ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій


 

16 жовтня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ткаченко Ольга Олександрівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

У П'ЯТНИЦЮ В ШОСТЦІ СТАРТУЄ «PARTIZAN TROPHY 2013»


11-13 жовтня  в Шостці відбудеться   трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2013».  Заявки на участь в змаганнях  вже надіслали близько 50 екіпажів  з усіх куточків України.  Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря , за підтримки  народного депутата України Ігоря Молотка та депутата Шосткинської міської ради Володимира Пилипейка.

Змагання проходитимуть місцями бойової слави – Шосткинським, Ямпільським та Серединобудським районами –  через місця активних військових дій партизанських загонів в часи Великої Вітчизняної війни. Учасники подолають трасу довжиною понад 330 кілометрів непрохідною лісової і болотної місцевості.
Н
а глядачів чекатиме святковий концерт, стилізовані партизанські курені, виїзна торгівля.  В «найгарячіших» точках, в районі хімреактивівського озера,  буде облаштовано спеціальні місця для вболівальників.

Урочисте відкриття трофі-рейду та його старт  відбудеться  11  жовтня  о 13.00  на площі Леніна. Близько 15.00  в районі озера «Хімреактив»  всі бажаючі матимуть змогу спостерігати за перебігом  змагань

З нагоди цього заходу для шосткинців в центрі міста (площа Леніна)  працюватиме виїзна торгівля.

Офіційна церемонія закриття трофі-рейду та нагородження переможців відбудеться   13 жовтня орієнтовно  о 19.00  на площі Леніна.


 

Правила поведения болельщика


Яркое и незабываемое зрелище ожидает нас  11 -13 октября.

На трофи - рейд соберется много зрителей, желающих  посмотреть своими глазами на борьбу участников соревнования. В связи с этим хочется обратить внимание поклонников автоспорта на необходимость соблюдения правил  безопасного поведения. 


 

НА СУМЩИНІ СТВОРЮЄТЬСЯ ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ


Про це в «прямому ефірі» обласного телебачення зазначив директор футбольного центру «Барса» Анатолій Твердоус.

«У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо популяризації здорового способу життя та обласної програми розвитку дитячо-юнацького футболу «Футбол починається з тебе» на Сумщині створюється футбольна академія на 30 тисяч дітей», – зазначив керівник. Футбольна академія стане наступним етапом реалізації програми розвитку футболу в регіоні.

Наразі в Сумах відбувається будівництво дев’ятиповерхового комплексу площею 4500 тисячі квадратних метрів. У ньому буде розміщено інтернат для юних футболістів на 120 осіб і гуртожиток для гостей на 200 осіб.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 42   від 10.10.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 09.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Партизан трофі вже близько. Учасники рейду будуть випробовувати міць своїх залізних тигрів на теренах Шостки

В Шостці стартував Всеукраїнський конкурс «Вчитель року»

Вихованці Шосткинської дитячої школи мистецтв стали лауреатами «Яскравих барв в Чернігові»

Сумщина на другому місці за охопленням дітей, що займаються в дитячо- юнацьких спортивних школах


 

Для відома представників великого, середнього та малого бізнесу, комунальних, державних установ і організацій


Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого), установ та організацій для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2013-2014 навчальному році в вищих навчальних закладах учасників програми «Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва» (Українська ініціатива»)


 

Відзначено шосткинського педагога


Указом Президента  України  № 546/2013 «О награждении государственными наградами Украины по случаю Дня работников образования» вчительці Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізованої школи І-II ступенів - ліцею  Андрусенко Олені Борисівні присвоєно почесне звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 08.10.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

В Шостці призначено нового головного міліціонера

Чи тепло в стінах протитуберкульозного диспансеру?

у Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист»  Надію Бокатову,  методиста з дошкільної освіти визнано кращою

Всеукраїнський турнір ветеранів з гандболу, звів на одному майданчику давніх друзів та суперників 


 

Гаряча лінія з адміністратором Центру надання адміністративних послуг


09 жовтня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати адміністратор Центру надання адміністративних послуг Грибань Анатолій Степанович 

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

286    287    288    289    290    291    292    293    294

 


%custom closeLinks()