ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія з начальником архівного відділу


До уваги шосткинців!

 

22 травня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник архівного відділу  Харченко Маргарита Миколаївна.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

19 травня - День Працівників культури і майстрів народної творчості


Шановні працівники культури і майстри народної творчості Шостки!

 
Від  щирого серця  вітаю вас з  вашим професійним святом!
 
Це свято  відзначають справжні сподвижники духовного відродження – професіонали та учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, любителі і шанувальники народної творчості. 
На різних сценах наші митці  яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів. А об’єднує душі цих творчих людей   любов до мистецтва.
Бажаю вам великої  наснаги та  творчих успіхів в роботі, здоров’я, щастя, сімейного благополуччя.  

 

 

З повагою

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА


 

СУМСЬКА "БАРСА" ПРИРОСТАТИМЕ РАЙОНАМИ ОБЛАСТІ


До кінця цього року представництва «Барси» запрацюють в Конотопі, Шостці і Охтирці, а навесні наступного – в Краснопільському, Недригайлівському, Липоводолинському і Сумському районах.


Список майбутніх вихованців академії вже формується.   «Барса» – комунальна установа, де навчання абсолютно безкоштовне!


 

Відбулись громадські слухання


17 травня  2013 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля з 14.30 по 15.00 годину  відбулися  громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».


 

СУМЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАУКИ


Тамара Іщенко: «Передова наука – надійний фундамент сильної економіки, гарантія розвитку держави та добробуту громадян»


 

ІГОР ЯГОВДИК: «НАША ПЕРСПЕКТИВА – ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ»


На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик у "прямому ефірі" обласного телебачення"

 

«Інтерес сумчан до святкування Дня Європи свідчить про підтримку суспільством курсу на європейську інтеграцію. Сумська область активно співпрацює з усіма країнами-членами Євросоюзу в інвестиційній, торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах», – зазначив Ігор ЯГОВДИК. 

«СУМЩИНА – ТЕРИТОРІЯ МІЖЕТНІЧНОГО КОМПРОМІСУ»


У регіоні проводиться робота щодо реалізації державної політики та міжнародних правових актів у сфері міжнаціональних відносин, забезпечення прав національних меншин регіону, розвитку національних культур», – зазначив Ігор ЯГОВДИК.


 

Визначено перможців конкурсу інформаційних технологій


16 травня 2013 року було підбито підсумки конкурсу інформаційних технологій.  Конкурс інформаційних технологій проходить в нашому місті за ініціативи міського голови Миколи Ноги


 

Підведено результати виставки-конкурсу "Писанковий розмай"


13 травня 2013 року  було підведено  результати  виставки-конкурсу "Писанковий розмай".


 

ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ! КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ


Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства – інваліди та діти-інваліди.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філію у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

301    302    303    304    305    306    307    308    309

 


%custom closeLinks()