ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі очолив Кашира Ю.Ю.


4 грудня 2013 року начальник головного управління  Пенсійного фонду України в Сумській області Грицай С.М. представив колективу управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі нового начальника управління -  Каширу Юрія Юрійовича. З призначенням нового керівника управління привітали міський голова  Нога М.П.  та голова Шосткинської районної державної адміністрації    Молошний А.П.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 04.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Народний депутат України Ігор Молоток та голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь висловили свою позицію щодо подій останніх днів на столичному майдані.

Шосткинські ДАІшники розповіли школярам, як уникнути взимку небезпеки на дорогах.

Міська організація Червоного Хреста влаштувала для дітей з особливими потребами свято надії і доброти.

У Шостці вперше пройшов концерт, приурочений до Всесвітнього дня інваліда.


 

Алла Скляр: «Мета Концепції реформування місцевого самоврядування - вдосконалення правових та інституційних засад місцевого самоврядування»


За словами начальника юридичного відділу Алли Скляр, у Шостці була проведена робота по обговоренню проекту Концепції  реформування місцевого самоврядування. 


 

Микола Нога «Розвиток місцевого самоврядування є основою євроінтеграційних процесів країни»


На цьому наголосив під час  щопонеділкової апаратної наради, яка відбулась 2 грудня 2012 року,  міський голова Микола Нога .

Обговорюючи тему реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в країні, очільник міста зазначив, що проект Концепції  реформування місцевого самоврядування потребує суттєвого доопрацювання. Проектом передбачено посилення контролю за роботою місцевих органів влади з боку держави, що  може призвести до обмеження повноважень  місцевого самоврядування. Тому відповідні пропозиції були відправлені  до обласної державної адміністрації.

«Всі пропозиції, що надішли від громади під час обговорення проекту Концепції, будуть враховані при прийнятті цього документу», - підкреслив  міський голова. 


 

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ: АКЦІЯ "З ЛЮБОВ'Ю В СЕРЦІ"


З нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів 3 грудня 2013року  в міському Центрі естетичного виховання відбулася благодійна акція «З любов’ю в серці». В рамках акції відбувся: святковий концерт, виставка творчих робіт "Прекрасне своїми руками", виконаних дітьми з особливими потребами.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 03.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Спортивне життя шосткинців прямуватиме європейським курсом – одне з питань чергового засідання виконкому.

Міська влада, керівники контролюючих органів області та підприємці вирішували, як допомогти місцевому товаровиробнику.

Три найкращих команди було відібрано під час обласних змагань з пейнтболу.

Центр естетичного виховання підбив підсумки року дитячої творчості грандіозним концертом.

 


 

Статистика: Про обсяг реалізованих послуг за січень–жовтень 2013р. по м.Шостка


Підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності, за січень–жовтень 2013р. обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів (підприємствам та населенню) по м. Шостка становив 52058,1 тис.грн. Із загального обсягу послуг 25770,0 тис.грн (49,5%) – реалізовано населенню.

Серед видів економічної діяльності найбільший обсяг послуг надають підприємства, які займаються телекомунікаціями (23,8%) та вантажним автомобільним транспортом (16,2%).


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 02.12.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У Шостці пройшла акція на  підтримку київського майдану.

Про пенсійне забезпечення наших городян йшла мова під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові.

З 1 грудня на 55 грн. зросте розмір пенсій.

 Майбутні шосткинські медики розповіли студентам коледжу як уникнути проблеми під назвою СНІД.

Данс-фест зібрав  у нашому місті близько 200 танцюристів.

 


 

Україна продовжить переговори з РФ щодо Угоди про стратегічне партнерство - Віктор Янукович


Переговори з Російської Федерацією щодо Угоди про стратегічне партнерство мають розпочатися вже цього тижня. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Є домовленість з Урядом Росії сідати за стіл переговорів уже на цьому тижні і починати цей процес. Нам усі теми відомі, ми дуже добре знаємо одне одного, наші всі робочі групи по всіх напрямках давно співпрацюють, і нам небагато треба часу для того, щоб зрозуміти одне одного», - сказав Глава держави. За його словами, Угода про стратегічне партнерство з РФ була підписана в 1997 році, і настав час її пролонгації.

Президент зауважив, що відповідні переговори тривають уже півтора року.


 

Президент: Найближчим часом у Брюсселі відбудуться переговори щодо умов підписання Угоди з ЄС


Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Глава держави повідомив, що і мав телефонну розмову з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, під час якої було досягнуто домовленості про візит української робочої групи до Брюсселя для продовження обговорення умов підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. «За домовленістю готуємо таку робочу групу, яка поїде в Брюссель, і ми почнемо цей діалог», - сказав Віктор Янукович.

272    273    274    275    276    277    278    279    280

 


%custom closeLinks()