ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Мешканкам Шостки присвоєно почесне звання "Мати-героїня"


Указом  Президента України № 181, № 184 від 07.03.2012 року, 9-ти мешканкам Шостки, які народили та виховали 5,6, та 7 дітей присвоєно почесне звання «Мати-героїня».


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


26 березня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою.


 

МНС повідомляє…


В період   з  19 березня  2012 р.  по 25 березня 2012 р. по вул. Миру, 18 ( підвал 5-ти поверхового житлового будинку, горіло сміття ), вул. Робочій, 17( підвал 5-ти поверхового житлового будинку, горіло сміття ),  вул. Ціолковського, 8 ( підвал 5-ти поверхового житлового будинку, горіло сміття ),  вул. Привокзальній, 15 (квартира), вул. Орджонікідзе, 6 (квартира), вул. К.Маркса, 4 (квартира), вул. 3-ї П’ятирічки, 67 (господарчі споруди)   виникли пожежі. 


 

Фонд Леоніда Кучми взяв під опіку Шосткинську школу мистецтв


  За інформацією інтернет- видання  «Факти»  (fakty.ictv.ua) фонд Леоніда Кучми "Україна" взяв під опіку Шосткинську школу мистецтв.


 26.03.2012 20:42 / Факти / Комментарии (0)

 

Досягнення юних шосткинців


6 вихованців вокального відділення міської дитячої школи мистецтв взяли участь в першому відкритому конкурсі академічного співу, що відбувся на днях в Одесі.  Про це розповів начальник відділу культури і туризму міськради Ігор Фатун.

Шосткинці зайняли призові місця у відповідних вікових категоріях. Гран – прі конкурсу виборола Ганна Щербань


 

В Шостці розпочинає роботу конкурс інформаційних технологій


1 квітня в Шостці  розпочнеться конкурс інформаційних технологій.

Про це повідомила начальник управління освіти Шосткинської міськради Антоніна Наймитенко.

Офіційна назва конкурсу – Міський конкурс інформаційних технологій  «Відкритий конкурс з інформаційних технологій».

Конкурс проводиться згідно рішення виконкому  № 37  від 20 лютого 2012 року.


 

В місті стартувала акція


Під час апаратної наради при міському голові директор міськрайцентру зайнятості Людмила Кошик повідомила, що в місті  стартувала акція «Що ти зробив для ЄВРО - 2012?».  Ця акція започаткована Сумським обласним центром зайнятості в рамках програми «Знайдемо роботу разом» з метою  організації громадських робіт по благоустрою сіл, селищ, міст Сумщини.


 

Толока 2012


5 квітня 2012 року  планується проведення загальноміської толоки.

Про це повідомив  під час апаратної наради  при міському голові  його заступник з комунальних питань Віктор Пустовіт


 

про хід виконання міської програми протидії захворювання на туберкульоз


Головний лікар КЗ «Шосткинська ЦРЛ»  Олег Штогрин проінформував   про хід виконання міської програми протидії захворювання на туберкульоз у 2007-2011 роках.

У своєму виступі він зазначив, що однією із головних проблем людства є туберкульоз. Цієї недуги не ліквідовано в жодній країні світу. На сьогодні ситуація з туберкульозу залишається складною у багатьох країнах світу.

 В останні роки в Україні відзначається складна ситуація у сфері протидії захворюванню на туберкульоз. Туберкульоз є інфекційною хворобою, віднесеною до категорії небезпечних. На епідемічну ситуацію, на поширення цього інфекційного захворювання впливають, в першу чергу, такі фактори, як рівень соціально-економічного розвитку країни, якість життя і соціальної захищеності населення, доступність та ефективність надання населенню необхідної медичної допомоги, ступінь санітарної освіченості та культури громадян.

 


 

Апаратна нарада 26 березня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 26 березня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада. Під час апаратної наради були розглянуті важливі питання життєзабезпечення міста.

342    343    344    345    346    347    348    349    350

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)