ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У зв'язку з посиленням морозів МНС відкриває пункти обігріву


За вказівкою Першого заступника Міністра Віталія Бута Міністерство надзвичайних ситуацій з 15 грудня відкриває пункти обігріву.

Пункти обігріву відкриваються за узгодженням з місцевими органами влади в обласних центрах України, містах Києві та Севастополі за умови зниження температури до     - 10°С та нижче.

У таких пунктах надаватиметься допомога малозахищеним верствам населення з метою попередження випадків переохолодження громадян.

Крім того, люди забезпечуватимуться харчами. У раціон буде включено гарячий чай, цукор, сало, бутерброди тощо. Видача продуктів здійснюватиметься в одноразовому посуді.


 

відбулось засідання комітету доступності


14 грудня 2012 року  під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.


 

Заходи з нагоди Дня ліквідатора


14 грудня о 15.00 в приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) «Топольок» відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС . В рамках заходів – нагородження  ліквідаторів Почесними грамотами міського голови, святковий концерт, урочисті збори громадської організації «Союз. Чорнобиль» .   

 

 

 


 

Молодіжна дорадча рада запрошує до участі в щорічній благодійній акції


Молодіжна дорадча рада при міському голові продовжує щорічну благодійну акцію “Книжка, іграшка - для дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні.”. Акція проводиться до 18.12.12 року.

19 грудня 2012 року зібрані речі будуть передані до міської дитячої лікарні, ЦРЛ, дітям-інвалідам, дітям до Центру соціально-психологічної реабілітації. З організаційних питань звертатися до Молодіжного центру соціального партнерства і творчості за адресою: вул. Леніна, буд 11, (ІІІ-й поверх), телефон (05449) 7-12-56.

 

Запрошуємо всіх долучитися до акції!

 

 

 

 


 

Відзначено учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС


В.о. міського голови Сиваєою Н.О. видано розпорядження № 277 від  06.12.12 про нагородження Почесною грамотою міського голови     учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за активну  громадську позицію, самовідданість, мужність, честь, високий професіоналізм та особливі заслуги при ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС з  з внесенням записів до трудових книжок.


 

День ліквідатора


14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

14 грудня вибрано для вшанування ліквідаторів не випадково. Саме в цей день у 1986 році Державний комітет ухвалив в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг») на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році, відзначається він на Україні з 1986 року, коли учасники ліквідації аварії на АЕС зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу.


 

в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день


13 грудня 2012 року в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день. Начальник загального відділу Шосткинської міської ради Єпік Т.М. прочитала лекцію перед працівниками управління на тему: «Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області».


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 17.12.12 по 23.12.12


Запрошуємо дітлахів та дорослих на Театралізоване свято засвічування вогників на міській ялинці «Рік Змії поспішає, щасливий», яке відбудеться 19 грудня о 15.00  біля міської ялинки(бульвар Леніна)/

 

Міжнародний турнір з індорхокею, присвячений пам'яті О.М.Федоренко,17-19 грудня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


Працює персональна художня виставка Юрія Борща "У моїй долі був Афганістан",  17-22 грудня, краєзнавчий музей 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 50  від 13.12.12  можна тут


 

Єдиний інформдень: "Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області"


Звернення громадян

Сумщина – перший регіон в Україні, де на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича відкрито Державну установу Сумський обласний контактний центр «Відкрита влада», метою якого є оперативний та ефективний розгляд органами виконавчої влади області звернень, які подаються громадянами за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет, так як головна мета створення колцентру – почути кожного та допомогти у вирішенні проблем.

342    343    344    345    346    347    348    349    350

 


%custom closeLinks()