ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Єдиний інформдень: Основні положення Закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік»


 

Дохідна частина бюджету на 2013 рік розроблена на основі бюджетного, податкового та іншого законодавства, а саме з урахуванням:

1) введення в дію з 1 січня 2013 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;


 

Про розміри мінімальної заробітної плати на 2013 рік


Відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» у 2013 році установлена мінімальна заробітна плата:

у місячному розмірі: з 1 січня – 1147 гривень, з 1 грудня - 1218 гривень;

у погодинному розмірі: з 1 січня – 6,88 гривні, з 1 грудня – 7,3 гривні.

 


 

До уваги мешканців міста!


 

9 січня 2012 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Ткаченко Ольга Олександрівна, начальник управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС .

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Про перенесення робочих днів у 2013 році


На підставі  розпорядження Кабінету Міністрів України від  19 грудня    2012 року N 1043-р «Про перенесення робочих днів у 2013 році», розпорядження міського голови № 300 від 28.12.12,  з метою створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня - Дня Перемоги, а також раціонального використання робочого часу  перенесено  робочі дні  з   п’ятниці  3 травня - на суботу 18 травня,   п’ятниці 10 травня - на суботу 1 червня.


 

Шановні мешканці міста!


Нагадуємо, що 30 листопада 2012 року міською радою були визначені вільні від куріння місця на  території міста.

Згідно  з рішенням куріння тютюнових виробів забороняється у наступних громадських місцях на території  Шостки:

 

1. Приміщення  будь якої будівлі, споруди, які доступні або відкриті для населення вільно чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, їх частина (частини) (крім приватних квартир та будинків особистого користування) у т.ч. ліфти, туалети, під’їзди, підвали, горища;

2. Шкільні подвір’я, ігротеки, територія дитячих  оздоровчих таборів, дитячих майданчиків і атракціонів та десятиметрова зона навколо них;

3. Зупинки громадського транспорту та десятиметрова зона навколо них;

4. Територія закладів охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту незалежно від форм власності, відкриті спортивні споруди (стадіони, місця проведення турнірів, змагань, вистав, тощо, включаючи місця для глядачів);

5. Таксофони;

6. Територія архітектурних, історичних та  культурних пам’яток;

7. Територія проведення масових заходів – під час їх проведення;

8. Десятиметрова відстань від входу у громадське місце  та від банкомату.

 

На  території зон відпочинку (включаючи сквери, парки та алеї), міських пляжів, залізничної станції, автостанції, території ринків, торгівельних майданчиків куріння дозволяється у спеціально відведених для цього місцях.

 


 

Перелік вільних потужностей


Виконком міської ради надає перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.01.2013 р.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 1  від 03.01.13  можна тут


 

РРО з контрольною стрічкою в електронній формі з 01.01.2013 року


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що з 2013 року суб’єкти господарювання, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть в автоматичному режимі. Це стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій. Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам'яті касового апарата або пам'яті приєднаного до нього модему. Раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до сервера обробки інформації ДПС


 

Привітання міського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим


Шановні шосткинці та гості нашого міста!

Відходить у минуле 2012  рік. Пройде небагато часу  і він стане історією. Історією, яку ми разом з вами творили, в яку вписували свої добрі справи, а часом, і прорахунки.
То ж яким був рік, що минає, для Шостки?
Скажу щиро: нелегким, але результативним. Ми з вами зберегли стабільність і продовжили усі попередні добрі напрацювання. Міська рада, політичні сили усіх спрямувань, громадськість, наші численні релігійні об’єднання йшли в ногу з часом і наполегливо працювали на благо рідного міста. Попри і  політичні шторми, і фінансово-економічні лихоманки збережене усе найцінніше, що створено в місті протягом багатьох років.    

Велика вдячність за самовіддану працю всім, хто  розвиває промисловість і науку, оберігає наше здоров’я  і життя, стоїть на варті спокою і правопорядку, хто працює на освітянській та культурній нивах, примножує духовні багатства Шостки.
Вірю, що любов до рідного міста, прагнення зробити його найкращим і найкрасивішим, стануть для нас головною опорою у 2013 році.  Залишимо у старому році усі образи, неприємності, невдачі, і візьмемо із собою у Рік Новий  лише добре та світле.
Нехай буде щасливою і заможною кожна родина, в добрі і любові зростають наші діти. Щоб кожний день  2013  року дарував усім радість. Щоб усі ми сміливо дивилися у вічі майбутньому і не соромилися за своє минуле.
  
З Новим 2013  роком та Різдвом Христовим вас, дорогі земляки!

 

 

                                         З повагою –  міський голова  М.П. Нога


 

Подорож до новорічної казки


27 грудня 2012 року  для вихованців  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся святковий новорічний карнавал. У гості до дітей завітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Із чарівного мішка Діда Мороза діти отримали подарунки за найкращі карнавальні костюми, участь у конкурсах і за виконання номерів художньої самодіяльності.

343    344    345    346    347    348    349    350    351

 


%custom closeLinks()