ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

50 років музею


27 вересня 2013 року у виставковій залі нашого музею урочисто святкували 50-річчя з дня заснування. До урочистстостей працівники музею підготували короткий відеоекскурс по історії заснування та роботи музею протягом всього періоду.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 26.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Ще одна група дошкільнят зафункціонувала в одному з дитячих садочків Шостки;

Найактивнішого школяра Шостки відзначив народний депутат України;

Фантазія, пошук, творчість. Бібліотека Толстого пишається талантами читачів;

Між комп’ютером і м’ячем – що обирають діти Сумщини.

 

 


 

Відбудуться громадські слухання


30 вересня 2013 року в приміщення Центру культури і дозвілля  об 14.00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення  проекту регуляторного акту "Про затвердження порядку обліку об'єктів нерухомого майна на території міста Шостка".


 

Відбулось чергове засідання виконкому міської ради


26 вересня 2013 року під   керівництвом міського голови Ноги М.П. відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 40  від 26.09.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  25.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Шостка – автомобільна столиця України! Рейд «Партизан трофі» це доведе!

Шостка готується до 275 – річного ювілею – разом з народним депутатом створюємо символ міста!

Наркотики через паркан! Акцію у ШВК 66 зупинено!

Книжковий парад згуртував таланти 13-ї школи.

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


26 вересня 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним: "Про готовність об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 років"


 

Бібліотеці ім. Л.Толстого – 70 років!


З нагоди свята бібліотека запрошує всіх на літературно-мистецький ярмарок «Бібліотека єднає друзів, який відбудеться 29 вересня 2013 року об 11 годині ранку за адресою вул. Мира, 11.

 

В програмі:

 

 - Презентація закладу «Бібліотеці  ім. Л.Толстого – 70!»

 - Виставка – продаж творчих робіт читачів та гостей бібліотеки

 - Майстер- класи з декоративно – ужиткового мистецтва

 - Автограф – сесія письменників міста

 - Мистецький колаж


 

Відбувся навчальний семінар


 Шосткинським міським центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчальний семінар  на тему: «Надання соціальних послуг вразливим категоріям населення» для фахівців із соціальної роботи. До  участі у семінарі запрошено начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В.

 Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності фахівців щодо роботи з різними категоріями населення по призначенню  субсидій та посилення співпраці фахівців з суб’єктами соціальної роботи.

Фахівці ознайомилися із законодавчою базою та отримали інформацію щодо роботи з сім’ями по призначенню субсидій, що є особливо актуальним в опалювальний період. В закріплених мікрорайонах міста зустрічаються випадки необізнаності населення щодо змін у призначенні субсидій, а саме: заборгованість по комунальним платежам, відсутність члена сім’ї за адресою прописки, неповне декларування доходів та інше.

 Надання  кваліфікованої  інформаційної допомоги дозволить сім’ям своєчасно отримати субсидію на відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг.

 

  


 

РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ» У 26 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ


Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» підготовка фахівців для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування позиціонується як післядипломна освіта, тобто спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення і оновлення її професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста/магістра та практичного досвіду.

289    290    291    292    293    294    295    296    297

 


%custom closeLinks()