ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя Шостки з 06.05.13 по 12.05.13


Звітний концерт ансамблю сучасного танцю «Let's Go» Центру естетичного виховання,  11 травня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 18.00

 

Концертна програма до Дня матері «Її величність – Мати»,  12 травня, помост (вул.Леніна), 17.00


 

Вітання міського голови з Великоднем


       З Великоднем, дорогі шосткинці!

 

 Вітаю вас зі світлим днем Христового Воскресіння!

 

  У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з Божими заповідями. Тож нехай Великдень утверджує наші переконання у тому, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Хай Ве­ликдень допоможе усім нам звільни­тися від показного і нещирого - в ім'я торжества світла й правди.          Бажаю Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої громади, здійснення найзаповітніших сподівань!

 Христос Воскрес!

 

З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА

 

  

Вітання жителям області з нагоди Христового Воскресіння


Дорогі земляки!

 

Щиро вітаємо вас з Великоднем!

Воскресіння Христове символізує духовне оновлення, пробудження почуттів людини, утвердження високих моральних цінностей у суспільстві.

Великдень наповнює серця людей особливою радістю і любов'ю до ближніх, дарує кожному з нас надію та впевненість у завтрашньому дн

У цей світлий день наші душі очищуються, наповнюються невичерпною життєвою енергією, яка надихає на добрі справи заради спільного блага.

Разом ми виводимо область на передові позиції в державі, прагнемо, щоб кожна родина жила в здоров’ї та духовній гармонії. До цього закликає нас Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. До цього прагне кожна людина.

Нехай Великодні дзвони додадуть натхнення для самовідданої праці на благо регіону та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині.

 

Христос Воскрес!

 

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                               Ю.П.ЧМИРЬ

 

 

Голова Сумської обласної ради                   Г.В.МИХАЙЛЕНКО

 


 

Привітання міського голови з 1 Травня


                     Дорогі шосткинці та гості нашого міста!

 

Від щирого серця вітаю вас зі святом  1 Травня, яке  уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Відзначення Першотравня – добра нагода вшанувати людину-трудівника, чиїм розумом і руками створюються матеріальний достаток та ду­ховне багатство.      

Справа честі кожного з нас — засвідчити в цей день рівняння на трудові здобутки старших поколінь, на їх працелюбність і сумлінність заради бла­га громади, країни.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наше рідне місто квітучим і заможним.

З нагоди Першотравневого свята прийміть  побажання міцного здоров'я,  щастя і благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх добрих починаннях.

 

З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА


 

Шановні шосткинці!


 

Пожежонебезпечний період зазвичай починається водночас із сезонним потеплінням. Відсутність дощів, висока температура повітря, сильні вітри, які швидко поширюють полум’я великою територією, сприяють виникненню та поширенню пожеж. Залишене багаття під час відпочинку в лісі, яке через необачність не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною виникнення пожежі.

 


 

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


29 квітня 2013 року під головуванням голови комісії,  секретаря міської ради Хомовненко Л.П.  відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій.


 

Новий керівник Головного управління Міндоходів прагне розвивати «недооцінену» економіку Сумщини


Головне управління Міністерства доходів та зборів України у Сумській області очолив Олександр Семченко. Раніше він обіймав посаду начальника Дніпродзержинської об’єднаної державної податкової інспекції.

Новий керівник першочерговим своїм завданням на цій посаді вважає вдосконалення форматів роботи податківців, виведення податкового супроводу місцевої економіки на якісно вищий рівень.


 

СТУДЕНТСТВО – ПЕРСПЕКТИВА РЕГІОНУ


В області завершилися зональні тури обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2013»

У фестивалі, який проходив у Шостці, Лебедині, Сумах та Конотопі, взяли участь понад 500 студентів, повідомив начальник управління у справах сім’ї, дітей і молоді облдержадміністрації Олег ЛАТА.


 

Де здобути професію інваліду?


Загальновідомо, яку важливу роль в житті людини має професія обрана за покликом серця. Знайти роботу, реалізувати себе в професійній діяльності в сучасних соціально-економічних умовах надзвичайно складно всім: і молодим, і середнього віку, здоровим, а тим паче особам з інвалідністю.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами, які завжди супроводжують хворобу чи травму, що породжують інвалідність. Тому одним з напрямків комплексного вирішення цих проблем є професійне навчання інвалідів робітничим професіям в спеціалізованих реабілітаційних закладах.

Такий заклад для людей з особливими потребами, які прагнуть знайти своє місце у житті і бути корисними суспільству функціонує на Київщині в с. Лютіж.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 квітня  2013 року під головуванням міського голови відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.

325    326    327    328    329    330    331    332    333

 


%custom closeLinks()