ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Спрощенці Шосткинської ОДПІ вдвічі збільшили сплату єдиного податку


Cуб‘єкти господарської діяльності Шосткинської ОДПІ , що перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-квітень  2013 року спрямували до бюджету єдиного податку   3965,9 тис. грн.., в т.ч. фізичні особи-підприємці –  3074,1 тис.грн., юридичні особи  - 891,8 тис. грн. В порівнянні   з відповідними періодом минулого року показники зросли   вдвічі, за січень-квітень 2012 року суб‘єктами  господарської діяльності було сплачено єдиного податку – 2078,3 тис.грн


 

Податок на нерухомість сплачуватимуть не всі громадяни


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що, згідно з статтею 265 Податкового кодексу України, з 1 січня 2013 року запроваджено  податок на нерухомість. Сплачувати цей новий податок зобов’язані не всі  власники житла, а лише ті, котрі володіють квартирою житловою площею більше 120 і будинком, житлова площа якого перевищує 250 кв. метрів.


 

Оголошується конкурс перевізників


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка.


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 20  від 16.05.13  можна тут

 


 

Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка за 2012 рік


Промисловість та інноваційний розвиток: З початку 2012 року загальний обсяг випуску товарної продукції у порівняних цінах склав 1041147,6 тис.грн. Темп промислового виробництва склав 102,1% до відповідного періоду минулого року. 8 з 20 промислових підприємств основного кола звітності мають позитивні темпи росту промислового виробництва.


 

Статистика: Роздрібна торгівля у м.Шостка за 2012 рік


За даними Головного управління статистики у Сумській області, обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства у м.Шостка, за 2012р. становив 429,2 млн.грн. і перевищив обсяг 2011р. на 17,8%.


 

Статистика: Про індекси споживчих цін у квітні 2013 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у квітні 2013 року


 

ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ "LET'S GO" В РАМКАХ РОКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДСВЯТКУВАВ ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ!


В нашому місті існує надзвичайно цікавий колектив, який унікальний в своєму роді – дитячий колектив сучасного танцю «Let’s Gо». Цими днями він відсвяткував свій перший ювілей – 5 років від дня заснування.


 

МОСКОВСКИЙ НЕЗАВИСИМЫЙ ТЕАТР ПОКАЖЕТ СПЕКТАКЛЬ "МАСТЕР И МАРГАРИТА"


Спектакль по роману Михаила Булгакова «Мастер и Маргарита»  будет показан в зале Центра эстетического воспитания ( ДК им. К-Маркса) 17 мая 2013 года, в год своего десятилетия, и уже сегодня наш зритель может приобрести билеты на посещение спектакля.

 


 

Кримська республіканська установа «Міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів» запрошує


Центр оголошує набор на безкоштовне навчання за робітничими професіями.

302    303    304    305    306    307    308    309    310

 


%custom closeLinks()