ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Попередження про несприятливі погодні умови в Україні на 17 січня


17 січня місцями тумани, видимість 200-500 м, на дорогах країни, крім південної частини, ожеледиця, на півдні окремі пориви вітру 15-20 м/с.


 

при пологовому відділенні працює консультативний пункт міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


В рамках роботи консультативного пункту при пологовому відділенні  центральної районної лікарні, Шосткинським  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  2 рази на тиждень для молодих мам проводяться групові заходи «Відповідальне ставлення до батьківських обов’язків».


 

До уваги шосткинців!


16 січня 2012 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Грибань Анатолій Степанович, державний реєстратор. Тема "гарячої лінії" -  питання дозвільної системи у сфері господрської діяльності.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців з 1 січня 2013 року


Шосткинська ОДПІ  повідомляє,  що відповідно до статті 293 Податкового кодексу України, ставки єдиного податку для підприємців, які обрали І та ІІ групи спрощеної системи оподаткування, встановлюються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Законом України «Про державний бюджет України на 2013 рік» з 1 січня встановлена мінімальна заробітна плата в розмірі 1147 грн. на місяць


 

Кампанія декларування доходів громадян 2013 стартувала!


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що з 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2012 року, яка триватиме до 1 травня 2013 року. У 2013 році декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з яким громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


14 січня 2012 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Апаратна нарада 14 січня 2012 р.


Під керівництвом   міського голови  Ноги М.П.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  14 січня 2013  року відбулась чергова апаратна нарада


 

Вийшла в світ книга краєзнавця Сергія Шишкова «Есманська епопея 1941»


За сприяння міського голови Миколи Ноги у Шостці вийшла друком книга місцевого краєзнавця Сергія Шишкова «Есманська епопея 1941» .

 

В книзі йдеться  про  маловідомі сторінки  Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років – бойові  дії  28-го мотострілецького полку оперативних військ НКВС СРСР, героїчну оборону  рубежів на річці Есмань, що на кордоні Шосткинського та Кролевецького районів Сумської області.


 

"ЛЮБИСТОК" СТАВ ЛАУРЕАТОМ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "КРИШТАЛЕВА ФЕЯ" В ПРАЗІ, ЗАВОЮВАВШИ ГРАН-ПРІ!


Показати свою майстерність, познайомитись з творчістю інших  і культурою різних країн, обмінятись досвідом та знайти друзів - ось основні цілі організаторів фестивалю-конкурсу «Кришталева фея»

Вихованці колективу не тільки брали участь у програмі фестивалю, але й відпочили в найкрасивішому європейському місті - Празі. Для тих, хто брав участь у ньому, він залишиться в пам'яті яскравим, барвистим святом, різдвяною казкою!


 

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради за 2012 рік


Спостережна комісія при виконавчому комітеті Шосткінської  міської ради діє на підставі Кримінального кодексу України, Кримінально-виконавчого кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів від 10.11.2010 року № 1042 Про внесення змін до Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” та рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 28.01.2011 «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради».

296    297    298    299    300    301    302    303    304

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)