ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


29 березня  2013 року  о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Гаряча лінія з державним реєстратором


27  березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати державний реєстратор   Кім Олександр Олегович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 25.03.13 по 31.03.13


Працює фотовиставка «Моя Україна»,25,26,28,30,31 березня, центральна міська бібліотека

 

ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00

 

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат,
25,26,27 березня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


25 березня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Ситуацію в місті вдалося втримати


Міський голова Нога М.П., при обговоренні на апаратній  нараді результатів роботи, яка була проведена в місті під час ліквідації наслідків стихії 23-24 березня,   підкреслив, що міське управління надзвичайних ситуацій, пожежники, комунальні служби міста в екстремальних умовах спрацювали на належному рівні. Тому, незважаючи на всі труднощі ,  ситуацію в місті вдалося втримати.

Міський голова наголосив на необхідності продовження роботи в цьому напрямку та надав відповідні доручення з даного питання.


 

Як в Шостці боролися зі стихією


Начальник міського управління  МНС Ткаченко О.О. розповіла, що штормове попередження було отримано в четвер. Про погіршення погодних умов повністю були попереджені всі підприємства  та служби міста. Протягом трьох днів випала півторамісячна норма опадів, тому на розчистці снігу працювала вся наявна в місті техніка. Особливу увагу приділяли розчищенню  під'їзду до лікарень, моргів, кладовищ, магазинів, харчових підприємствам, зокрема хлібокомбінату.  Проблем з поставками хліба в магазини міста не було, незважаючи на підвищений попит на цей продукт харчування.

Служби МНС оперативно реагували на звернення громадян, яки надходили протягом цих днів.


 

Роботи по подоланню наслідків негоди продовжуються


Начальник комунального управління  Краснощок М.І. повідомив, що протягом вихідних всі ЖЕКи міста  та вся наявна техніка була задіяна  для ліквідації наслідків непогоди. Сьогодні буде продовжено роботу по розчистці снігу в місті.


 

Навчання в школах буде відновлено 26 березня


Як повідомила начальник  управління освіти Наймитенко А.М., в звязку з погодними умовами в понеділок, 25 березня, заняття в школах міста призупинені. 26 березня навчання в міських загальноосвітніх школах буде відновлено.    


 

У ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІДБУВСЯ V-Й ЮВІЛЕЙНИЙ КОНКУРС "УЧЕНЬ РОКУ"


21 березня 2013 року   у  Центрі естетичного виховання відбувся V-й ювілейний конкурс «Учень року». Організаторами конкурсу традиційно являються Управління освіти ШМР і Центр естетичного виховання. Серед членів журі конкурсу: Любов Ходькова - методист управління освіти, Наталія Ющенко - заступник директора ЦЕВ, Ольга Сокульська - завідуюча сектором молоді ШМР, Тетяна Опанасенко - методист ЦСП, депутат ШМР.


 

Зима посеред весни. У Шостці лютує негода.


Синоптики попереджають, що  23 та 24  березня відбудеться подальше погіршення погодних умов.  Сильний сніг   супроводжуватиметься  північно-східним вітром 17-22, вдень місцями 25-28 м/с, снігові замети, снігові накати, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі 4-90 морозу, в північній половині до 130 морозу, вдень 3-80 морозу.

 

Міське управління з надзвичайних ситуацій звертається до  шосткинців з проханням не виходити на вулицю без нагальної потреби!    Власникам авто необхідно утриматися  від поїздок в найближчі дні, а тим, хто виїхав на дорогу, - бути максимально уважними та обережними за кермом. Будьте пильні!

311    312    313    314    315    316    317    318    319

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)