ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинців та гостей міста запрошують на мітинг - реквієм, присвячений Дню пам'яті жертв політичних репресій


Запрошуємо шосткинців та гостей міста  на мітинг - реквієм "Не забути, щоб не повторити", присвячений Дню пам'яті жертв політичних репресій, який відбудеться 16 травня 2019 року о 15.00 біля меморіально - освітнього комплексу "Родинна пам'ять" (вул. Гагаріна, 1).


 

АМУ взяла участь у конференції з обговорення реформування галузі ЖКГ та реалізації законодавства у цій сфері


14-17 травня у Києві проходить 21 Міжнародна виставка «Aqua Therm», присвячена питанням ефективного опалення, водопостачання, відновлюваної енергетики тощо. В рамках виставки відбулася Конференція з обговорення реформування галузі та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги».
Асоціацію міст України на заході представляв аналітик Асоціації міст України з питань ЖКГ Олег Гарник. У конференції також взяли участь заступник Голови Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Альона Бабак, заступник Директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Віктор Токаренко, заступник Директора Дипартаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Наталія Кравченко, Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький.

 15.05.2019 10:08 / АМУ / Комментарии (0)

 

21 травня відбудуться громадські слухання


21.05.2019 року  о 15.00 год. в приміщенні КПНЗ Шосткинської міської малої академії наук, вул.Садовий бульвар,11 відбудуться громадські слухання проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про затвердження  Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  міста Шостка»   Запрошуємо мешканців міста прийняти участь в обговоренні проекту.

 


 

Запрошуємо взяти участь у відкритому конкурсі до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша


Відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 "Про організацію відкритого конкурсу  на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня  народження Пантелеймона Куліша" в Шостці оголошено конкурс  на кращу пропозицію пам’ятної  композиції. До участі запрошуються всі бажаючі!

 

Ескізні проекти приймаються до 31 травня  2019 року включно за адресою:  Сумська обл., м. Шостка, індекс 41100, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 2, 4 ;

e-mail: archsh@ukr.net. Телефон для довідок: тел. (05549)  2-22-81.


 

АМУ просить Парламент підтримати законопроект №9424, прийняття якого не дозволить НКРЕКП позбавляти громади повноважень із встановлення тарифів


Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Голови Міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» Івана Куліченка, народного депутата України, представника Голови Асоціації міст України у Парламенті Оксани Продан, а також до голів парламентських фракцій та комітетів з проханням підтримати прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо регулювання діяльності підприємств у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» (№9424 від 19.12.2018).
Головною метою законопроекту є передача повноважень з ліцензування та встановлення тарифів у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення від НКРЕКП місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

 11.05.2019 10:37 / АМУ / Комментарии (0)

 

Долучайтеся до конкурсу "Весняна Шостка"!


З 7 по 28 травня в нашому місті буде проводитися загальноміський конкурс на кращу світлину з зображенням весняної Шостки. 


 

В Шостці стартував благодійний проект


10 травня 2019 року у Шосткинському Арт-центрі стартував благодійний проект на підтримку 24-х військовополонених моряків "Повернення доДому". 


 

Анонс культурного життя Шостки 13.05.19 - 19.05.19 

З Днем Перемоги, Шостко! 

В День пам`яті та примирення у Шостці до могил полеглих у Другій Світовій війні бійців, були покладені квіти


8 травня  в Україні відзначили День пам’яті та примирення. У цей день у Шостці до могил полеглих бійців  були покладені квіти. Містяни згадали своїх  родичів, які  відділи життя, захищаючи  батьківщину, та розповіли, яким чином їх родин торкнулась Друга  Світова.

 09.05.2019 15:20 / Shostka-news / Комментарии (0)
26    27    28    29    30    31    32    33    34

 


%custom closeLinks()