ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


27 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Ортотехно” і ТОВ „Друкмаш-центр”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 28 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 19 осіб.


 

Свято „Родинного вогника"


Вже стало доброю традицією в м. Шостка восени проводити зустрічі для прийомних сімей. Так, 27 вересня 2012 року в приміщенні міського краєзнавчого музею відбувся семінар-свято „Родинного вогника” для прийомних сімей. Захід проходів з нагоди відзначення Дня національного усиновлення.

День усиновлення – це свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього українського суспільства. 30 вересня 2009 року в Україні вперше відзначали День усиновлення. Загалом в Українських сім’ях сьогодні виховується понад 35 тис. усиновлених дітей.       

На сьогодні центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться широка інформаційна кампанія щодо формування позитивної громадської думки стосовно забезпечення сімейного виховання сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. За останні роки спостерігається постійне зростання кількості створених ПС та ДБСТ. Станом на 01.10.12р. в області 133 ПС, 22 ДБСТ. У нашому місті  8 прийомних сімей, в яких виховується 11 дітей.                   


 

Міська служба у справах дітей інформує...


9 кроків до усиновлення 

 

На жаль, у наш час не кожне подружжя може мати дитину, через що родина не може бути повноцінно щасливою. Адже діти приносять своїм батькам не лише турботи, а й велику радість. Однак для сім’ї, яка хоче, але не може мати дитину, все ж таки є вихід – усиновлення.

Усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім`ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

Крок 1

Якщо ви бажаєте усиновити дитину, то відповідно до «Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» треба подати заяву про таке бажання до служби у справах дітей за місцем проживання.

Служба у справах дітей знаходиться  за адресою: м. Шостка, вул. Леніна 14 каб. 1, 5


 

Утворено вибрчі дільниці по 160- му одноманадатному виборчому округу


Надаємо перелік  виборчих дільниць.


 

Оголошення постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р.


Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р. відбудеться 05 жовтня 2012 року о 10 год. 00 хв.   в приміщенні Управління Держкомзему у м.Шостка за адресою: вул.Шевченко, 8.

 27.09.2012 16:03 / / Комментарии (0)

 

Єдиний інформдень: Соціальний захист ветеранів війни в Сумській області у рамках виконання Стратегії "Нова Сумщина – 2015"


У Сумській області в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків за категоріями зареєстровано 67,5 тис. ветеранів війни, з них                 4,9 тис. інвалідів війни, 6,3 тис. учасників бойових дій, 44,4 тис. учасників війни та 11,9 тис. осіб, на яких поширюється чинність Закону України                 „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Відповідно до статей 12, 13, 14, 15, 16 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” ветеранам війни надаються пільги за користування житлом у межах норм, передбачених чинним законодавством, комунальними послугами, газом, електроенергією в межах середніх норм споживання.

У 2012 році ветеранам війни надано пільг на житлово-комунальні послуги на суму 36,9 млн. гривень, пільг і субсидій готівкою на тверде паливо та скраплений газ у сумі – 7,5 млн. гривень, на пільгове перевезення у міському та приміському транспорті надано пільг на – 1,7 млн. гривень.

До Дня Перемоги отримали разову грошову допомогу 62 тис. осіб, із них 5 тис. інвалідів війни, 6,1 тис. учасників бойових дій, 38,5 тис. учасників війни, 2 особи, які мають особливі заслуги, 12,4 тис. членів сімей загиблих, померлих ветеранів війни. Виплату проведено на загальну суму 22,8 млн. гривень, що більше на 35%, ніж у минулому році.


 

До уваги мешканців міста


 26 вересня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Люта Ніна Григорівна, начальник управління праці та соціального захисту населення  Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

              


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


21 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені п’яти особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ «Константа-ЕКСПО».

24 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Діспомед”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 22 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 22 особи.

 


 

Відбудуться громадські слухання


Шановні шосткинці!

 

28 вересня 2012 року  о 10.00 в приміщенні Центру культури і дозвілля, за  адресою м. Шостка, вул. Леніна, 13, відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  м. Шостка».

 


 

Апаратна нарада 24 вересня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  24 вересня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

На порядок денний наради  було винесено питання   стосовно  роботи  із зверненнями громадян в секторі обліку та розподілу житла міськради.

Завідувач сектором  Віктор Чигрин в своєму виступі повідомив, що  робота з  розгляду звернень громадян і  організація особистого прийому в секторі ведеться відповідно до вимог Законів України  «Про звернення громадян»  та  «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».  При визначенні напрямків роботи сектору враховуються також  запити та пропозиції громадян.

315    316    317    318    319    320    321    322    323

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)