ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги зацікавлених осіб!


 

12 листопада 2013 року  Інспекція з питань захисту споживачів у Сумській області проводить в місті Шостка (вул. Леніна, 14, будівля міськвиконкому) семінар-нараду з питань захисту прав споживачів для представників бізнесових структур. Семінар відбудеться о 13.00 в  малому залі засідань (каб. 36).

Цього ж дня заплановано проведення громадської приймальні для мешканців м.Шостка та Шосткинського району. Прийом громадян буде проводитися в приміщенні виконкому Шосткинської міської ради (вул.Леніна, 14).


 

На території України очікується поступове зниження температури


Наприкінці поточного тижня на території України очікується поступове зниження температури. Про це повідомив під час брифінгу заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко.

 «З 15 листопада очікується поступове зниження температури вночі до 3-х градусів морозу, але вдень температура підвищиться до +2...+8 °С. А з 25 листопада навіть можливі опади у вигляді снігу», – зазначив представник Гідрометцентру.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 11.11.13 по 17.11.13


Відкритий чемпіонат міста з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, 15 листопада, міське товариство допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» (вул. Робоча, 5), 11.00;

Концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню студента, 15 листопада, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 15.00.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 07.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Близько півсотні городян провели мітинг з нагоди річниці Жовтневої революції

У Сумах за програмою «Доступне житло» 39 родин отримали ключі від новеньких квартир

Шосткинський міліціянт здійснив героїчний вчинок, врятувавши з вогню будинок пенсіонерів

Працівники шосткинського міськвідділу міліції не тільки охороняють спокій наших городян, а й здобувають спортивні перемоги

 


 

Проведені засідання реабілітаційної комісіі


6-7   листопада 2013 року в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулись  засідання реабілітаційної комісії Центру, на яких  заслухали інформацію голови реабілітаційної комісії Биковської Л.В., про зарахування до Центру дітей-інвалідів та про відрахування 11 чоловік у зв’язку із закінченням курсу реабілітації.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 46  від 07.11.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 06.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

У "Імпульса" та "Зірки" новий керівник

У нашему регіоні виконуються завдання Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 05.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Як міліціонери  Шостки проходили  позачергову атестацію

Отримати субсидію відтепер можна навіть при наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги

Шосткинські прочани мали змогу вклонитися чудотворній Почаївській іконі Божої матері


 

Органи державної статистики запрошують населення до співробітництва


У листопаді 2013 року органами державної статистики розпочинається відбір сімей для обстеження умов їхнього життя протягом 2014р. в усіх регіонах країни, у тому числі і в нашій області.

Для обстеження умов життя домогосподарств щороку протягом 2014–2018 років в міській місцевості – м.Шостка та смт.Вороніж, відбиратимуться по 18 домогосподарств, в сільській місцевості – с. Богданівка (4 домогосподарства) і с. Пирогівка (3 домогосподарства).

 Отримана за підсумками досліджень інформація необхідна для прийняття рішень з соціальних та економічних питань, для комплексного вивчення рівня життя населення в цілому та окремих його груп, аналізу питань бідності, розрахунку індексу споживчих цін тощо.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 04.11.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

За один місяць жовтень за пільговими цінами було придбано ліків від гіпертонії більше, ніж за попередні 9 місяців – одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові

В десятий раз продукція Шосткинського казенного заводу «Імпульс» потрапила у сотню кращих товарів України

У Шостці соціальних працівників привітали з професійним святом

280    281    282    283    284    285    286    287    288

 


%custom closeLinks()