ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Оголошення постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р.


Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р. відбудеться 05 жовтня 2012 року о 10 год. 00 хв.   в приміщенні Управління Держкомзему у м.Шостка за адресою: вул.Шевченко, 8.

 27.09.2012 16:03 / / Комментарии (0)

 

Єдиний інформдень: Соціальний захист ветеранів війни в Сумській області у рамках виконання Стратегії "Нова Сумщина – 2015"


У Сумській області в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків за категоріями зареєстровано 67,5 тис. ветеранів війни, з них                 4,9 тис. інвалідів війни, 6,3 тис. учасників бойових дій, 44,4 тис. учасників війни та 11,9 тис. осіб, на яких поширюється чинність Закону України                 „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Відповідно до статей 12, 13, 14, 15, 16 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” ветеранам війни надаються пільги за користування житлом у межах норм, передбачених чинним законодавством, комунальними послугами, газом, електроенергією в межах середніх норм споживання.

У 2012 році ветеранам війни надано пільг на житлово-комунальні послуги на суму 36,9 млн. гривень, пільг і субсидій готівкою на тверде паливо та скраплений газ у сумі – 7,5 млн. гривень, на пільгове перевезення у міському та приміському транспорті надано пільг на – 1,7 млн. гривень.

До Дня Перемоги отримали разову грошову допомогу 62 тис. осіб, із них 5 тис. інвалідів війни, 6,1 тис. учасників бойових дій, 38,5 тис. учасників війни, 2 особи, які мають особливі заслуги, 12,4 тис. членів сімей загиблих, померлих ветеранів війни. Виплату проведено на загальну суму 22,8 млн. гривень, що більше на 35%, ніж у минулому році.


 

До уваги мешканців міста


 26 вересня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Люта Ніна Григорівна, начальник управління праці та соціального захисту населення  Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

              


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


21 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені п’яти особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ «Константа-ЕКСПО».

24 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Діспомед”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 22 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 22 особи.

 


 

Відбудуться громадські слухання


Шановні шосткинці!

 

28 вересня 2012 року  о 10.00 в приміщенні Центру культури і дозвілля, за  адресою м. Шостка, вул. Леніна, 13, відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  м. Шостка».

 


 

Апаратна нарада 24 вересня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  24 вересня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

На порядок денний наради  було винесено питання   стосовно  роботи  із зверненнями громадян в секторі обліку та розподілу житла міськради.

Завідувач сектором  Віктор Чигрин в своєму виступі повідомив, що  робота з  розгляду звернень громадян і  організація особистого прийому в секторі ведеться відповідно до вимог Законів України  «Про звернення громадян»  та  «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».  При визначенні напрямків роботи сектору враховуються також  запити та пропозиції громадян.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


24 вересня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою   Ногою М.П.

На прийом звернулося 89 мешканців нашого міста. 37 %  від загальної кількості звернувшихся становлять пенсіонери, решта –  безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Привітання міського голови з Днем партизанської слави


Шановні партизани і підпільники,  

шановні ветерани Великої Вітчизняної війни !

 

Яскравою сторінкою в історії Великої Вітчизняної війни була боротьба нашого народу в тилу ворога. Початкові рядки цієї сторінки написані мужністю, відвагою і кров’ю наших земляків. Адже в нашому краї, на Сумщині, у годину лихоліття народився потужний партизанський рух.

Відзначаючи в ці дні 71-у річницю від початку партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни, ми низько вклоняємося вашому подвигу, колишні партизани. Ви були і завжди будете для нас взірцем патріотизму, непохитної любові до своєї землі, рідного міста.

Слава вам і глибока вдячність від нинішнього покоління за ваш  великий подвиг  в ім’я миру  та незалежності України, її майбутніх поколінь!

Міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя вам на довгі роки!      

 

 

                                           З повагою та глибокою шаною –

                                                                                                                                             міський голова М.П. Нога


 

Відбулась робоча нарада


20 вересня 2012 року в.о. заступник міського голови Голушко О.І., за участю державних адміністраторів відділу торгівлі та підприємництва міськради та  відповідальних осіб за видачу дозвільних документів служб міста, провела  робочу нараду  за результатами перевірки Шосткинською міжрайонною прокуратурою Єдиного дозвільного офісу.


 

Робота виїзного «мобільного соціального офісу»


19 вересня 2012 року в Артемівському мікрорайоні міста Шостки проводив роботу виїзний «мобільний соціальний офіс».

У роботі «мобільного соціального офісу» взяла участь начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В., а також представники управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, Шосткинського міськрайцентру зайнятості та        міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході роботи «мобільного соціального офісу» було прийнято 14 осіб з питань призначення житлової субсидії на опалювальний період, призначення, перерахунку та виплата пенсії, виплати допомоги по безробіттю, взяття на облік по соціальному обслуговування, виплати матеріальної допомоги пенсіонерам тощо.

361    362    363    364    365    366    367    368    369

 


%custom closeLinks()