ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 13.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Про таємниці споживчого ринку в Сумській області розповіли працівники інспекції з питань захисту прав споживачів;

Держміськпромназдор погрожує відключенням ліфтів;

Громадянське суспільство: вже протягом 20 років, у Шостці є «Надія»;

Якісна освіта на Сумщині стає доступною.


 

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами


 Вже п’ять років поспіль Школа вищого корпусу державної служби, утворена у жовтні 2008 року, здійснює надзвичайно потрібну роботу- створює безперервну дискусійну платформу для розвитку висококваліфікованої управлінської когорти керівників - лідерів на державній службі.


 

Відбувся прем'єрний показ фільму "Родом з палацу"


7 листопада 2013 року  відзначив свое 80-річчя Палац  культури ім. Карла Маркса.  Улюблений Палац культури  зі святом привітали  творчі  колективи  Центру естетичного виховання,  Центру культури і дозвілля, представники міської влади, депутати   та  шосткинці різних поколінь.  Яскравою  подією святкування  став  прем'єрний показ документального фільму  виробництва  ТРК "Акцент"  "Родом з Палацу" .

Докладніше про цю подію розповідається в наступному  відеосюжеті. 

Прем'єра фільму на каналі ТРК "Акцент"  відбудеться  15 листопада о 19.25, повтори - 16 листопада о 08.45, 19.45; 18 листопада -  о 07.45.


 

Завітайте до Міндоходівців Шостки для звірки даних по податку на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  з 04 серпня 2013р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Закон передбачає сплату фізичними особами податку з 2014р., а звітним періодом для нарахування податку буде встановлений попередній рік.  


 

Затверджено реєстр великих платників податків на 2014 рік!


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України наказом від 07.10.2013 року № 543 затвердило Реєстр великих платників податків на 2014 рік. Ознайомитися із даним наказом та дізнатися чи внесено Ваше підприємство до Реєстру  можна на офіційному веб - порталі Міністерства доходів і зборів. 


 

Родом з палацу


Представляємо вашій увазі документальний  фільм "Родом з палацу", присвячений  80-річчю  Палацу  культури ім. Карла Маркса  (виробництво ТРК "Ацент" , автор - Вікторія Федоренко, оператор - Олександр Радченко).


 

ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»


13 листопада у Конотопі відбулось засідання «круглого столу»: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики». В зібранні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.  


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна  програма "День" 12.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

До Шостки завітав депутат з Ізраілю;

Народні обранці впритул наблизились до підвищених штрафів для водіїв-далекобійників і власників великогабаритних вантажівок;

Випускники мають змогу пройти пробне незалежне оцінювання.

 


 

Глава держави вимагає до кінця року погасити борги із заробітної плати


За словами Віктора Януковича, в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат, пенсій

«Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів», – сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації професійних спілок України.


 

Інспекція з питань захисту споживачів провела семінар - нараду


 

12 листопада 2013 року  під головуванням завідувача юридичним сектором Інспекції з питань захисту споживачів у Сумській області Патраманської О. В.   відбулася  семінар-нарада  з питань захисту прав споживачів.

267    268    269    270    271    272    273    274    275

 


%custom closeLinks()