ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

СУМЩИНА РЕАЛІЗУЄ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА – ЗАПЕЗПЕЧУЄ ДІТЕЙ ЯКІСНОЮ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ


У 2013 році в дитячих садках регіону планується створити близько 1600 місць

 

«На виконання доручень Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області створюються належні умови для всебічного розвитку дітей. Сьогодні на Сумщині поліпшується демографічна ситуація, збільшується кількість дошкільнят. Тому завдання влади – зберегти та розширити мережу дошкільних дитячих закладів», – наголосила у ході прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Тамара ІЩЕНКО.


 

Відбувся День відкритих дверей Шосткинського професійного ліцею СумДУ


6 серпня 2013 року   на базі нового навчально-лабораторного корпусу Шосткинського інституту відбувся День відкритих дверей   Шосткинського професійного  ліцею  СумДУ.

Заклад відкрив двері майбутнім студентам, які мали змогу поспілкуватися з викладачами, аспірантами, керівниками підприємств індустріального парку «Свема» та владою міста.

У невимушеній обстановці у форматі ток-шоу всі присутні мали змогу переконатися в тому, що Шостка має всі потужності, аби задовольнити всі потреби вимогливого студента.

Докладніше про цю подію у  повній відеоверсії ток-шоу .


 

Гаряча лінія з головою міського товариства захисту справ споживачів


14 серпня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому  буде чергувати голова Шосткинського міського товариства захисту справ споживачів   Стахорська Любов Іллівна.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 33  від 08.08.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 08.08.13

 

В програмі дивіться про таке:

 

У Шостці незабаром буде відкрито філіал футбольного    центру «Барса»

Як подружитися з літнім сонечком та не стати жертвою серпневої спеки?

Вернісаж шосткинського художника Олексія Ніколаєва змусив перенестися глядачів у паралельні світи


 

У ШОСТЦІ ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ "КУЛІШЕВІ ЧИТАННЯ"


У Шостці відбулися традиційні «Кулішеві читання», які щорічно проводяться до дня народження знаменитого земляка поета-лірика, Пантелеймона Куліша.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


   Інформаційна програма "День" 07.08.13

 

   У програмі дивіться про таке:

 

  Ток-шоу за участю підприємців, науковців та студентів відбулось у новому корпусі Шосткинського інституту СумДУ

  Епідеміологи б`ють на сполох – в Україні зростає рівень захворюваності на дифтерію. Чи готова Шостка попередити виникнення цієї інфекційної хвороби?

  Спортсмен-візочник Дмитро Васильцов взяв участь у пробігу «Курська дуга»

 


 

ІГОР ЯГОВДИК: «МИРОПІЛЬСЬКИЙ ЯРМАРОК – ТОРГОВІ ВОРОТА СУМЩИНИ»


10-11 серпня 2013 року в селі Миропілля Краснопільського району відбудеться V Міжрегіональний Миропільський ярмарок

«Миропільський ярмарок – чергова яскрава подія в житті регіону, яка презентує економічний потенціал Сумщини як на теренах України, так і на міжнародному рівні. Він сприяє розвитку тісних бізнесових контактів з областями нашої держави та сусідніми прикордонними регіонами Російської Федерації.  За роки свого існування Миропільський ярмарок став справжньою візитівкою області. Про свою участь у цьогорічному ярмарку заявили товаровиробники Сумської, Київської, Івано-Франківської, Донецької, Житомирської, Харківської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей, автономної республіки Крим, а також п’яти прикордонних районів Бєлгородської та Курської областей Російської Федерації. Загалом – понад 300 суб’єктів господарювання», –  поінформував у ході брифінгу заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 06.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

На відеоселекторній нараді Сумської облдержадміністрації підбивали підсумки діалогу мешканців регіону та Президента України

Перевірити свої особисті дані відтепер можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії

Обряд хрещення як найголовніша подія в житті людини: у якому віці слід проводити церемонію та як правильно обрати духовних батьків?


 

ІГОР ЯГОВДИК: «НА СУМЩИНІ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ ВІДКРИЄТЬСЯ У ВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН»


Сезон полювання на пернату дичину стартує о 18:00 10 серпня

«За даними метеорологічного моніторингу на території області низький рівень пожежної небезпеки, тому перешкод для відкриття мисливського сезону немає. Ми ретельно та якісно підготувалися до сезону полювання, аби осінній відпочинок для сумських мисливців був не лише плідним, а й безпечним», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК у ході робочої наради.

299    300    301    302    303    304    305    306    307

 


%custom closeLinks()