ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів


23 листопада 2013 року відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 1998 року № 1310 (в редакції від 21 травня 2007 року № 431) в Україні вшановують пам’ять  жертв голодомору. День па́м'яті жертв голодомо́рів –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

 В цей день  рівно о 16.00 по всій Україні пройде  Всеукраїнська хвилина мовчання.  О  16.01 приєднуйтесь  до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті!»  –  із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно з вулиці. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про загиблих співвітчизників.

23 листопада  в Центрі  естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18),  о 15.00. відбудеться показ тематичного документального  фільму та акція  «Запали свічку пам'яті».

Цього ж дня  акція«Запали свічку памят’і» відбудеться в бібліотеці ім. Л.М. Толстого (вул. Миру, 11 )  о 16.00.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цих  заходів.


 

Ініціативі Президента України: «Вихованці ЦЕВу подарують шосткинцям грандіозний концерт»


Президентом України Віктором Януковичем  2013 був проголошений Роком дитячої  творчості. У його рамках виконуються соціальні ініціативи гаранта держави "Діти - майбутнє України". Підтвердженням тому є факт, що сфера позашкільної освіти Шостки знаходиться на вершині свого розвитку.

Цього року творчі колективи та об'єднання Центру естетичного виховання  провели безліч заходів, взяли участь у конкурсах і фестивалях різних рівнів .

Підвести підсумки про виконану роботу вони вирішили масштабної концертною програмою, яка відбудеться в перший день зими.


 

У шосткинській міськраді утворено нову депутатську фракцію


 

На початку роботи 19- ї сесії міської ради, яка відбулась 20 листопада 2013 року,  секретар міської ради Любов Хомовненко повідомила про створення нової  депутатської фракції "Об'єднана "Батьківщина".  Очолила  фракцію Алла Ковальова.

До складу фракції увійшли Олексій Пікульов, Ростислав Дуплін, Володимир Титович,  Олександр Непомнящий, Ігор Терещенко.

 

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 20.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Які  питання чергової сесії депутатів Шосткинської міськради викликали серед народних обранців найгарячіше обговорення?

Губернатор Юрій Чмирь презентував інвестиційний потенціал області у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України.

Громада, бібліотеки та влада Шостки об`єднали зусилля.


 

В місті з’явилась вулиця Пантелеймона Куліша


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши заяви громадян міста, міська рада ухвалила рішення щодо найменування вулиці  на земельних ділянках, які надані під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарчих споруд в Артемівському мікрорайоні в районі вулиці Воронізька – вулицею Пантелеймона Куліша.


 

Уточнені назви деяких вулиць та провулків


Відповідно до ст.25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою уточнення деяких назв вулиць та провулків міста, міська рада  ухвалила рішення стосовно назви деяких вулиць та провулків:


 

Відбулась чергова сесія міської ради


24  питання  було розглянуто на  дев’ятнадцятій сесії Шосткинської міської ради VI  скликання,  яку відкрив і провів міський голова  Микола Нога.

Міська рада схвалила  і затвердила  звіт щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року та звіт про хід виконання програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік за 9 місяців  2013 року.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  19.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

Податкова звітує – до місцевого бюджету цьогоріч надійшло на 8 з половиною млн. грн. більше, ніж минулого року.

Колегія в Сумській облдержадміністрації закінчилася звільненнями.

Персональна виставка Олексія Ніколаєва полонила серця капсюльчан.

 

 

 


 

Попередження про посилення вітру


20 листопада на всій території України спостерігатимуться пориви вітру до 15-20 м/с.


 

Гаряча лінія з начальником служби у справах дітей


20  листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник служби у справах дітей  Гришкова  Ольга Петрівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 

271    272    273    274    275    276    277    278    279

 


%custom closeLinks()