ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ – ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ»


На Сумщині розпочато широке обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

«Старт реформі місцевого самоврядування дав Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ у ході засідання Ради регіонів 21 березня. Це важливе рішення означає, що в Україні влада перейшла від розмов до справи. Реформа має вирішити ключові питання життєдіяльності територій. Без структурних та комплексних змін не можливо надавати якісні послуги людям. Тому важливо залучити до обговорення проекту Концепції широкі кола громадськості, людей, які проживають як у містах, так і у віддалених селах. Реформа не повинна нав’язуватися згори», – підкреслив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.


 

Відбудеться семінар з охорони праці


23 квітня 2013 року о 10-00 у кімнаті 40 приміщення Шосткинської міської ради буде проведено семінар з охорони праці, присвячений Дню охорони праці.

Взяти участь у семінарі запрошуються керівники та спеціалісти з питань охорони праці підприємств, установ і організацій міста.  


 

Запрошуємо на міський фестиваль інсценованої пісні «Пісні, опалені війною»


25 квітня 2013 року о 15.00 в приміщенні Центру естетичного виховання відбудеться міський фестиваль інсценованої пісні «Пісні, опалені війною» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.


 

ВИСТАВКА-ЗВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "КРАЇНА МАЙСТРІВ"


З 1 по 20 квітня 2013 року в Центрі естетичного виховання працювала  виставка-звіт дитячої творчості "Країна майстрів".

 

Виставка організована Центром естетичного виховання, як творчий звіт вихованців позашкільного закладу - лауреатів та переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних масових заходів, проведених у 2012 та першому кварталі 2013 років.


 

Апаратна нарада 22 квітня 2013 року


Під керівництвом міського голови , за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 квітня  2013 року відбулась чергова апаратна нарада.

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Нога М.П.  вручив Грамоту голови Сумської ОДА  заступнику  голови  Шосткинської міської  громадської організації  ветераніві Сисоєвій Р.Ф.  за підтримку і розвиток волонтерського руху, активну громадську діяльність , сумлінну плідну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Начальник управління житлово-комунального господарства   Краснощок М.І.  розповів  про  хід проведення в Шостці загальноміського суботника, який відбувся 20 квітня.


 

В Шостці навели лад


В суботу, 20 квітня в в рамках акції «За чисте довкілля»  в Шостці відбувся  суботник з благоустрою міста.

 

У ньому взяли участь міський голова Микола Нога, його заступники, секретар міської ради, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради, представники підприємств і установ міста, навчальні заклади, громадськість.


 

Тренінг «В колі сім’ї» зібрав прийомні родини


 9 прийомних родин в приміщенні Шосткинського краєзнавчого музею мали змогу зустрітися в невимушеній атмосфері під час тренінгу  «В колі сім’ї», який провели для них спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. 


 

Зробимо наше місто чистим!


20 квітня в рамках акції "За чисте довкілля"  в Шостці  пройде загальноміський субботник.

 

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.

 

Звертаємося  до городян з проханням вийти у двір своїх будинків і прибрати прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, висадити нові дерева та кущі.


 

Анонс культурного життя міста з 22.04.13 по 28.04.13


Запрошуємо шосткинців на відкриття міської виставки-конкурсу «Писанковий розмай» , яке відбудеться 25 квітня о 13.00  біля  краєзнавчого музею 

 

26 квітня о 14.00  -  мітинг-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС (біля памятного знаку (вул. Щедрина)


 

Статистика: оптова торгівля підприємств м. Шостка


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що обсяг оптового товарообороту підприємств м.Шостка за 2012р. становив 255,8 млн.грн.

314    315    316    317    318    319    320    321    322

 


%custom closeLinks()