ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Порядку залучення, розрахунку та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Шостки»


Розробником проекту є виконавчий комітет міської ради.

Регуляторним органом є Шосткинська міська рада .

Зазначений проект рішення Шосткинської міської ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків, врегулювання взаємовідносин міської ради з замовниками будівництва.


 

Тимчасова зміна місця голосування


Шановні виборці!

З метою забезпечення захисту виборчих прав громадян України, дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу 22 вересня 2012 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову №1046 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893».

Відповідно до пункту 3.5 Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси орган ведення Реєстру може змінити місце голосування виборця на іншу звичайну виборчу дільницю з виборів народних депутатів України в межах одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу (крім членів окружних та дільничних виборчих комісій).


 

МНС інформує...


 

В період з  24 вересня  по 30  вересня   2012 року в  Шостці  по вул. Шалимова, 71, приватний житловий будинок  (припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі ) та  по вул. Піонерській, 2 ПП «Катунь»  (горіли залишки деревини на площі  до 40 кв. м) виникли  пожежі.

Причини, збиток та вартість врятованого майна встановлюється. 

 

 

 


 

30 вересня - День усиновлення


В останній день першого місяця осені – 30  вересня – християни  відзначають свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.     

В Україні в цей день подвійне свято – з  2009 року 30 вересня в нашій країні на державному рівні відзначають День усиновлення.    

Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

Згідно зі статистикою, щоденно в Україні народжується 1400 немовлят, до 50 з них залишаються сиротами.

З кожним роком зростає кількість бажаючих взяти в свою сім’ю обділену батьківською ласкою дитину. Змінилося саме ставлення суспільства до проблеми сирітства, всі ми стали гуманнішими та співчутливішими до чужого горя.

Щиро вітаємо всіх з днем Віри, Надії, Любові, а також із Днем усиновлення. Особливі привітання та вдячність тим матерям і татусям, які знайшли своїх дітей, пройшовши шлях усиновлення, тим дітям, які знайшли своїх батьків через усиновлення.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Запрошуємо 6 жовтня о 17.00  в  Центр естетичного виховання на ювілейний концерт колективів Центру естетичного виховання, присвячений 20-річчю від дня заснування закладу. Виставка робіт колективів декоративно-ужиткового мистецтва.


 

НА СУМЩИНІ БУДУТЬ СТВОРЕНІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРИ


Першими такі структури з'являться у Сумах та Шостці, де зосереджений значний бізнесовий потенціал.

Про особливості створення та роботи бізнес-інкубаторів йшлося у ході засідання ради підприємців при облдержадміністрації за участю представників міжнародних компаній Business System та Profiles International.

«Бізнес-інкубатори є перевіреним інструментом сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Тому ми маємо використати світовий досвід у цьому питанні, аби шляхом запровадження інноваційних розробок та технологій з максимальним використанням економічного потенціалу області вивести Сумщину до п’ятірки найкращих регіонів держави», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК. 

Відбулось засідання комітету доступності


28 вересня 2012 року  у приміщенні виконкому міськради під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та  засідання координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.


 

Відбулись громадські слухання


28 вересня   2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 10.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Шостка».

Слухання ініціював відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради.


 

В Університеті ІІІ віку розпочинається новий навчальний рік


Протягом наступного тижня розпочинаються заняття на факультетах Університету ІІІ віку. Заняття проводяться на всіх факультетах один раз на тиждень відповідно плану роботи.

Навчання розраховано на один академічний рік з 01 жовтня по 25 травня 2013 року. Після закінчення базового курсу слухачі одержать відповідне свідоцтво.

Реалізувати принцип навчання людей впродовж всього життя стало можливим з квітня 2010 року, коли за ініціативою міського голови Ноги Миколи Петровича рішенням виконкому Шосткинської міської ради було створено єдиний в Сумській області навчальний заклад для літніх людей. Ректором Університету призначено заступника міського голови Сиваєву Ніну Олексіївну.

 Запрошуємо людей, які вийшли на пенсію та зацікавлені у навчанні, звертатись до деканів факультетів.

 

План  початку навчання на факультетах Університету третього віку 2012-2013 навчальний рік


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


27 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Ортотехно” і ТОВ „Друкмаш-центр”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 28 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 19 осіб.

326    327    328    329    330    331    332    333    334

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)