ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

19 травня - День Працівників культури і майстрів народної творчості


Шановні працівники культури і майстри народної творчості Шостки!

 
Від  щирого серця  вітаю вас з  вашим професійним святом!
 
Це свято  відзначають справжні сподвижники духовного відродження – професіонали та учасники художньої самодіяльності різних вікових категорій, любителі і шанувальники народної творчості. 
На різних сценах наші митці  яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів. А об’єднує душі цих творчих людей   любов до мистецтва.
Бажаю вам великої  наснаги та  творчих успіхів в роботі, здоров’я, щастя, сімейного благополуччя.  

 

 

З повагою

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА


 

СУМСЬКА "БАРСА" ПРИРОСТАТИМЕ РАЙОНАМИ ОБЛАСТІ


До кінця цього року представництва «Барси» запрацюють в Конотопі, Шостці і Охтирці, а навесні наступного – в Краснопільському, Недригайлівському, Липоводолинському і Сумському районах.


Список майбутніх вихованців академії вже формується.   «Барса» – комунальна установа, де навчання абсолютно безкоштовне!


 

Відбулись громадські слухання


17 травня  2013 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля з 14.30 по 15.00 годину  відбулися  громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».


 

СУМЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАУКИ


Тамара Іщенко: «Передова наука – надійний фундамент сильної економіки, гарантія розвитку держави та добробуту громадян»


 

ІГОР ЯГОВДИК: «НАША ПЕРСПЕКТИВА – ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ»


На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик у "прямому ефірі" обласного телебачення"

 

«Інтерес сумчан до святкування Дня Європи свідчить про підтримку суспільством курсу на європейську інтеграцію. Сумська область активно співпрацює з усіма країнами-членами Євросоюзу в інвестиційній, торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах», – зазначив Ігор ЯГОВДИК. 

«СУМЩИНА – ТЕРИТОРІЯ МІЖЕТНІЧНОГО КОМПРОМІСУ»


У регіоні проводиться робота щодо реалізації державної політики та міжнародних правових актів у сфері міжнаціональних відносин, забезпечення прав національних меншин регіону, розвитку національних культур», – зазначив Ігор ЯГОВДИК.


 

Визначено перможців конкурсу інформаційних технологій


16 травня 2013 року було підбито підсумки конкурсу інформаційних технологій.  Конкурс інформаційних технологій проходить в нашому місті за ініціативи міського голови Миколи Ноги


 

Підведено результати виставки-конкурсу "Писанковий розмай"


13 травня 2013 року  було підведено  результати  виставки-конкурсу "Писанковий розмай".


 

ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ! КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ


Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства – інваліди та діти-інваліди.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філію у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.


 

Спрощенці Шосткинської ОДПІ вдвічі збільшили сплату єдиного податку


Cуб‘єкти господарської діяльності Шосткинської ОДПІ , що перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-квітень  2013 року спрямували до бюджету єдиного податку   3965,9 тис. грн.., в т.ч. фізичні особи-підприємці –  3074,1 тис.грн., юридичні особи  - 891,8 тис. грн. В порівнянні   з відповідними періодом минулого року показники зросли   вдвічі, за січень-квітень 2012 року суб‘єктами  господарської діяльності було сплачено єдиного податку – 2078,3 тис.грн

322    323    324    325    326    327    328    329    330

 


%custom closeLinks()