ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

МАСЛЯНУ ПРОВОДЖАЛИ - ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ


16 березня 2013 року  на площі біля Центру естетичного виховання відбулося традиційне народне гуляння – Масляна, організатором якого є творчі колективи ЦЕВу.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"Завантажити № 11  від 14.03.13  можна тут


 

Засідання робочої групи


11 березня 2013 року під головуванням заступника міського голови Глушана В.М. відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту міської програми зайнятості населення на період до 2017 року.

В засіданні взяли участь представники міськрайцентру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі, управління економіки, відділу торгівлі та підтримки підприємництва, інших структурних підрозділів Шосткинської міської ради.

Складений протокол, рішенням якого надані відповідні доручення.


 

Гаряча лінія з головним архітектором міста


До уваги мешканців міста!

 

13 березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати головний архітектор міста Єфремов Володимир  Вікторович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Протягом тижня в Україні утримуватиметься холодна погода


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, суттєвого підвищення температури повітря і приходу весни в Україну протягом 11-18 березня не очікується. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

 

«Розпочатися весна може і різко, але тривалого і швидкого наростання тепла очікувати не варто. Тобто за всіма прогнозами ми не можемо говорити про стрімкий прихід весни в Україну. Найскладніший період – це 15 та ніч проти 16 березня, коли через Україну переміщуватиметься активний циклонічний вихор.  Водночас наші прогнози демонструють абсолютно нормальний розвиток атмосферних процесів як для першої половини березня. Температурний режим навіть вищий за норму», - зазначив директор Гідрометцентру.


 

Офіційно: "Здаєте власне майно в оренду – не забудьте сплатити податок!"


Шосткинська ОДПІ  нагадує, що в разі, якщо громадянин у 2013 році планує здавати свою квартиру в оренду, то податок на доходи фізичних осіб він повинен сплачувати щоквартально, а декларацію подати до 1 травня 2014 року.

Дохід від здачі в оренду власного нерухомого майна підлягає оподаткуванню за ставкою 15% та/або 17%. 


 

Апаратна нарада 11 березня 2013 року


Під керівництвом   в.о. міського голови  Сиваєвої Н.О.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  11  березня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про  роботу  відділу комунальної власності Шосткинської міської ради  проінформувала в.о. начальника відділу Нагорна Л.І. 


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 11.03.13 по 18.03.13


Запрошуємо на концертно-розважальну програму «Масляна», яка  відбудеться 16 березня   біля Центру естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18) о 11.00.


 

Привітання міського голови з 8 Березня


Дорогі жінки!      

 

Ніжні матері, турботливі матусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

 Щороку, в перші дні весни, ми, чоловіки, вітаємо жінок із весняним святом - 8 Березня.

 Важко уявити наше прекрасне місто без вас – красивих, розумних і мудрих. Завдяки вашим таланту, працьовитості та енергії Шостка з кожним роком стає гарнішою.

 Хто, як не жінка  - мати, дружина, наречена, колега може бути  і слабкою половинкою людства, і у той же час витонченою та ніжною натурою, здатною своєю красою та розумом 

 врятувати світ. Сьогодні букет найтепліших вітань та побажань саме для вас,  дорогі жінки!

 Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.  Бажаю вам простого жіночого щастя, міцного здоров'я,

 здійснення всіх мрій та бажань.  

 

З щирою повагою, 
                                                   Шосткинський міський голова    М.П. Нога                       

 

                                                            


 

Вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів привітали матусь з 8 Березня


5 березня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася святково-розважальна програма «Люблю свою матусю», в якій прийняли участь біля 70 дітей з особливими потребами.

336    337    338    339    340    341    342    343    344

 


%custom closeLinks()