ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

15 грудня – День працівників суду України 

14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС


14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

 


 

ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА?


12 грудня до Центральної міської бібліотеки було запрошено інспекторів з ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції капітана Фіцколінець О.С. та лейтенанта Кузьменко В. С. 


 

Шосткинців запрошують на відкриття міської ялинки (Оновлено)


Запалення вогнів на міський ялинці відбудеться 12 грудня 2018 року о 15.00. Запрошуємо всіх! Буде цікаво!


 

Анонс культурного життя міста 10.12.18 - 16.12.18 

З 1 грудня 2018 року підвищились соціальні допомоги


З 1 грудня 2018 року відбулося чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів країни – прожиткового мінімуму, який є базою для нарахування соціальних допомог і компенсацій. Його розмір визначений ст.7 Закону України від 07.12.2017р. № 2246-VIII  «Про Державний бюджет України на 2018 рік», і з грудня 2018 року складає:


 

ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЇ З ГРУДНЯ 2018 РОКУ


Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» передбачено, що у поточному році двічі змінюється прожитковий мінімум. Перше підвищення пенсій на виконання відповідного закону проведено в липні (1435 грн), наступне - з грудня поточного року. Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.12.2018 встановлено на рівні 1497 грн.


 

Медична реформа: розроблено перелік та склад госпітальних округів Сумської області


Міністерство охорони здоров’я України пропонує для публічного обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Сумської області» (далі — проект).


 

Ялинки без чипів вважаються незаконними!


Наближаться Новорічні свята. Незабаром почнеться торгівля головним символом свята - ялинками. Як правильно вибрати новорічну красуню?
Всі новорічні хвойні дерева оснащуватимуться спеціальними електронними чипами, на яких буде інформація про походження цього дерева. Якщо ялинка без такого чипа-бирки, то, значить, вона була зрубана і продається незаконно!


 

Держпраці інформує: Оформлюємо трудові відносини у правовому полі


Варто зазначити, що законодавство не передбачає можливості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Відтак, навіть за наявності між працівником та роботодавцем сімейних чи родинних зв’язків,  при виконанні функціональних обов’язків за відповідною професією, повинно бути оформлене у рамках законодавства - як трудовий договір  з обов’язковим поданням  повідомлення до територіального органу Державної фіскальної служби про допуск працівників до роботи. Інакше допомога за місцем здійснення підприємницької діяльності коштуватиме занадто дорого:

31    32    33    34    35    36    37    38    39

 


%custom closeLinks()