ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

18 жовтня працюватиме виїзний мобільний офіс


Шановні мешканці Куйбишевського мікрорайону!

 

18 жовтня 2012 року з 9.00 до 12.00  буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (територіальний центр соціального обслуговування, вул.Халтуріна,4), де будуть вести прийом фахівці таких установ:

- управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради;

- територіального центру соціального обслуговування;

- Шосткинського міськрайонного центру зайнятості;

- управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі

  з таких питань: надання всіх видів державних допомог, оформлення субсидії, перерахунок та призначення пенсій, працевлаштування тощо.


 

З першого жовтня підвищено пенсії


З 1 жовтня 2012 року відбулося підвищення пенсій у зв`зку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність відповідно до Закону України „Про державний бюджет України на 2012 рік”.


 

Засідання колегії по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед дітей


16 жовтня 2012 року  у приміщенні виконкому міської ради під головуванням в.о. начальника служби у справах дітей Гришкової О.П.  відбулось засідання колегії по соціальному захисту та профілактиці правопорушень серед дітей.         

 З інформацією про  роботу учбових закладів міста з питань попередження злочинності, безпритульності та безоглядності серед дітей виступила  головний спеціаліст міської служби у справах дітей Шевкун Н.М.


 

Повідомлення про оприлюднення ПРОЕКТУ регуляторного акту: «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до місцевого бюджету м. Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності


Проект регуляторного акту передбачає порядок і нормативи відрахування до місцевого бюджету м. Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності. Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо зацікавлених осіб взяти активну участь у процесі обговорення проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до місцевого бюджету м. Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності».

Проект рішення опубліковано 20.09.2012 року в № 38 газети «Полісся» та розміщено в мережі «Інтернет» (сайт www.shostka-rada.gov.ua); Аналіз впливу регуляторного акта до проекту рішення розміщено на вказаному сайті та в газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати в письмовій формі за адресою: м.Шостка, вул. Леніна, 14, фінансове управління.


 

Відбудуться громадські слухання


19 жовтня  2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 10.00 відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Порядок залучення, розрахунку та  використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури  міста Шостки». 


 

Апаратна нарада 15 жовтня 2012 року


15 жовтня 2012 року під керівництвом в.о. міського голови Сиваєвої Н.О., за участю керівників структурних    підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  відбулась чергова апаратна нарада.

Під час  наради було розглянуто питання стосовно взаємодії з органами  самоорганізації населення.

Начальник організаційного відділу міськради Трубачова Н.Ф.  зазначила , що   одним із напрямків роботи організаційного відділу є забезпечення зв’язку виконкому міської ради з органами самоорганізації населення.


 

В Україні утримуватиметься помірно тепла погода до 23 жовтня


За прогнозами Українського гідрометеорологічного  центру МНС, протягом 16-23 жовтня в Україні наступить незначне потепління. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

 

«Після значного похолодання восени зазвичай настає період потепління. І цей рік не буде винятком. У найближчий тиждень ми очікуємо в Україні досить теплу погоду для цього часу. Заморозків не передбачається. Можливі короткочасні дощі. Вночі і вранці – ознака осені – спостерігатиметься туман», - повідомив А.Прокопенко.

 


 

Відбувся прийом з особистих питань


15 жовтня 2012 року  відбувся прийом громадян з особистих питань, який провів  заступник міського голови Глушан В.М.

 На прийом звернулося 30 шосткинців. Більше ніж 50 %  від загальної кількості становлять пенсіонери, решта – безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Єдиний інформаційний день: Реалізація державної аграрної політики в Сумській області у рамках виконання Стратегії «Нова Сумщина-2015».


 У галузі сільськогосподарського виробництва області постійно проводиться організаційна робота, направлена на впровадження системних економічних реформ, реалізацію заходів Програми економічних реформ Президента України В.Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Програми Президента України «Україна для людей», Стратегії соціально-економічного розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015», реформування аграрного виробництва та здійснення комплексної роботи із розвитку сільських територій області. 


 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!


Відповідно до пункту 8 Положення про організацію оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2000 року № 800, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (в тому числі потерпілим дітям), які бажають оздоровитись в 2013 році, необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради заяву щодо виділення путівки для санаторно-курортного лікування в наступному році до 15 жовтня поточного року.

311    312    313    314    315    316    317    318    319

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)