ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс урочистих та святкових заходів 8-9 травня 2019 року


Анонс урочистих та  святкових заходів 8-9 травня 2019  року :


 

Країна майстрів "Маки пам'яті"


8-9 травня Україна відзначає два свята: День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Емблема цих свят - червоні маки. 


 

У музеї Івана Кожедуба відбулась зустріч поколінь (сюжет)


Напередодні свята Перемоги у Шосткинському музеї імені Івана Кожедуба відбулась зустріч поколінь, опалених війною. В ній взяли участь сивочолі ветерани Другої Світової війни, військовослужбовці військової частини 3022, учнівська молодь.


 

Згадаймо величні ті роки


Друга світова  війна-рубіжна й найжорстокіша подія в історії сучасного світу. 


 

Шосткинців запрошують взяти участь у відкритому конкурсі до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша


Відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 "Про організацію відкритого конкурсу  на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня  народження Пантелеймона Куліша" в Шостці оголошено конкурс  на кращу пропозицію пам’ятної  композиції. До участі запрошуються всі бажаючі!


 

Долучайтеся до конкурсу "Весняна Шостка"!


З 7 по 28 травня в нашому місті буде проводитися загальноміський конкурс на кращу світлину з зображенням весняної Шостки. 


 

У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу юні шосткинці вибороли 4 призових місця


Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України - найбільшого інтелектуального змагання України. 


 

План заходів, присвячених 74-й річниці Перемоги над нацизмом 

У сквері біля РАЦСу з’явиться альтанка (відео)


В Шостці впроваджується Програма з оздоблення фасадів будинків яскравими кольорами. Незабаром зарясніє новими фарбами ще один будинок по вулиці Привокзальній. Зміниться в цьому році територія біля Wedding Центру і сквер по вулиці Чернігівській. Цікавим є ще один проект —  це оформлення фасаду будівлі суду.

 06.05.2019 11:52 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Через мобільний додаток «Шостка» можна буде моніторити стан повітря, отримати довідник усіх установ і знати анонс усіх подій


Фахівці Шосткинського коворкінгу закінчують розробку універсального мобільного додатку до смартфонів «ШОСТКА». Наразі мобільні додатки такого рівню універсальності працюють тільки в трьох містах України (Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя).

 06.05.2019 11:52 / Shostka-news / Комментарии (0)
26    27    28    29    30    31    32    33    34

 


%custom closeLinks()