ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України


Шановні шосткинці!       

 

23 серпня 2012 року о 10.00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України (флагшток у сквері між будинками №№ 37 та 39а по вул. К.Маркса, біля Ерсте Банку).

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у заході!


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «НА СУМЩИНІ ІНВЕСТИЦІЇ ПРАЦЮЮТЬ НА ЛЮДЕЙ»


Голова облдержадміністрації взяв участь у відкритті нової лінії з виробництва печива на Тростянецькій фабриці ПАТ «Крафт Фудз Україна»

 

 «Запуск нової лінії та розширення виробничих потужностей Тростянецької фабрики ПАТ «Крафт Фудз Україна» є свідченням того, що Сумщина – територія приваблива для бізнесу. Тут створені такі умови, які допомагають інвесторам ефективно вкладати кошти, збільшувати кількість робочих місць, наповнювати бюджети, втілювати соціальні проекти», – переконаний Юрій Чмирь.

За його словами, нарощуванню економічних потужностей області сприяло запровадження в області «єдиного інвестиційного вікна», що стало поштовхом до реалізації низки інвестиційних проектів.


 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини


22 серпня 2012 року у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні були присутні: Сокульська О.Ф. – завідувач сектором у справах сім’ї та молоді, Жаден В.Г. – спеціаліст І категорії служби у справах дітей, Гурба Т.А. – директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Люта Н.Г. – в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

В ході засідання були розглянуті питання про вирішення спору між батьками щодо виховання дитини, надання статусу дитині, позбавленого батьківського піклування, встановлення опіки над дитиною, позбавлення батьківського піклування.

 


 

Робота виїзного «мобільного соціального офісу»


22 серпня 2012 року у Куйбишевському мікрорайоні міста Шостки проводив роботу виїзний «мобільний соціальний офіс».

«Мобільний соціальний офіс» створений при управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради рішенням виконкому від 30.05.2012р. №152 на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 14.03.2012р. № 137 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» та з метою покращення соціального обслуговування і надання соціальної підтримки населенню.


 

Інформація про виконання місцевого бюджету м. Шостка за 1 півріччя 2012 року


За  1 півріччя 2012 р. в бюджет міста надійшло доходів в сумі 117 411,2 тис.грн., що становить 51,7 % до річного плану, що більше від відповідного періоду минулого року (101 055,6 тис.грн.) на 16 355,7 тис.грн. (16,2 %), в т.ч.

по загальному фонду бюджету – 113 005,1 тис.грн. (51,1 % від річних призначень), надходження за 1 півріччя 2011 року – 96 486,9 тис.грн.

по спеціальному фонду – 4 406,2 тис.грн., надходження за 1 півріччя 2011 року – 4 568,7 тис.грн.


 

Апаратна нарада 20 серпня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 серпня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник управління освіти Антоніна Наймитенко  розповіла про    підготовку навчальних закладів міста до нового 2012-2013 навчального року.

 

Антоніна Миколаївна повідомила, що станом на 20 серпня 2012 року до 1-х класів набрано 612 учнів, до 10-х класів подано 462 заяви, що складає 70 відсотків від загальної кількості випускників 9-х класів. Робота по формуванню мережі закладів освіти продовжується.

Загальноосвітні навчальні заклади забезпечені педагогічними кадрами. 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 20.08.12 по 26.08.12


Запрошуємо шосткинців  на святковий концерт з нагоди Дня незалежності України, який відбудеться 24 серпня 2012 року на центральній сцені міста о 17.00!


 

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ)


Ігор ЯГОВДИК: «Рейтинг «100 кращих товарів Сумщини» – це дзеркало наших успіхів»

 

 «Ми репрезентуємо останні здобутки регіону у виробничій сфері. Це  – подарунок до 21 річниці незалежності України», – наголосив заступник голови облдержадміністрації у ході відкриття конкурсу.

З його слів, влада і бізнес рухаються до спільної мети – підвищення авторитету області в Україні та світі, забезпечення її жителів власною продукцією та послугами високої якості за прийнятними цінами.

Сумщина взяла курс на підтримку і розвиток підприємництва, від стабільності якого залежить наповнення бюджетів, створення нових робочих місць, вирішення соціальних питань. У рамках реалізації Програми Президента «Україна для людей» у регіоні забезпечено співпрацю з бізнесом за принципом «єдиного інвестиційного вікна», здійснюється підтримка місцевого товаровиробника, запроваджено бренд «Зроблено на Сумщині», додав Ігор Яговдик.


 

Інструкція щодо підключення телетюнера


В Україні вже працює цифрове телебачення.

Для його прийому необхідно між антеною та телевізором підключити телетюнер:

- кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері,

- телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів, підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора.


 

Чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


 15 серпня 2012 року у приміщеннї  виконкому під керівництвом  секретаря міської ради, голови комісії  Хомовненко Л.П., за участю начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту  населення від наслідків Чорнобильської катастрофи  Ткаченко О.О. відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

344    345    346    347    348    349    350    351    352

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)