ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Органи державної статистики запрошують населення до співробітництва


У листопаді 2013 року органами державної статистики розпочинається відбір сімей для обстеження умов їхнього життя протягом 2014р. в усіх регіонах країни, у тому числі і в нашій області.

Для обстеження умов життя домогосподарств щороку протягом 2014–2018 років в міській місцевості – м.Шостка та смт.Вороніж, відбиратимуться по 18 домогосподарств, в сільській місцевості – с. Богданівка (4 домогосподарства) і с. Пирогівка (3 домогосподарства).

 Отримана за підсумками досліджень інформація необхідна для прийняття рішень з соціальних та економічних питань, для комплексного вивчення рівня життя населення в цілому та окремих його груп, аналізу питань бідності, розрахунку індексу споживчих цін тощо.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 04.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

За один місяць жовтень за пільговими цінами було придбано ліків від гіпертонії більше, ніж за попередні 9 місяців – одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові

В десятий раз продукція Шосткинського казенного заводу «Імпульс» потрапила у сотню кращих товарів України

У Шостці соціальних працівників привітали з професійним святом


 

Гаряча лінія з директором Центру соціальних служб


06 листопада  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати директор міського Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді   Гурба Тетяна Анатоліївна. 

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


4 листопада 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

ТРК «Акцент» і Шосткинський ЦЕВ запрошують на презентацію нового фільму


ТРК «Акцент» і Центр естетичного виховання запрошують  шосткинців та гостей  міста на презентацію документального фільму  «Родом з палацу»,  присвяченого історії  становлення і розвитку Палацу  культури ім. Карла Маркса.

В  рамках презентації фільму – концертна програма за участю творчих колективів Центру культури і дозвілля та Центру естетичного виховання.

Захід   відбудеться  7-го листопада о 17.00 в глядацькій  залі  Палацу культури ім. К. Маркса (вул. К. Маркса, 38 ).

Вхід вільний!


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 31.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Про що говорили на засіданні шосткинського виконавчого комітету

 Серед Ялтинських осінніх зірок заблищали й шосткинські 

 Одеський «Голд Фест» підкорив шосткинський «Едем»


 

3 листопада - День працівника соціальної сфери


Шановні працівники соціальної сфери!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашего  професійного свята!

 

Турбота про людей є головним змістом вашої професії. Працівники соціальної сфери вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує,  постійно проявляють доброту і милосердя.

 Щиросердно бажаю вам натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

 

З повагою


Шосткинський міський голова М.П. НОГА. 


 

Міський голова відзначив соціальних працівників


Міським головою видано розпорядження  № 142 К/З від 28.10.13  про нагородження Почесними грамотами міського голови  кращих працівників соціальної  сфери міста з внесенням записів до трудових книжок.


 

Статистика: про обсяг реалізованих послуг за січень–вересень 2013р. по м.Шостка


Підприємствами, для яких надання послуг є основним видом діяльності, за січень–вересень 2013р. обсяг реалізованих послуг усім категоріям споживачів (підприємствам та населенню) по м. Шостка становив 46566,1 тис.грн. Із загального обсягу послуг 23128,5 тис.грн (49,7%) – реалізовано населенню.

Серед видів економічної діяльності найбільший обсяг послуг надають підприємства, які займаються телекомунікаціями (23,9%) та вантажним автомобільним транспортом (15,6%).


 

Уряд не допустить затримок із соціальними виплатами


Уряд не допустить затримок із соціальними виплатами, а поодинокі факти до кінця 2013 р. будуть повністю ліквідовані. Про це заявив журналістам Прем’єр-міністр М. Азаров.

«Ситуація із соціальними виплатами буде повністю виправлена до кінця поточного року, і ми увійдемо в нормальний ритм з абсолютно усіх наших соціальних зобов’язань», – сказав він.

Глава уряду пояснив, що осіння затримка з виплатами пов’язана з тим, що саме в цей час Україна здійснювала основні виплати за своїми міжнародними зобов’язаннями. «З чим були пов’язані затримки, які були у вересні – жовтні? Передусім це було пов’язано з колосальними виплатами за нашими зобов’язаннями... Це стаття, за якою ми не можемо допустити ніяких затримок, це наша репутація», – наголосив М. Азаров.

Водночас, за його словами, таке ж ставлення у держави має бути й до виплат у соціальній сфері: «Перед нашими громадянами мають бути такі ж жорсткі зобов’язання... Фінансовий план і бюджетний розпис повинні бути сплановані таким чином, щоб нам на все вистачало коштів»

276    277    278    279    280    281    282    283    284

 


%custom closeLinks()