ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Новини економічно-правового факультету Університету ІІІ віку


9 жовтня 2012 року до економічно-правового факультету завітала секретар Шосткинської міської ради Любов Хомовненко, щоб прочитати слухачам Університету лекцію на тему: «Про вибори народних депутатів до Верховної Ради України».

Любов Павлівна ознайомила слухачів з Законом України «Про вибори народних депутатів України», про право висування кандидатів у депутати, зачитала список кандидатів у депутати Верховної Ради по 160-му виборчому округу.


 

МНС інформує...


В період   з  1 жовтня  по 7 жовтня  2012 р. по вул. Дзержинського, 6 «А» (приватна квартира, з якої було евакуйовано 6 чоловік ), вул. Короленка , 3 ( горіло сміття на відкритій території),  вул. Миру, 5 (  горіли двері під’їзду ),  вул. Короленка ( район будинку № 3, господарча споруда) виникли пожежі.

 Причини пожеж, збиток та сума врятованого майна встановлюються.

 

 

 

За інформацією  Шосткинського районного   відділу управління міністерства  надзвичайних ситуацій України в Сумський області         


 

Відбувся прийом з особистих питань


08 жовтня 2012 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян  заступником  міського голови Глушаном  Валерієм Миколайовичем.

На прийом звернулося 53 жителя нашого міста. Більше ніж 50 %  від загальної кількості відвідувачів  становять  пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 08.10.12 по 14.10.12


9,10,11,12,13 жовтня в  краєзнавчому  музеї  (вул. К. Маркса, 53), з 9.00 по 16.45    працює працює виставка декоративно-ужиткового мистецтва працівників центральної районної лікарні

 


 

Привітання міського голови з Днем Працівників освіти


Шановні працівники освіти !

 

Щороку в першу неділю жовтня відзначаємо ми День працівників освіти.
В цей день щиро бажаю вам, дорогі друзі, доброго здоров’я, незгасаючого натхнення, творчих дерзань і нових успіхів у вашій   почесній праці на благо майбутнього свого народу, розквіту України та рідного міста.
Хай життя дарує Вам посмішку щастя, родинне благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, а любов і тепло ваших вихованців додають вам сил, натхнення, упевненості в собі і в майбутньому.     

 

                                                                                                                                                                                                      З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Привітання голови облдержадміністрації та та голови обласної ради з Днем працівників освіти


 

Шановні педагоги Сумщини!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Ви несете регіону щедрі паростки успіху, а зерна розумного, доброго, вічного, посіяні в серцях учнів, проростають любов’ю до рідного краю, надією і вірою в його завтрашній день.

Зростаючи в родині педагогів, я з дитинства бачив, яким нелегким є «освітянський хліб», яка відповідальність покладена суспільством на Вчителя.

Ваші серця сповнені співчуттям, добротою і палким бажанням працювати на майбутнє регіону. Щиро вдячні вам за невтомну працю, за покликання дарувати мудрість і знання нашим дітям.

Будуймо разом нову Сумщину – заможну, духовно багату, щасливу!

Зичимо міцного здоров’я, достатку й тепла в родинах. Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник любові.

Професійних успіхів вам, талановитих учнів та нових перемог в ім’я майбутнього України!

 

З глибокою повагою

 

голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                           Юрій ЧМИРЬ

 

голова Сумської обласної ради                             Геннадій МИХАЙЛЕНКО

 


 

Привітання міського голови з 20- річчям ЦЕВу


Шановні працівники Центру естетичного виховання та його вихованці!

Від щирого серця вітаю вас  з 20-річчям заснування вашого закладу!

Плідна праця  працівників Центру по естетичному вихованню дітей та молоді є значним внеском в розвиток культури  та мистецтва нашого міста!

Шосткинці  високо цінують вашу діяльність  та здобутки  його працівників у в підготовці багатьох поколінь творчих особистостей.

Внесок  колективів Центру естетичного виховання у розвиток національної культури очевидний.

Виступи творчих  колективів закладу  відзначаються високим  рівнем майстерності, про що свідчать багато численні  відзнаки та нагороди за участь у різноманітних конкурсах не лише в Україні, а й за її межами.

Бажаю вам миру, добра, щастя, сімейного благополуччя та  подальших успіхів в вашій нелегкій справі по естетичному вихованню підростаючого покоління.

 

 

 

                                                                                                                                            З повагою –  Шосткинський міський голова М.П. Нога


 

ЦЕВ запрошує на свято!


Творчий колектив  ЦЕВу  запрошує шосткинців   в  Центр естетичного виховання на ювілейний концерт колективів Центру естетичного виховання, присвячений 20-річчю від дня заснування закладу  та на  виставку робіт колективів декоративно-ужиткового мистецтва, який відбудеться 6 жовтня о 17.00.


 

Міський голова відзначив працівників освіти


Міським головою Ногою М.П.  видано розпорядження № 212К від 01.10.12 про нагородження кращих працівників освіти за  сумлінну працю,  досягнуті успіхи у справі навчання та виховання дітей та з нагоди Дня працівника освіти   Почесною грамотою міського голови  з внесенням записів до трудових книжок 


 

Відбудуться змагання з лижеролерів


 6, 7 жовтня  в Шостці відбудеться  фінал кубка України з лижоролерів, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова

 Початок змагань  6 жовтня  о  14.00  на  вулиці Робочій ( біля приміщення Шосткинського міського товариства допомоги дітям - інвалідам "Турбота", вул. Робоча,5)

 Нагородження переможців буде проведено  7 жовтня  о 13.00  на місці початку змагань.

353    354    355    356    357    358    359    360    361

 


%custom closeLinks()