ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинська ОДПІ запрошує громадян на безкоштовний семінар


Шосткинська ОДПІ запрошує громадян на безкоштовний семінар «Декларування доходів громадян». Захід відбудеться в приміщенні податкової інспекції за адресою вул. Комуністична, 2 (І поверх), 22 лютого  2013 року об 11.00 год.


 

Анонс культурного життя міста з 18.02.13 по 24.02.13


8,19,20,21,23,24 лютого, центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00,  Працює виставка «Із скарбниці талановитої майстрині» (в'язані вироби Надії Шевцової)


22 лютого, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 14.00,  Урочисті збори та концерт, присвячені Дню захисника Вітчизни


 

Молодіжна дорадча рада привітала воїнів -афганців


З нагоди святкування 24-ї річниці виведення військ з Афганістану, яку відзначають 15 лютого, члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові завітали до Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану. Зібралися, щоб знову почути про події тієї війни, про вчинки і подвиги воїнів-інтернаціоналістів, які загинули на афганській війні, про тих, хто і сьогодні з нами, про їх організацію та її діяльність у нашому місті.


 

Азбука материнства - для матусь Шостки


Помиляються ті, хто думає, що День Святого Валентина - це виключно день закоханих. 14 лютого - це міжнародний день кохання, а у фундаменті кожної любові – материнсько-дитячі стосунки. Саме тому Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під керівництвом Т.А.Гурби вирішив приурочити акцію «Азбука материнства» до 14 лютого.


 

Анонс культурного життя міста з 11.02.13 по 17.02.13


14 лютого, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 18.00,  Концертна програма «17 мгновений любви», присвячена Дню Святого Валентина

15 лютого, площадка біля пам’ятника загиблим в Афганістані, 10.00,  Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав


 

ІГОР ЯГОВДИК: «СУМЩИНА – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»


У регіоні буде створено бізнес-інкубатор

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Яговдика, він прискорить розвиток бізнесу в регіоні, підвищить конкурентоспроможність місцевих підприємств.


 

Молодіжна дорадча рада обговорила проблеми алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління


В рамках Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року і співпраці з  «Клінікою, дружньою до молоді», у Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості в четвер, 7 лютого, відбулась зустріч членів Молодіжної дорадчої ради при міському голові з лікарем-наркологом Ларисою Миколаївною Терешенко.


 

Призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною


Право на призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною мають громадяни України, які визначені в статті 1 Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Розмір пенсії за особливі заслуги встановлюється залежно від заслуг кожної особи в розмірі від 20% до 40% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність. Пенсію за особливі заслуги призначають як надбавку до розміру пенсії, на   яку має право особа згідно із Законом, у відсотковому відношенні від прожиткового мінімуму визначеному для осіб, які втратили працездатність, незалежно від розміру пенсії.

 


 

ІНВЕСТИЦІЇ В ПЕРЕРОБНУ ГАЛУЗЬ СУМЩИНИ ЗРОСТАЮТЬ


У Шостці відкрито модернізований цех плавлених сирів

«2013 рік визначений керівником області Юрієм ЧМИРЕМ Роком переробної галузі. Сьогодні Сумщина нарощує потужності харчової промисловості, підвищує якість товарів місцевого виробництва. Це сприяє забезпеченню жителів регіону екологічно чистою, корисною продукцією», – наголосив у ході урочистостей заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ


 

Про видачу довідок учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС


На засіданні консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Сумської обласної державної адміністрації розглянуто питання видачі довідок учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій. Головами обласних Громадських організацій, що опікуються питаннями соціального захисту постраждалих громадян, висловлені занепокоєння з приводу відмов керівників підприємств, установ, організацій від надання документів, необхідних для призначенім пенсії відповідно до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

315    316    317    318    319    320    321    322    323

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)