ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ІГОР ЯГОВДИК: «СУМЩИНА – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»


У регіоні буде створено бізнес-інкубатор

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Яговдика, він прискорить розвиток бізнесу в регіоні, підвищить конкурентоспроможність місцевих підприємств.


 

Молодіжна дорадча рада обговорила проблеми алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління


В рамках Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року і співпраці з  «Клінікою, дружньою до молоді», у Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості в четвер, 7 лютого, відбулась зустріч членів Молодіжної дорадчої ради при міському голові з лікарем-наркологом Ларисою Миколаївною Терешенко.


 

Призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною


Право на призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною мають громадяни України, які визначені в статті 1 Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Розмір пенсії за особливі заслуги встановлюється залежно від заслуг кожної особи в розмірі від 20% до 40% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність. Пенсію за особливі заслуги призначають як надбавку до розміру пенсії, на   яку має право особа згідно із Законом, у відсотковому відношенні від прожиткового мінімуму визначеному для осіб, які втратили працездатність, незалежно від розміру пенсії.

 


 

ІНВЕСТИЦІЇ В ПЕРЕРОБНУ ГАЛУЗЬ СУМЩИНИ ЗРОСТАЮТЬ


У Шостці відкрито модернізований цех плавлених сирів

«2013 рік визначений керівником області Юрієм ЧМИРЕМ Роком переробної галузі. Сьогодні Сумщина нарощує потужності харчової промисловості, підвищує якість товарів місцевого виробництва. Це сприяє забезпеченню жителів регіону екологічно чистою, корисною продукцією», – наголосив у ході урочистостей заступник голови облдержадміністрації Сергій СЛИЗЬКИЙ


 

Про видачу довідок учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС


На засіданні консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Сумської обласної державної адміністрації розглянуто питання видачі довідок учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій. Головами обласних Громадських організацій, що опікуються питаннями соціального захисту постраждалих громадян, висловлені занепокоєння з приводу відмов керівників підприємств, установ, організацій від надання документів, необхідних для призначенім пенсії відповідно до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 5  від 31.01.13  можна тут


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 04.02.13 по 10.02.13


8 лютого, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00,  концерт «Скрипкові мініатюри»  у виконанні І.Поліського (скрипка) та В.Ковтун (фортепіано)

 


 

Про процедуру заповнення та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства


На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»,  з урахуванням постанови КМ України від 17 травня 2006 р. N 685 «Про затвердження Порядку повідомлення державного адміністратора або дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства», суб'єкт  господарювання  або  уповноважена ним особа подає безпосередньо державному адміністраторові або дозвільному органові чи  надсилає  рекомендованим  листом у двох примірниках декларацію відповідності матеріально-технічної бази  суб'єкта  господарювання вимогам законодавства 


 

ЗА 2012 РІК ДО НАЦДЕРЖСЛУЖБИ УКРАЇНИ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 16 ТИСЯЧ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН


Протягом 2012 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 15847 звернень громадян.


 

АНАТОЛІЙ БОЯРКО: «ДЕРЖАВА ДБАЄ ПРО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ЛЮДЕЙ»


З 1 січня 2013 року підвищено рівень державних соціальних стандартів

За словами начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, бюджетом 2013 року передбачено зростання соціальних стандартів та відповідні фінансові ресурси.

338    339    340    341    342    343    344    345    346

 


%custom closeLinks()