ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя 09.12.13-15.12.13


Працює персональна художня виставка Тамари Бикової, Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53)10,11,12,13,14 грудня – з 9.00 до 16.45,15 грудня – 9.00 до 15.00 (працює виставковий зал)

9 грудня - вихідний.


 

Реформування системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування


Підвищення професіоналізму державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування є одним із стратегічних напрямів Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Модернізація цієї системи дозволила у 2012 році збільшити на 9 % порівняно з попереднім роком кількість державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які підвищили рівень професійної компетентності (71051), удосконалити нормативно-правову базу, посилити спроможність навчальних закладів в організації підвищення кваліфікації на більш високому професійному рівні.


 

Професійний розвиток – важлива складова формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»


Комплекс заходів з формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» передбачає обов’язковість професійного розвитку його членів з метою підвищення рівня професійної компетентності, удосконалення професійних, особистих якостей та потенційних можливостей кожного учасника для подальшого планування кар’єри.

Реалізація цих завдань у 2013 році здійснюється відповідно до Переліку заходів, затвердженого наказом Нацдержслужби України від 14 січня 2013 року № 5. Станом на 25 листопада 2013 року здійснено такі заходи:


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 05.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Прийшла зима – чи готові впоратися з її примхами комунальні служби міста?

Шосткинські волонтери відзначають професійне свято та розповідають про свою діяльність.

Як п`ятеро студентських команд Шостки виборювали перемогу у конкурсі «Нумо, хлопці».


 

Про перенесення робочих днів


Відповідно до розпорядження міського голови № 154К від 27.11.13 «Про перенесення робочих днів», на підставі  розпорядження Кабінету Міністрів України від  21 листопада 2013 року N 920-р «Про перенесення робочих днів у 2014 році»,  з метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року та 7 січня - Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу  робочі дні перенесені з:

четверга 2 січня - на суботу 11 січня;

п’ятниці 3 січня - на суботу 25 січня;

понеділка 6 січня - на суботу 8 лютого.

 

 


 

Прикрасимо міську ялинку і напишемо її історію разом!


Напередодні новорічних та різдвяних свят на центральній міській площі «виростає» звична всім шосткинцям  міська ялинка.
Саме з відкриттям  міської ялинки, яке відбувається традиційно  в День Святого Миколая, в Шостці починаються новорічні свята.
У  ході театралізованої вистави до гостей свята  обов'язково приходять Дід Мороз зі Снігуронькою. Вони запалюють різнокольорові вогники на міській ялинці  і веселощі починаються.
Ігри, жарти, новорічні забави, казкові герої, з якими завжди можна сфотографуватися –  так зазвичай проходить відкриття загальноміської ялинки.
Шосткинці вже звикли до виду нашої ялинки –  самої високої в Сумській області,  яка обертається. Саме така ялинка стояла колись  в центрі Києва на площі Незалежності, доки її не  замінили  на  стандартну штучну.

Мало хто пам'ятає зараз,  з якого часу ялинку почали встановлювати на її традиційному місці та  якою вона була раніше.


 

Штормове попередження про ускладнення погодних умов в Україні


За інформацією Українського гідрометцентру 9 грудня в Україні очікується ускладнення погодних умов: у західних, північних та більшості центральних областей місцями сильний сніг, в Україні місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовини, снігові замети, пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах 25-30 м/с.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій переконливо радить громадянам у період ускладнення погодних умов утриматись від поїздок власним автотранспортом та не планувати поїздок автобусним сполученням. Водіям слід мати в автомобілях снігову лопату, трос, термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі та достатній запас пального для можливості зігрітися у разі потрапляння у сніговий замет. При виборі маршруту руху пріоритет надавити дорогам державного значення.

 


 

В Шостке появилось мыло ручной работы


Если вы ведете здоровый образ жизни и являетесь сторонником всего натурального, тогда вам точно понравится новый магазин.


 

Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування


Дорогі земляки!

 

Указом Президента України 7 грудня визначено Днем місцевого самоврядування. Саме в цей день1990 року Верховною Радою був прийнятий

перший законодавчий акт про місцеве самоврядування – закон «Про місцеві Ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї громади міста, свято народовладдя.

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.

Здоров’я вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя. Хай завжди збуваються всі ваші добрі задуми!

Впевнений, що гуртом – і депутати, і працівники виконавчих органів ради, і квартальні комітети, і просто жителі міста – ми здолаємо будь-які негаразди і зробимо наше місто одним з кращих.

 

З повагою

 

Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 


 

Новини дитячого телебачення


 

Представляємо вашій увазі 1 випуск спільного  проекту  Молодіжної   дорадчої  ради  при міському голові та ТРК "Акцент" -  телепрограму  "Шкільний вісник".  

271    272    273    274    275    276    277    278    279

 


%custom closeLinks()