ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ніна Сиваєва: «Роль громадськості в розвитку фізичної культури та спорту – неоціненна!»


 «На виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича в місті  налагоджено співпрацю між владою та громадськістю в сфері розвитку фізичної культури. Громадські організації, які займаються цими питаннями, отримують  від міської влади всебічну підтримку та сприяння», -  зазначила заступник міського голови  Ніна Сиваєва  під час нагородження учасників  відкритого  чемпіонату  міста з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який  відбувся 15 листопада 2013 року   на базі міського товариства  допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота».


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна прграма "День" 14.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Бджілки–трудівники. Сільгосппрацівників Шосткинщини привітали з професійним  святом;

Йдуть на рекорд. Аграрії Сумщини вже поклали в закрома батьківщини понад 2, 5 мільйонів тонн зерна;

Шосткинських школярів почали моніторити;

Як вчасно розпізнати підступний цукровий діабет

 


 

Своєчасне та повне інформування населення – один із способів залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики


25 червня 2013  року Указом Президента України Віктора Януковича  № 342 затверджено План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів громадян, захист прав і свобод людини, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, широкого впровадження форм демократії, самореалізації та самоорганізації громадян.


 

Ініціативи Президента України: БУДУЄМО ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО


У місті та районі реалізують завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства і залученню громадськості до формування і реалізації державної та регіональної політики.
У нас створюють сприятливі умови для подальшого становлення громадянського суспільства , широкого впровадження форм самореалізації та самоорганізації громадян. У  Шостці плідно працює громадська рада при міськвиконкомі , який очолює Наталя Харитонова , молодіжна дорадча  рада при міському голові , квартальні комітети ...


 

В області стартує масштабний танцювальний проект


 

Кубок губернатора «Dance-fest «Краса Сумщини» присвячується 75-річчю Сумської області. Формат проведення – соціально-телевізійний проект.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 47  від 14.11.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 13.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Про таємниці споживчого ринку в Сумській області розповіли працівники інспекції з питань захисту прав споживачів;

Держміськпромназдор погрожує відключенням ліфтів;

Громадянське суспільство: вже протягом 20 років, у Шостці є «Надія»;

Якісна освіта на Сумщині стає доступною.


 

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими та професійними лідерами


 Вже п’ять років поспіль Школа вищого корпусу державної служби, утворена у жовтні 2008 року, здійснює надзвичайно потрібну роботу- створює безперервну дискусійну платформу для розвитку висококваліфікованої управлінської когорти керівників - лідерів на державній службі.


 

Відбувся прем'єрний показ фільму "Родом з палацу"


7 листопада 2013 року  відзначив свое 80-річчя Палац  культури ім. Карла Маркса.  Улюблений Палац культури  зі святом привітали  творчі  колективи  Центру естетичного виховання,  Центру культури і дозвілля, представники міської влади, депутати   та  шосткинці різних поколінь.  Яскравою  подією святкування  став  прем'єрний показ документального фільму  виробництва  ТРК "Акцент"  "Родом з Палацу" .

Докладніше про цю подію розповідається в наступному  відеосюжеті. 

Прем'єра фільму на каналі ТРК "Акцент"  відбудеться  15 листопада о 19.25, повтори - 16 листопада о 08.45, 19.45; 18 листопада -  о 07.45.


 

Завітайте до Міндоходівців Шостки для звірки даних по податку на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області повідомляє, що  з 04 серпня 2013р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Закон передбачає сплату фізичними особами податку з 2014р., а звітним періодом для нарахування податку буде встановлений попередній рік.  

278    279    280    281    282    283    284    285    286

 


%custom closeLinks()