ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбувся прем'єрний показ фільму "Родом з палацу"


7 листопада 2013 року  відзначив свое 80-річчя Палац  культури ім. Карла Маркса.  Улюблений Палац культури  зі святом привітали  творчі  колективи  Центру естетичного виховання,  Центру культури і дозвілля, представники міської влади, депутати   та  шосткинці різних поколінь.  Яскравою  подією святкування  став  прем'єрний показ документального фільму  виробництва  ТРК "Акцент"  "Родом з Палацу" .

Докладніше про цю подію розповідається в наступному  відеосюжеті. 

Прем'єра фільму на каналі ТРК "Акцент"  відбудеться  15 листопада о 19.25, повтори - 16 листопада о 08.45, 19.45; 18 листопада -  о 07.45.


 

Завітайте до Міндоходівців Шостки для звірки даних по податку на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  з 04 серпня 2013р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Закон передбачає сплату фізичними особами податку з 2014р., а звітним періодом для нарахування податку буде встановлений попередній рік.  


 

Затверджено реєстр великих платників податків на 2014 рік!


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що Міністерство доходів і зборів України наказом від 07.10.2013 року № 543 затвердило Реєстр великих платників податків на 2014 рік. Ознайомитися із даним наказом та дізнатися чи внесено Ваше підприємство до Реєстру  можна на офіційному веб - порталі Міністерства доходів і зборів. 


 

Родом з палацу


Представляємо вашій увазі документальний  фільм "Родом з палацу", присвячений  80-річчю  Палацу  культури ім. Карла Маркса  (виробництво ТРК "Ацент" , автор - Вікторія Федоренко, оператор - Олександр Радченко).


 

ІГОР ЯГОВДИК: «ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ – НАДІЙНІ ПАРТНЕРИ У РОЗБУДОВІ СУМЩИНИ»


13 листопада у Конотопі відбулось засідання «круглого столу»: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації  державної і регіональної політики». В зібранні взяв участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.  


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна  програма "День" 12.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

До Шостки завітав депутат з Ізраілю;

Народні обранці впритул наблизились до підвищених штрафів для водіїв-далекобійників і власників великогабаритних вантажівок;

Випускники мають змогу пройти пробне незалежне оцінювання.

 


 

Глава держави вимагає до кінця року погасити борги із заробітної плати


За словами Віктора Януковича, в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат, пенсій

«Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів», – сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців і Федерації професійних спілок України.


 

Інспекція з питань захисту споживачів провела семінар - нараду


 

12 листопада 2013 року  під головуванням завідувача юридичним сектором Інспекції з питань захисту споживачів у Сумській області Патраманської О. В.   відбулася  семінар-нарада  з питань захисту прав споживачів.


 

Відбудеться дев’ятнадцята сесія міської ради


20 листопада 2013  року  о  10-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  дев’ятнадцята сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:

 

Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на 2013 рік;

Про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету м.Шостка за 9 місяців 2013 року.

Про хід виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2013 рік за 9 місяців 2013року;

Про регулювання земельних відносин.

та інші питання.

 


 

Теленовини ТРК "Акцент "


Інформаційна програма "День" 11.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Місто продовжує проводити профілактичні заходи щодо зменшення кількості правопорушень. Протягом листопада випускники шкіл мають можливість зареєструватися на проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Ці та інші питання обговорювалися під час що понеділкової апаратної наради при міському голові;

Культури багатьох народів світу,відкривають свої традиції та таємниці;

День української мови та писемності – професійне свято і для  шосткинської поетеси Елли Римської;

«Коли чоловіка немає вдома». До Шостки з гастролями їде Московський незалежний театр».

274    275    276    277    278    279    280    281    282

 


%custom closeLinks()