зазначила завідуюча сектором молоді Ольга Сокульська під час чергового засідання виконкому.

 25.04.2019 12:46 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

26 квітня 2019 року - 33-ї річниця трагедії на Чорнобильській АЕС


26 квітня 2019 року о 14.00 у сквері по вул. Щедріна (район поліклініки № 4) до 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС відбудется мітинг-реквієм "Чорнобильські дзвони".


 

Грає духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна


1 травня  2019 року біля фонтанів о 17-00 грає духовий оркестр під керівництвом Руслана Ларіна. Запрошуємо!


 

Станція юних натуралістів запрошує помилуватися цветінням екзотичних рослин


Екзотичні декоративні рослини. У дендрологічному відділку навчально-дослідної земельної ділянки станції юннатів м. Шостки вперше розквітла магнолія Кобус, рясно квітує вишня постиста, а невдовзі зацвіте дерево Церциса Європейського. Запрошуємо шанувальників світу флори помилуватись красою рослин та відзняти прекрасні світлини.


 

У виконкомі розглянуто проблемні питання медичної галузі міста


23 квітня  2019 року під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулась нарада, на якій було розглянуто  проблемні питання медичної галузі міста. З місцевого бюджету на виплату заробітної плати медичним працівникам направлено додатковий фінансовий ресурс.


 

Про реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу


У 2019 році запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.


 

Наші долоні проти насилля


Кожна дитина має право на щастя, любов і опіку. Але головне право –це право на життя, життя без насильства.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


23 квітня 2019 року під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. На засіданні були 
присутні керівники структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та закладів міста, міські ЗМІ.   Докладніше про перебіг засідання на відео:


 

До уваги громадян!


26 березня 2019 року відбудеться виїзний прийом громадян заступником директора  Департаменту – начальником Управління контролю за діяльністю органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України  Вишневським Юрієм Анатолійовичем.

Прийом проводитиметься за адресою : м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 28.  Початок  о 10.30 

Запис на прийом проводиться за тел.: (0542) 66-19-45

24    25    26    27    28    29    30    31    32

 


%custom closeLinks()