ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Соціальні ініціативи Президента: Порядок проведення компенсаційних виплат


Відповідно до статей 5, 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" та статті 3 Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік", з метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України в частині організації проведення компенсаційних виплат за знеціненими заощадженнями, поміщеними в установи Ощадного банку СРСР, громадянам, які не скористалися цим правом у 2008 році з 02.04.2012 року розпочата підготовча робота для проведення компенсаційних виплат.

В Управлінні Національного банку України в Сумській області з метою надання консультацій населенню з питань актуалізації даних реєстру вкладників Ощадбанку СРСР та проведення компенсації виплат створений і функціонує телефон "гарячої лінії" (0542-675-574).

 Для актуалізації даних вкладнику потрібно зателефонувати на безкоштовну "гарячу телефонну лінію" АТ "Ощадбанку" (0 800 212 000), або на телефон АТ "Ощадбанк" за тарифами Укртелекома (+38 044 364 2121), або шляхом заповненням спеціальної форми на Інтернет - сторінці (www.oschadnybank.com)


 

Зустріч друзів


21 квітня 2012 року , в теплий сонячний день,  Шосткинський - народний хоровий колектив ветеранів війни та праці Центру культури і дозвілля брав участь у вшануванні своїх давніх друзів і колег - академічного хорового колективу Палацу культури і техніки Михайлівського гірничо - збагачувального комбінату міста Железногорська (Російської Федерації),  міста- побратима Шостки.


 

Енергозбереження: Міська програма в дії


З метою здешевлення вартості палива, в  Шостці, як і в Україні в цілому, активно  впроваджуються енергозберігаючі технології.

Зокрема, в рамках реалізації  міської програми стратегічного розвитку підприємств комунальної теплоенергетики та оптимізації схеми централізованого теплопостачання міста Шостка на 2008-2012 роки,  затвердженої рішенням міської ради,  за рахунок коштів міського бюджету, державного бюджету  та коштів підприємства,  на Шосткинській  ТЕЦ введено в експлуатацію котел, який функціонує на твердому паливі (відходах деревини). 


 

Забезпечення безкоштовними санаторно-курортними путівками


Санаторно–курортне лікування – це одна із основних пільг для ветеранів війни та      інвалідів, установленої відповідно до Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та „Про основи соціальної захищеності інвалідів України”.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА – ТУРБОТА ПРО ДОБРОБУТ ЛЮДЕЙ»


Голова облдержадміністрації вручив ключі від квартир 60 сім’ям, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

Вирішення житлової проблеми чорнобильців – приклад реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщині», – підкреслив Юрій Чмирь, вітаючи людей з новосіллям.


 

Сесія розглянула хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2011рік, середньострокової програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2008-2011 роки за 2011 рік


Промисловість та інноваційний розвиток: За 2011 рік загальний обсяг випуску товарної продукції склав 916603,8 тис.грн. Темп промислового виробництва склав 97,3% до відповідного періоду минулого року. 10 з 20 промислових підприємств основного кола звітності мають позитивні темпи росту. Два підприємства на даний час не здійснюють господарську діяльність (є економічно не активними).

Обсяг реалізованої промислової продукції за  12 місяців 2011 року становить 1255,9 млн.грн., що складає 128,6% до обсягів реалізованої промислової продукції за 2010 рік. За цим показником місто посідає 3 місце в області. 


 

Відбулась десята сесія Шосткинської міської ради шостого скликання


25 квітня 2012 року  під головуванням міського голови Ноги М.П.  відбулась Х сесія Шосткинської міської ради VI  скликання.   


 

25 квітня 2012 року відбудеться десята сесія шостого скликання


Шосткинська  міська  рада  доводить  до  відома,  що 25 квітня  2012  року о 10-й  годині  в  залі засідань міської  ради відбудеться десята сесія  шостого  скликання.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

 23 квітня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою.


 

Апаратна нарада 23 квітня 2012 року


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 квітня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

316    317    318    319    320    321    322    323    324

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%