ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

«Європейський тиждень місцевої демократії проходить під гаслом: "Активне громадянство: голосувати, ділитись, брати участь"


Курс на європейську інтеграцію України та розвиток місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів є одними з головних пріоритетів державної політики України. Програмою Президента України В.Януковича “Україна для людей” визначено, що місцеве самоврядування повинно стати надійним та міцним фундаментом народовладдя, а також прагнення реального утвердження в Україні європейських стандартів демократії.


 

Гаряча лінія з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій


 

16 жовтня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ткаченко Ольга Олександрівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

У П'ЯТНИЦЮ В ШОСТЦІ СТАРТУЄ «PARTIZAN TROPHY 2013»


11-13 жовтня  в Шостці відбудеться   трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2013».  Заявки на участь в змаганнях  вже надіслали близько 50 екіпажів  з усіх куточків України.  Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря , за підтримки  народного депутата України Ігоря Молотка та депутата Шосткинської міської ради Володимира Пилипейка.

Змагання проходитимуть місцями бойової слави – Шосткинським, Ямпільським та Серединобудським районами –  через місця активних військових дій партизанських загонів в часи Великої Вітчизняної війни. Учасники подолають трасу довжиною понад 330 кілометрів непрохідною лісової і болотної місцевості.
Н
а глядачів чекатиме святковий концерт, стилізовані партизанські курені, виїзна торгівля.  В «найгарячіших» точках, в районі хімреактивівського озера,  буде облаштовано спеціальні місця для вболівальників.

Урочисте відкриття трофі-рейду та його старт  відбудеться  11  жовтня  о 13.00  на площі Леніна. Близько 15.00  в районі озера «Хімреактив»  всі бажаючі матимуть змогу спостерігати за перебігом  змагань

З нагоди цього заходу для шосткинців в центрі міста (площа Леніна)  працюватиме виїзна торгівля.

Офіційна церемонія закриття трофі-рейду та нагородження переможців відбудеться   13 жовтня орієнтовно  о 19.00  на площі Леніна.


 

Правила поведения болельщика


Яркое и незабываемое зрелище ожидает нас  11 -13 октября.

На трофи - рейд соберется много зрителей, желающих  посмотреть своими глазами на борьбу участников соревнования. В связи с этим хочется обратить внимание поклонников автоспорта на необходимость соблюдения правил  безопасного поведения. 


 

НА СУМЩИНІ СТВОРЮЄТЬСЯ ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ


Про це в «прямому ефірі» обласного телебачення зазначив директор футбольного центру «Барса» Анатолій Твердоус.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо популяризації здорового способу життя та обласної програми розвитку дитячо-юнацького футболу «Футбол починається з тебе» на Сумщині створюється футбольна академія на 30 тисяч дітей», – зазначив керівник. Футбольна академія стане наступним етапом реалізації програми розвитку футболу в регіоні.

Наразі в Сумах відбувається будівництво дев’ятиповерхового комплексу площею 4500 тисячі квадратних метрів. У ньому буде розміщено інтернат для юних футболістів на 120 осіб і гуртожиток для гостей на 200 осіб.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 42   від 10.10.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 09.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Партизан трофі вже близько. Учасники рейду будуть випробовувати міць своїх залізних тигрів на теренах Шостки

В Шостці стартував Всеукраїнський конкурс «Вчитель року»

Вихованці Шосткинської дитячої школи мистецтв стали лауреатами «Яскравих барв в Чернігові»

Сумщина на другому місці за охопленням дітей, що займаються в дитячо- юнацьких спортивних школах


 

Для відома представників великого, середнього та малого бізнесу, комунальних, державних установ і організацій


Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого), установ та організацій для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2013-2014 навчальному році в вищих навчальних закладах учасників програми «Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва» (Українська ініціатива»)


 

Відзначено шосткинського педагога


Указом Президента  України  № 546/2013 «О награждении государственными наградами Украины по случаю Дня работников образования» вчительці Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізованої школи І-II ступенів - ліцею  Андрусенко Олені Борисівні присвоєно почесне звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 08.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

В Шостці призначено нового головного міліціонера

Чи тепло в стінах протитуберкульозного диспансеру?

у Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист»  Надію Бокатову,  методиста з дошкільної освіти визнано кращою

Всеукраїнський турнір ветеранів з гандболу, звів на одному майданчику давніх друзів та суперників 

268    269    270    271    272    273    274    275    276

 


%custom closeLinks()