ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулась чергова сесія міськради


5 липня  2013 року під головуванням міського голови Ноги М.П. відбулось засідання XVІІ  сесії Шосткинської міської ради VІ скликання. 


 

Казкова пора літнього відпочинку триває


Протягом тижня фахівці із соціальної роботи Шосткинського міського центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді відвідали обласний дитячій протитуберкульозний санаторій та обласний центр реабілітації дітей з програмами, направленими на впровадження здорового способу життя, розвиток пізнавальних процесів, уваги, пам’яті, мислення.

Діти з цікавістю програвали різноманітні вправи тренінгів, спілкувалися, відповідали на питання вікторин, програвали ситуації в групі.  Вихованці  змогли проявити себе, як команда, підтримуючи та допомагаючи один одному знайти вірні рішення та відповіді на запропоновані  фахівцями центру завдання. Такі ігрові програми систематично відбуваються  у міських та заміських таборах.

 


 

Делеговані повноваження: ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА


Поєднання інтересів держави та громад є однією з найважливіших ознак розвитку демократичних засад в суспільстві. Забезпечується це в нашій країні, зокрема,  делегуванням виконавчою владою окремих повноважень органам місцевого самоврядування.

Реалізація органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень  сприяє не лише підвищенню якості надання населенню адміністративних і соціальних послуг, а й соціально-економічному розвитку територіальних громад в цілому.   При цьому контроль за виконанням делегованих повноважень держава залишила за органами виконавчої влади.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 03.07.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

На Сумщині створено обласний оперативний штаб «Вступна кампанія 2013»

Жебракування як бізнес. Мешканка Шосткинського районну змушувала своїх маленьких дітей заробляти на життя  - просячи милостиню

Алергія, причини її виникнення, наслідки та лікування

Під яскравим сонцем Лебединщини, відбувся 2 Туристичний зльот  Молодих регіонів Сумщини


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМЩИНА УСПІШНО РЕАЛІЗУЄ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ»


На цьому наголосив голова облдержадміністрації у ході засідання комітету з економічних реформ

«Наша область має достойні показники з реалізації соціальних ініціатив Глави держави Віктора ЯНУКОВИЧА. У подальшому ми підвищимо динаміку роботи, покращимо результати, які побачать, почують і відчують люди як у містах, так і у селах», – наголосив керівник області.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 27  від 04.07.13  можна тут


 

Змінилася реєстрація бізнесу


З  1 липня 2013 року всі державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізосіб-підприємців, перейшли  у повне підпорядкування Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр), яка входить до структури Міністерства юстиції.

 

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 02.07.13 р.

 

У програмі дивіться про таке:

 

Призначено нового голову Шосткинської районної державної адміністрації;

Після резонансної аварії на Сумщині, робота головного ДАІшника Сум була поставлена під сумнів;

Студенти хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба отримали новий статус, від тепер вони - випускники;

Зразковий театральний колектив «Дзеркало» Шосткинського центру естетичного виховання повернувся зі Всеукраїнського конкурсу, з дипломами  переможців;

Розпочався Петрів Піст, як змінюється життєвий уклад християн на цей період.


 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВНІС НА РОЗГЛЯД ПАРЛАМЕНТУ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО СКАСУВАННЯ ЗНАЧНОЇ КІЛЬКОСТІ ДОЗВОЛІВ У ПІДПРИЄМНИЦЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ


Документ передбачає скасування значної частини дозволів, зокрема у сфері поводження з відходами та агрохімікатами, зберігання зерна, використання водних ресурсів

Проектом Закону також передбачено обмежити сферу дії та збільшити строк дії окремих дозволів, установити можливість провадження господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру. Такі зміни стосуються дозволів у ветеринарній сфері, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.


 

Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради


27 червня 2013 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови

Пустовіта В.Є.

307    308    309    310    311    312    313    314    315

 


%custom closeLinks()