ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Ображіївка запрошує шосткинців на Масляну!


8 березня 2019 року у с.Ображіївка відбудеться свято "Масляна". 08.03.2019 р. об 11-30 від будівлі виконкому (вул. Садовий бульвар, 14) організується виїзд бажаючих до с.Ображіївка. У зворотньому напрямку виїзд відбудеться  о 15-30.

 

 

 

 


 

АМУ надала Мінрегіону зауваження до законопроекту про водовідведення


Асоціація міст України розглянула надісланий Мінрегіоном проект Закону «Про водовідведення» та висловила зауваженні і пропозиції (завантажити лист АМУ).
Асоціація вважає, що в законопроекті деякі терміни та окремі абзаци потребують уточнення, доповнення, заміни, виключення або доопрацювання. Така позиція обґрунтована тим, що деякі положення законопроекту, зокрема, передбачають додаткові повноваження органів місцевого самоврядування, які не відносяться до їх компетенції, а іноді навіть надмірно їх переобтяжують.
Асоціація міст України погодила законопроект «Про водовідведення» за умови врахування наданих пропозицій та зауважень.
 
 
 

 05.03.2019 10:35 / АМУ / Комментарии (0)

 

Увага! Конкурс!


До 200-річчя з Дня народження Пантелеймона Куліша оголошується літературно-мистецький конкурс.


 

Анонс культурного життя 04.03.19 - 10.09.19 

У краєзнавчому музеї розповідають про причини та наслідки Голодомору в Україні


У краєзнавчому музеї відбулось  відкриття пересувної фотовиставки «Україна 1932-33 років. Геноцид голодом». Її 15 інформаційно-просвітницьких стендів розповідають про причини та наслідки Голодомору, який став актом геноциду, визнаним на міжнародному рівні.

 01.03.2019 13:01 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

НКРЕКП розглянула пропозицію Асоціації міст України щодо автоматичного коригування тарифів


Асоціація міст України отримала відповідь НКРЕКП на пропозиції по здійсненню національним регулятором автоматичного (без звернень ліцензіатів) коригування тарифів. Враховуючи складність та тривалість підготовки ліцензіатами необхідної документації, АМУ звернулася до НКРЕКП з пропозицією самостійно ініціювати перегляд тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого теплопостачання при зміні ціни на паливно-енергетичні ресурси.
НКРЕКП не погодилась з пропозицією Асоціації міст України та поінформувала про досягнуті нею позитивні зміни в нормативно-правовому регулюванні процесу тарифоутворення, та про законодавчі ініціативи, спрямовані на подальше удосконалення цього процесу.
 
 
 

 01.03.2019 10:28 / АМУ / Комментарии (0)

 

Центральну міську бібліотеку заполонили мистецькі коти


1 березня, у перший день весни, відзначається Міжнародний день котів. Саме цим милим та ласкавим домашнім улюбленцям присвячена мистецька виставка «Котоманія – 2019», яка відкрилась у центральній міській бібліотеці.


 

«Сіверщина аграрна». Бізнес-форум під такою назвою вперше відбувся у Шостці


«Сіверщина аграрна». Бізнес-форум під такою назвою вперше відбувся у Шостці. До участі запросили представників міністерства агрополітики, науковців та місцевих підприємців.

Докладніше в сюжеті  ТРК" Академ ТВ":


 

Оголошення


Для жителів Сумської області  при Сумській обласній державній адміністрації  працює безкоштовна «гаряча лінія».


 

До уваги шосткинців! В Шостці працює виставка «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»


Виставка розповідає про історію Голодомору, яку повинні знати не лише в Україні, а й в усьому світі. Автори пояснюють, чому Голодомор є геноцидом та чому світове співтовариство має визнати його таким.

33    34    35    36    37    38    39    40    41

 


%custom closeLinks()