ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Запрошуємо 6 жовтня о 17.00  в  Центр естетичного виховання на ювілейний концерт колективів Центру естетичного виховання, присвячений 20-річчю від дня заснування закладу. Виставка робіт колективів декоративно-ужиткового мистецтва.


 

НА СУМЩИНІ БУДУТЬ СТВОРЕНІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРИ


Першими такі структури з'являться у Сумах та Шостці, де зосереджений значний бізнесовий потенціал.

Про особливості створення та роботи бізнес-інкубаторів йшлося у ході засідання ради підприємців при облдержадміністрації за участю представників міжнародних компаній Business System та Profiles International.

«Бізнес-інкубатори є перевіреним інструментом сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Тому ми маємо використати світовий досвід у цьому питанні, аби шляхом запровадження інноваційних розробок та технологій з максимальним використанням економічного потенціалу області вивести Сумщину до п’ятірки найкращих регіонів держави», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК. 

Відбулось засідання комітету доступності


28 вересня 2012 року  у приміщенні виконкому міськради під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та  засідання координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.


 

Відбулись громадські слухання


28 вересня   2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 10.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Шостка».

Слухання ініціював відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради.


 

В Університеті ІІІ віку розпочинається новий навчальний рік


Протягом наступного тижня розпочинаються заняття на факультетах Університету ІІІ віку. Заняття проводяться на всіх факультетах один раз на тиждень відповідно плану роботи.

Навчання розраховано на один академічний рік з 01 жовтня по 25 травня 2013 року. Після закінчення базового курсу слухачі одержать відповідне свідоцтво.

Реалізувати принцип навчання людей впродовж всього життя стало можливим з квітня 2010 року, коли за ініціативою міського голови Ноги Миколи Петровича рішенням виконкому Шосткинської міської ради було створено єдиний в Сумській області навчальний заклад для літніх людей. Ректором Університету призначено заступника міського голови Сиваєву Ніну Олексіївну.

 Запрошуємо людей, які вийшли на пенсію та зацікавлені у навчанні, звертатись до деканів факультетів.

 

План  початку навчання на факультетах Університету третього віку 2012-2013 навчальний рік


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


27 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Ортотехно” і ТОВ „Друкмаш-центр”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 28 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 19 осіб.


 

Свято „Родинного вогника"


Вже стало доброю традицією в м. Шостка восени проводити зустрічі для прийомних сімей. Так, 27 вересня 2012 року в приміщенні міського краєзнавчого музею відбувся семінар-свято „Родинного вогника” для прийомних сімей. Захід проходів з нагоди відзначення Дня національного усиновлення.

День усиновлення – це свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього українського суспільства. 30 вересня 2009 року в Україні вперше відзначали День усиновлення. Загалом в Українських сім’ях сьогодні виховується понад 35 тис. усиновлених дітей.       

На сьогодні центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться широка інформаційна кампанія щодо формування позитивної громадської думки стосовно забезпечення сімейного виховання сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За останні роки спостерігається постійне зростання кількості створених ПС та ДБСТ. Станом на 01.10.12р. в області 133 ПС, 22 ДБСТ. У нашому місті  8 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей.                   


 

Міська служба у справах дітей інформує...


9 кроків до усиновлення 

 

На жаль, у наш час не кожне подружжя може мати дитину, через що родина не може бути повноцінно щасливою. Адже діти приносять своїм батькам не лише турботи, а й велику радість. Однак для сім’ї, яка хоче, але не може мати дитину, все ж таки є вихід – усиновлення.

Усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім`ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

Крок 1

Якщо ви бажаєте усиновити дитину, то відповідно до «Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» треба подати заяву про таке бажання до служби у справах дітей за місцем проживання.

Служба у справах дітей знаходиться  за адресою: м. Шостка, вул. Леніна 14 каб. 1, 5


 

Утворено вибрчі дільниці по 160- му одноманадатному виборчому округу


Надаємо перелік  виборчих дільниць.


 

Оголошення постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р.


Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р. відбудеться 05 жовтня 2012 року о 10 год. 00 хв.   в приміщенні Управління Держкомзему у м.Шостка за адресою: вул.Шевченко, 8.

 27.09.2012 16:03 / / Комментарии (0)
284    285    286    287    288    289    290    291    292

 
  ОКНА   
экскурсия во Львов на Новый год, Рождество
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%