ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Навчання економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку


15 травня 2012 року на економічно-правовому факультеті Університету ІІІ віку провела лекцію Тетяна  Доля  - начальник відділу прийому документів та обслуговування громадян Шосткинського відділення Пенсійного Фонду на тему: «Про осучаснення пенсій, які були призначені до 2008 року».


 

Відбудуться громадські слухання


18 травня 2012 року  в Центрі культури та дозвілля (вул. Леніна, 13) о 15-00 годині відбудуться громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

 

 


 

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАНО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ДОГОВІР ЗДЕШЕВЛЕННЯ ІПОТЕКИ


У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Сумщині вперше в Україні розпочато реалізацію Програми іпотечного кредитування на умовах надання часткової компенсації державою відсоткової ставки кредиту.


 

Гаряча лінія 15 травня 2012 року


До уваги мешканців міста!

 

15 травня  2012 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Савкатов Тимур Дмитрович, начальник управління Держкомзему у м. Шостка.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Таланти освіти тобі, рідне місто!


15  травня  2012 року  у Шосткинському державному краєзнавчому музеї відбулось відкриття художньої виставки «Таланти освіти тобі, рідне місто!».

На виставці представлена 261 художня  робота  67 майстрів –  працівників освіти міста.


 

ДОЛЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НА СУМЩИНІ


Область поділилася своїми здобутками та баченням майбутнього галузі ЖКГ з учасниками першої практичної конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»

«Програма Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» націлює нас на реформування однієї з найбільш соціально орієнтованих галузей, за підсумками роботи якої у людей формується думка щодо діяльності влади в цілому», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ у ході відкриття конференції, в якій взяли участь фахівці житлово-комунальної сфери з усієї держави. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


39 шосткинців звернулося сьогодні на особистий прийом до міського голови.


 

Анонс культурного життя міста з 14.05.12 по 20.05.12


Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку "Таланти педагогів", яка працюватиме в міському краєзнавчому музеї з 16 травня 2012 року


 

11 травня відзначив своє 85-річчя Володимир Петрович Чумак


Рішенням 7-й сесії 13 скликання від 19 травня 1972 року  Чумак  В.П.  був обраний головою виконкому Шосткинської міськради депутатів трудящих. На цій посаді він перебував до 1977 року.

Подальша його доля була також пов'язана з хіміко-фотографічної промисловістю. З 1977 р. по 1983 р. він працював директором СКТБ.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЛИШЕ ОСМИСЛИВШИ ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ, МИ ЗМОЖЕМО БУДУВАТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ»


За підтримки голови облдержадміністрації та Міжнародного благодійного фонду «Військове братерство» з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні з 11 до 25 травня в області триватиме Міжнародний соціальний фотодокументальний проект «Війна краде дитинство»

 

358    359    360    361    362    363    364    365    366

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)