ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „ Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка ”


Проект регуляторного акту  передбачає забезпечення чіткої та однозначної процедури обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка.

Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо зацікавлених осіб взяти участь у процесі обговорення проекту рішення виконкому «Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка».

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті shostka-rada.gov.ua в мережі Інтернет та газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою вул. Горького, 4 (КП «Шосткинське МБТІ»).


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 29.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Наше місто стане кузнею військовослужбовців з охорони дипломатичних представництв – одне з головних питань засідання виконкому.

 У Міністерстві внутрішніх справ розробили низку заходів по запобіганню ДТП за участю дітей.

 Дітлахи Куйбишевського мікрорайону феєричним концертом відсвяткували проводи літа.

  

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 28.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Шостку з робочим візитом відвідав командуючий внутрішніми військами МВС України Станіслав Шуляк.

Як Шосткинський район виконує завдання Президента України щодо продовольчої безпеки?

Напередодні опалювального сезону громадська рада Сумщини вирішувала – чим краще та вигідніше гріти власні домівки жителям регіону.

37 засобів реабілітації безкоштовно отримали шосткинські інваліди від управління праці.

З нового навчального року на базі клубу дитячо – юнацької творчості «Орлятко» відкриється 3 нових гуртка.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 36  від 29.08.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент


Інформаційна програма "День" 27.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Велопробігом та концертом зустріла Шостка День незалежності України.

Економна економія: на Сумщині знайшли альтернативу дорогому газу.

Шосткинські ентузіасти на чолі з народним депутатом України Ігорем Молотком реконструювали братську могилу воїнам-визволителям.

75% дітлахів нашого міста охоплені позашкільною освітою –  здобутки юних шосткинців на творчій ниві зростають з геометричною прогресією.


 

3 вересня - вихідний!


Згідно з розпорядженням  міського голови № 113-К  від 27.08.12 "Про вихідний день", в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 274 -й річниці з дня створення міста та 70-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району,  керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2013 року вихідним днем. 

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


28  серпня  2013 року  об 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Анонс культурного життя міста з 26.08.13 по 01.09.13


 

Працює виставка моделей-копій діарам та військової техніки років Великої Вітчизняної війни,  відділ краєзнавчого музею «Музей І.М.Кожедуба» (вул.Кожедуба, 1)

27,28,29,30 серпня -  з 9.00 до 16.45 ,  31 серпня,1 вересня – вихідні


 

Гаряча лінія з начальником виконавчої дирекції фонду соціального страхування


28 серпня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  Агеєв Олександр Іванович .

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 

Вітання голови облдержадміністрації Чмиря Ю.П. та голови обласної ради Михайленка Г.М. до Дня Незалежності України


Шановні жителі Сумщини!

 

У новітній історії незалежної Української держави 24 серпня – особлива дата. 22 роки тому Україна законодавчо закріпила свої одвічні демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

 

Український народ пройшов нелегкий шлях реформ – політичних, економічних, суспільних. І сьогодні ми твердо можемо сказати, що наша держава відбулася, стала на шлях цивілізованого розвитку.

 

Сильні регіони – заможна країна. За роки незалежності закріпилися позитивні тенденції розвитку Сумщини у соціально-економічній, суспільно-політичній, культурній сферах. Утілюючи в життя реформи Президента України В.Ф.ЯНУКОВИЧА, ми збираємо рекордні врожаї, будуємо дитячі садки, лікарні, футбольні центри європейського зразка, шануємо героїчне минуле народу-визволителя, дбаємо про щасливе майбутнє дітей.

 

Спільними зусиллями і творчою працею жителів області ми збережемо і примножимо наші успіхи, досягнемо нових висот у соціально-економічному розвитку регіону.

Щиро вітаємо кожну родину Сумщини зі святом Незалежності України. Бажаємо миру і затишку, достатку і плідної праці в ім’я соборної та процвітаючої держави.

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                      Юрій ЧМИРЬ

 

голова Сумської обласної ради                           Геннадій МИХАЙЛЕНКО

 

290    291    292    293    294    295    296    297    298

 


%custom closeLinks()